
много се радвам
също мисля, че 4-5 хранения са добре, КАлоян се води по режима на яслата и той включва:




. Нашата е от едно време, подарък от баба и дядо. Даже и аз се пързалям с нея
. Желая много семейно щастие и сбъднати мечти!

и по специално на Tyra и buggy, постовете ви са ми особено полезни.
мерси. И равновесието вкъщи постепенно се възстановява
Основното ѝ предимство е, че е лека и лесно може да се пренесе, ако попадна на по-голям участък, на който няма сняг. Също така дръжката отзад, с чиято помощ мога да бутам шейната, ми е удобна и мога да гледам какво прави Малчо. Според мъжа ми обаче, шейната не е много стабилна като се дърпа отпред за въженцето и постоянно ме предупреждава да внимавам да не изсипя детето
,на маймуна ставам докато се нахраним.Нашия режим е следния:
,спокоен и весел ден ви пожелавам:)


Прегърни си прекрасното момченце!Малките носят много ангелско у себе си, ценят всяка малка капчица от нашата любов и прощават невероятно бързо! 

само не знам как ще и възвръщам апетита, детегледачката казва, че хич не и се яде на Маги и само се вайка, че много била отслабнала
вечер и при мен отказва да яде, да пие мляко, само лоче тая вода та ме изнервя, сутрин памперса тежи повече от нея Препоръчани теми