Хайде Юлче със шейната да превземем планината

  • 37 993
  • 737
# 135
......... само лоче тая вода та ме изнервя, сутрин памперса тежи повече от нея  Shocked
  Това е чудесно!  Hug Тя така си пречиства организма.Много е хубаво,че пие толкова!
   Ще й се върне апетита,като оздравее напълно!Ще видиш!  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 136
Десивалко, бързо оздравяване на Маги  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 137
TиHe, много хубав пост  Peace

Деси, оздравявайте Hug Не че ще те успокоя, но и Виктор от една седмица нищо не яде. Ама нищо! Само като види лъжицата и бяга и блъска с ръце, не иска даже да опита. Айран не отказва, но живее ли се само на мляко питам аз  ooooh!

Мила-ив,
сигурно вече ти е минала "кризата" но аз да те подкрепя морално  Mr. Green Всички сме така от време на време. Стягай таткото отсега да се включва повечеко, защото домакинската работа винаги си я има и с времето се увеличава, затова трябва мъжете да се включват колкото може повече в домакинството. Аз моя отсега го пазаря като тръгна на работа какви още задължение да поеме  Whistling  Whistling  Whistling

Ние сме на гости при баба и дядо за 1-2 седмици, защото тати замина в командировка и така....
Пълна къща сме - има всякакви възрасти от 1 до 80 години  Crazy

Поне комуникация има за детето  Joy

Виж целия пост
# 138
Mila_Iv  Hug  Нормални са тези състояния.
При нас таткото помага много а и той Борко като е на ясла прибирането на играчките се извършва само 2 пъти дневно и не е чак толкова разхвърляно.
Освен това трябва да приемеш че не всеки ден можеш да "вилнееш" с прахосмукачката - има дни в които има по-важни неща.
Аз си правя разпределение по дни и по часове - малко тъпо звучи. но иначе няма да мога да се справя  Rolling Eyes  сутрин от 6 до 7 каквото свърша (обикновено да сготвя и да пусна пералня) после отивам на работа от 8 до 16. след това само гледам Борко докато заспи и с нищо и с никой не се занимавам  Heart Eyes  като заспи пак ако има нещо - тогава довършвам. Вторник и четвъртък не ходя на работа (а Борис е на ясла) - за това пък имам доста "къщна" работа - прахосмукачка. прах. баня. готварска печка  ooooh! и пак не по цял ден да съм с парцала а си ги разпределям.
Сега и на мен ми е малко трудно. че ми започнаха и лекциите. отделно ходя на курс по фотография и на народни танци (вторник и четвъртък съответно) и по малко на фитнес.
Ставам в 6 и си лягам в 23-24ч. НО животът е борба!  Crazy   Mr. Green 

Сега да се отчетем - на Борко още не сме му сложили ваксината. но аз не се и натискам особено. Започнал е да говори все повече като малко папагалче е като чуе нещо и повтаря!  Heart Eyes

МъжО започна нова работа - да го поФаля. Дано този път всичко е наред. Много искам да си падне на мястото и да бъде щастлив от това  което прави  Praynig

При мен - малки проблеми с колената - пия хеуронова киселина  Flutter   Laughing  това не знам + или - е. Днес пак съм на 2ри док. че първия искаше да ми слага инжекции в колената. Но аз току-така не се давам и ще търся днес 2ро мнение. Абе ще ми мине като на куче  Laughing

Хубав дъждовен и усмихнат ден!

П.П.
И няма да му се давате на живота- борба и т'ва е  Hug
Виж целия пост
# 139
Добро утро милички  Hug
Маги е по-добре, снощи изяви желание и хапна малко мексиканска салата(грах,царевица,печена чушка и т.н.)и то самичка  Flutter ей опасно е това дете, колкото по-ръстът толкова са по-забавни, забравих да ви се похваля  Mr. Green Мъжът ми в неделя купи едно малко зайче, е побъркаха се тия деца а Маги само вика "зайце-зайце"  и като го докопа му оскубва козината  Crazy   
TDI дано всичко е наред с колената и да се оправиш бързичко  Hug Аз имам проблем с кръста ужасно ме боли, от една седмица почнах да тренирам и пазя диета  Sunglasses , че нещо почнах да се окръглям, леле колко съм обездвижена ужас  ooooh! но вече съм се взела в ръце  Wink
Danito_d добре си си ти, благородно ти завиждам, че има кой да те отмени  Hug
Dianadsd   Hug
Виж целия пост
# 140
На вън е бяла приказка  Heart Eyes Нямам търпение да излезем с шейната  Mr. Green

Моят мъж ми помага в къщната работа. Изобщо не мога да се оплача от него  Peace  Борко също го учим да си прибира играчките, след като спре да си играе с тях. И аз много пъти съм се дразнила, че у нас е мръсно, но това в повечето случаи е било проблем в моята глава  Embarassed Тогава си хващам детето, излизам навън, за да не гледам какво е у нас и след като сме се надивяли с малкия, се прибираме да си оправя къщата на спокойствие.

TDI, дано се реши проблемът с колената ти.

Десивалко, радвам се, че Маги е по-добре  Peace
Виж целия пост
# 141
Набързо да кажа- аз май съм лоша домакиня  Embarassed По цял ден съм на работа. бабата помага с готвенето (а като стане много мръсно през седмицата и с чистенето). Не чистя всеки ден (и преди не чистех и сега не го правя  Naughty). Прах бърша само като го забележа, а то май не е често  Mr. Green Сега се опитваме да чистим поне 2 пъти седмично, но не всяка седмица успяваме. Иначе чистим в събота или неделя. Печката ми не е в най-доброто си състояние, но приоритет ми е да обърна внимание на Алекси, защото цяла седмица с тази работа не мога да му се нарадвам  Peace
Мъжа ми помага много. По всяко време - за всичко! Свекърва ми също (особено откакто тя се грижи за Алекси  Mr. Green).
Ако не са тези хора сигурно ще превъртя.

Теди, какви са тези болни колена? Я бързо да се оправяш. Ще ти звънна при първа възможност да те чуя какви ги вършиш  Hug
Виж целия пост
# 142
Момичета, радвам се че ви разведрих малко  Grinning
При мен проветрението е на MAX, като теснолинейка съм станала, но ми е много приятно. С домакинстването се занимава свеки, вечерята също тя приготвя, под мое командване, абе всичко е както аз пожелая, защото ако не е няма да съм щастлива, а тогава всички в къщи ще са нещастни.
Ремонат на другия апартамент съм оставила на мъжо, той да го мисли, на мен ако не ми хареса няма да отида да живея там  Sunglasses
Всичко ми е на 6, ама много голямо 6
Пожелавам на всички да са по-щастливи и от мен  Hug  Heart Eyes  Laughing
Виж целия пост
# 143
ууууу един човек да чуя да се похвали smile3501
браво ТиНе все така да е при теб....
аз не съм от най-добрите домакини,чистя когато мога ,а като се обърна все мръсно ми се гледа ...то с тия печки навсякъде е ужас старая се, но колкото толкова Laughing
Виж целия пост
# 144
Е браво ТиНе thumbsup thumbsup, само така!

Моите стени са порядъчно нарисувани с цветен молив, дивана също. Ще ги оправям когато мине страстта за рисуване по стени, ако ще и след 5 години да е. Много е фешън у нас вече  Party
Виж целия пост
# 145
Аз поради тази причина химикалки и моливи не давам  Peace

Има си дъска за писане, има си магнитна химикалка към нея. На племенниците купуваме някакви флумастри, които рисуват само върху някаква хартия или такива които се мият. По Коледа докато бяхме на гости на свекитата малката беше докопала една химикалка и надраска набързо една покривка, за щастие от мушамените дето се мият лесно.

За домакинстването вкъщи - ако не дам задачи аз ще върша всичко, поради това разпределям работата, че и напомням, защото след 5 мин вече не помни   Crazy
Засега добре, но като тръгна на работа другия месец направо не ми се мисли  ooooh! Важното е да остава време да гушкам малката, пък домакинската работа колкото толкова  Peace


Виж целия пост
# 146
Добро утро момичета! Позволявам си да пусна тук стихотворение, което публикуваха в ЛЛЛ. Много е сладко! С пожелания за усмихната събота!!!  Peace


Жив е той, жив е! Там под юргана,
 потънал в мляко, лежи и пъшка.
 Юнак, току-що сукал от мама,
 ... юнак с двумесечна сила мъжка.
 
На една страна захвърлил памперс,
 на друга - помпа на две строшена;
 очи прежумват, глава се люшка,
 уста ще лапнат цяла вселена!
 
Лежи юнакът, а във шкембето
 сякаш е скрито ръмжащо мече;
 майка повдига пак деколтето,
 и кърмата още по-силно тече!
 
Вечер е сега... Пей, мила мамо,
 тез детски песни! Приспивай дете.
 На ръце. Нощна смяна. Ще пропуснеш
 и тоя сън... Но млъкни, сърце!
 
Тази, която се с колики бори,
 тя не умира: ала нея жалеят
 мъж и комшии, а свекървата спори,
 че нейните песни по-грижовно се леят.
 
Сутрин майка преварява водица
 и почва да чисти, да готви, пере;
 телефонът звъни - съвети по жица
 свекърва-експерт цял куп ще даде!
 
Настане вечер - месец изгрее,
 звезди обсипят свода небесен;
 майката броди, детето зее.
 Бащата хърка на дивана тесен!
 
И сестрички, и братче събудени идат
 и се чудят на пищялката дребна,
 по едно чувалче играчици мъкнат
 и при юнака дойдат, та седнат.
 
Една му гривна на китката върже,
 друга му тика биберона студена,
 бати го дръпне за чорапа бърже -
 а той ги гледа - тайфа смутена!
 
"Кажи ми, сестро, де е бащата?
 кога ще ме друска като пружина?
 Кажи ми пак да лапам гърдата, -
 аз искам, сестро, да суча за трима!"
 
И баща, и майка сина си прегърнат,
 и спомени трупат нови с децата,
 той люлее, тя кърми, дорде осъмнат,
 и ожидат на старини тишината ...
 
Но съмна вече! В зори задрямал,
 лежи юнакът, кърмата тече...
 днес, във фейсбука(форума) на мама
 ще се говори за това дете.
Виж целия пост
# 147
А за домакинството да кажа, срам не срам - при мен всеки петък идва жена да чисти  Blush Но това са пари, които давам с най-голям кеф! Такова улеснение ми е. През седмицата най-много да взема няйкой друг моп и това е!
 
Виж целия пост
# 148
Много добро!  Joy
Виж целия пост
# 149
noriscat много яко  Laughing
Аз за чистене, какво да кажа, май си падам маниячка  Mr. Green ужас просто, чак аз не се търпя  Whistling
ето да ви покажа зайчето  Wink

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия