Тя така си пречиства организма.Много е хубаво,че пие толкова!

Не че ще те успокоя, но и Виктор от една седмица нищо не яде. Ама нищо! Само като види лъжицата и бяга и блъска с ръце, не иска даже да опита. Айран не отказва, но живее ли се само на мляко питам аз 



Нормални са тези състояния.
като заспи пак ако има нещо - тогава довършвам. Вторник и четвъртък не ходя на работа (а Борис е на ясла) - за това пък имам доста "къщна" работа - прахосмукачка. прах. баня. готварска печка
и пак не по цял ден да съм с парцала а си ги разпределям.



ей опасно е това дете, колкото по-ръстът толкова са по-забавни, забравих да ви се похваля
Аз имам проблем с кръста ужасно ме боли, от една седмица почнах да тренирам и пазя диета
, че нещо почнах да се окръглям, леле колко съм обездвижена ужас
но вече съм се взела в ръце 


Нямам търпение да излезем с шейната
Борко също го учим да си прибира играчките, след като спре да си играе с тях. И аз много пъти съм се дразнила, че у нас е мръсно, но това в повечето случаи е било проблем в моята глава
). Прах бърша само като го забележа, а то май не е често 





Важното е да остава време да гушкам малката, пък домакинската работа колкото толкова 

Но това са пари, които давам с най-голям кеф! Такова улеснение ми е. През седмицата най-много да взема няйкой друг моп и това е! 

Препоръчани теми