
Направо ще се побъркам 

Та почнах антибиотиците. Гадно ми е, сърцето ми се къса, като я слушам как буха. До сега не се е разболявала.
нека гради имунитет 

Да ти кажа и аз се замислям за ваксината срещу варицелата. Ще обсъдим с мъжа ми и с педиатърката въпроса.
и после да си го сложи на главата 
виждам, че и при вас положението с бабите е като при нас



Една събота следобед вкъщи майка ми, свекитата и моя ме будят за да ме питат какво да й дадат да яде, че изглеждала гладна
) 


Аз нямам опит с варицелата за сега, но знам, че има едно кремче което доста облекчава сърбежа :ВИРАСУТ. Можеш да редуваш Панадола с Нурофен, има и едни хомеопатични свещички за смъкване на температура : ВИБУРКОЛ Зная, че варицелата срива имунитета на детето и може би е хубаво да му даваш някакви добавки за подсилване на имунитета, витамини и най-вече пресни плодове и сокове, ако обича. Стискам палци бързо да се възстановите 


Препоръчани теми