Днес мисля да я изведа пред блока, ще издебна кога няма други деца, че в това време е грехота вкъщи да стоим затворени.


При майка ми става със специални уговорки и после ми излиза малко през носа,но при свеки няма ядове.За цяла нощ Ал още не е оставал,но пък Ивон е седяла и цял месец,малко преди да родя.Малко ми развалят дисциплината от към ред и ядене,ама то пък сега не може всичко да както искам 

и всичко да е наред.

Никакви други болежки няма...


вече страшното мина 



,което си беше изненада.Макар че се майтапихме, че ще си правим трето ,и ще е момиче.Сега когато третото е факт ,и аз се се зарадвах много.След няколко серьозни разговора и размисли с милото ,се оказа че не можем да се справим финансово.За моя голяма мъка се разбрахме с гинеколожката ми ,че във вторник ще се раздела с поредната си мечта
.Много ми е гадно...но предвид обстоятелствата се налага.И така оплаках ви се.Препоръчани теми