

Хванах я, но не бях сигурна дали не е изяла някое парче стъкло и какви драми преживях
Педиатърката ми каза да я следя ако повърне или реве като да я боли стомахчето да я водим в Пирогов, да яде картофи, банани и да търся дали ще "снесе" стъкло. Два дена яде банани и картофено пюре ама нищо не "открих" и я оставих на мира. Умрях от притеснение заради лакомията и интереса й да пробва всичко 
,има малко напредък започна да сгъва крачето като върви .В сряда сме на телк и ми е много притеснено,дано отпуснат малко помощ,че много трудно. 


Ха, дано помогне. Луда е по Бебе Лили и песничките и, може и да свършат работа. Въпреки че само като чуе думата баня, изтръпва и почва да вика (ама наистина да вика) охи, охи - не, не.


Ха, дано помогне. Луда е по Бебе Лили и песничките и, може и да свършат работа. Въпреки че само като чуе думата баня, изтръпва и почва да вика (ама наистина да вика) охи, охи - не, не.
Танцуваш, пееш, изнасяш спектакъл.

и при нас, и при нас....

Дано всичко ви се подреди по най-добрия начин 




А как ще я опазя да не отмъкне друга храна от нас направо не знам, трябва да се крия за да ям 
.


Препоръчани теми