За бързи въпроси и отговори,за тези които нещо ги вълнува, но не искат нова тема

  • 34 053
  • 742
# 105
здравейте момичета,дайте идеи как да приготвя пилешки бедра?
Благодаря предварително Hug
Виж целия пост
# 106

Elyah, между другото в хартиения вариант на "BBC Good Food" за всяка отделна рецепта е отбелязано става ли за замразяване или не.. в сайта им не е така!
Wink

И аз това го забелязах. Трябва да ровя по списанията.
Виж целия пост
# 107
здравейте момичета,дайте идеи как да приготвя пилешки бедра?
Благодаря предварително Hug

Ето няколко предложения:

„ЗЛАТНО ПИЛЕ”

ВКУСЕН ГУЛАШ

ЧЕСНОВО ПИЛЕ В ДОМАТЕН СОС

ПИЛЕ ПО ЕГИПЕТСКИ

Виж целия пост
# 108
labrex-благодаря Hug
Виж целия пост
# 109

ivi85, коригирах линка на гулаша горе. Peace
Виж целия пост
# 110
имах мая за хляб в фризера ,сега я извадих ,ама много гадно мирише,ще я хвърля.Може ли да се е развалила? newsm78 #Cussing outблагодаря предварително Hug
Виж целия пост
# 111
имах мая за хляб в фризера ,сега я извадих ,ама много гадно мирише,ще я хвърля.Може ли да се е развалила? newsm78 #Cussing outблагодаря предварително Hug
аз си я държа във фризера на половинки и само си вадя 1 час преди да ми потрябва и до сега не е имало фал  Peace
Виж целия пост
# 112
Момичета,моля за рецепта за тесто за мекици...да се меси от вечерта Rolling Eyes

Мерси! Peace
Виж целия пост
# 113
Заповядай,tandonova79   http://tanitaang.blogspot.com/2007/12/blog-post_10.html
Виж целия пост
# 114
Записвам се да не изпусна нещо Flutter.
Виж целия пост
# 115
Момичета,моля за рецепта за тесто за мекици...да се меси от вечерта Rolling Eyes

Мерси! Peace
Аз ги правих тези, но нещо не ми се получиха.Станаха мазни, поеха много олио.Сега мисля да се пробвам с ето тези:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=547229.435

444 пост, на Labrex.
Виж целия пост
# 116
Знаете ли как се правят т. нар. "селски или алпийски" картофки. преди се казваха селски в Мак доналдс, а сега им казват алпийски.  Тези с кожичката и с подправки.  Ако някой знае, много ще се радвам.
Виж целия пост
# 117
Момичета,моля за рецепта за тесто за мекици...да се меси от вечерта Rolling Eyes
Мерси! Peace

Тук, но по принцип, всяко тесто с мая е подходящо за  пренощуване в хладилника  Peace.
Тя , не съм сигурна дали тесто със сода е подходящо за толкова дълъг престой  Rolling Eyes

Аз моля, за идея, как да оползотворя известно количество мандарини и портокали...колкото се може повече- без сладко, имам от миналата година   bouquet

Виж целия пост
# 118
Как се прави пача?
Какво освен крака и уши е нужно ?
Имам някаква представа ,но ми липсват подробности  newsm78
Виж целия пост
# 119
Как да изсуша навлажнена сол? Имаше някакъв трик, ама не помня какъв беше точно  newsm78. Купих една скъпа сол заради детето, уж с по-малко натрий, морска някаква, обаче опаковката е картонена и се навлажни много.
kasier, крака, уши и глава трябва, така знам аз. Моята баба ги вари, обезкостява и ги подправя с чесън и оцет.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия