За бързи въпроси и отговори,за тези които нещо ги вълнува, но не искат нова тема

  • 34 060
  • 742
# 120
Как да изсуша навлажнена сол? Имаше някакъв трик, ама не помня какъв беше точно  newsm78. Купих една скъпа сол заради детето, уж с по-малко натрий, морска някаква, обаче опаковката е картонена и се навлажни много.
kasier, крака, уши и глава трябва, така знам аз. Моята баба ги вари, обезкостява и ги подправя с чесън и оцет.

За солта - пусни 1-2 ч.л ориз .
А за пачата принципно знам как се прави,но колко оцет,колко бульон ...?
Виж целия пост
# 121
Как да изсуша навлажнена сол? Имаше някакъв трик, ама не помня какъв беше точно  newsm78. Купих една скъпа сол заради детето, уж с по-малко натрий, морска някаква, обаче опаковката е картонена и се навлажни много.
kasier, крака, уши и глава трябва, така знам аз. Моята баба ги вари, обезкостява и ги подправя с чесън и оцет.
Сложи солта в стъклен бъркан с десетина зърна ориз.
Виж целия пост
# 122
Момичета,моля за рецепта за тесто за мекици...да се меси от вечерта Rolling Eyes
Мерси! Peace

Тук, но по принцип, всяко тесто с мая е подходящо за  пренощуване в хладилника  Peace.
Тя , не съм сигурна дали тесто със сода е подходящо за толкова дълъг престой  Rolling Eyes

Аз моля, за идея, как да оползотворя известно количество мандарини и портокали...колкото се може повече- без сладко, имам от миналата година   bouquet


Не е подходящо, но Labrex  е песала ,че тестото може и да не почива 30 мин. А замесваш и пържиш.
Виж целия пост
# 123
Как се прави пача?
Какво освен крака и уши е нужно ?
Имам някаква представа ,но ми липсват подробности  newsm78
Сваряваш ушите и краката до готовност.
Махаш от бульона, обезкостяваш
Размиваш 2-3-4 с.л брашно (тук зависи колко гъста я искате, а и колко супа правиш  Wink)  във вода, добавяш в бульона, след като поври 4-5 мин, застройваш с 1 яйце.
Това е.

П.п ако искаш да е като шкембе чорба...застройваш с 3-4 с.л кисело мляко+1 яйце.
Сервираш със струйка запържено олио с червен пипер.
Виж целия пост
# 124
Как се прави пача?
Какво освен крака и уши е нужно ?
Имам някаква представа ,но ми липсват подробности  newsm78
Сваряваш ушите и краката до готовност.
Махаш от бульона, обезкостяваш
Размиваш 2-3-4 с.л брашно (тук зависи колко гъста я искате, а и колко супа правиш  Wink)  във вода, добавяш в бульона, след като поври 4-5 мин, застройваш с 1 яйце.
Това е.

Мерси,но аз я искам желирана ,това не уточних  Hug
Виж целия пост
# 125
Дописах горе, но за тип шкембе- чорба
Ами...щом искате да я хапавате желирана- същото по горе, но преди  това овкусяваш с чесън. Прибираш в хладилника и тя след 3-4 часа ще се желира   bouquet
Ако искаш да е бистра , по красива.....без брашното и яйцето. Само месото, чесъна, може и стрита люта чушка да сложиш  Wink
Виж целия пост
# 126
Имам питане относно как да направя кълнове от лешници.
Ако някой може да ми обясни процедурата и още повече ако е от личен опит, ще съм благодарна.
В нета се намира информация за какви ли не покълнали зърна и ядки, но на мен ми трябва опит с лешник.

Виж целия пост
# 127
kasier  За пачата още:
Сваряваш яйце,моркови. На дъното на купички за крем карамел слагаш нарязани на кръгчета яйце, кисела краставичка и морков отгоре месото и бульон, подправени с чесън,черен пипер или лютичко.След като се желира се обръща в чинийки. Става много красиво. Същото може да се направи и във форма от кекс и да се обърне.
Виж целия пост
# 128
благодаря на Тя и на Селма за рецептите за кекс - ще направя и двата вида - и мраморен и Зебрата...Прави ми впечатление,че в тези рецепти яйцата се прибавят едно по едно...досега,като съм правила кекс,винаги разбивам всичките яйца, явно това  енякаква тънкост-да се слагат едно по едно Sunglasses
Виж целия пост
# 129
Тя ,polly благодаря много момичета  Hug
Виж целия пост
# 130
Моля за рецепта за тесто за мека пица, в смисъл тестото като се опече да не е много твърдо и трудно за отхапване, защото с готовото така става. Правила съм пица Верди, но вече не ползвам прясно мляко и останах без рецепта. Имам и молба да ми препоръчате някакви курабии, които да не са ронливи.
Виж целия пост
# 131
acer, опитвала ли си т.нар. бъркана пица http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=418520.0?
Виж целия пост
# 132
Моля за рецепта за тесто за мека пица, в смисъл тестото като се опече да не е много твърдо и трудно за отхапване, защото с готовото така става. Правила съм пица Верди, но вече не ползвам прясно мляко и останах без рецепта. Имам и молба да ми препоръчате някакви курабии, които да не са ронливи.


Въздушно тесто за пица :http://www.gotvetesmen.com/recipes/categories/BREAD/dough/recipe_1742.php

меко тесто за пица : http://www.gotvetesmen.com/recipes/categories/BREAD/dough/recipe_1092.php
Виж целия пост
# 133
Момичета,моля за рецепта за тесто за мекици...да се меси от вечерта Rolling Eyes

Мерси! Peace
Заповядай,tandonova79   http://tanitaang.blogspot.com/2007/12/blog-post_10.html
Аз ги правих тези, но нещо не ми се получиха.Станаха мазни, поеха много олио.Сега мисля да се пробвам с ето тези:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=547229.435

444 пост, на Labrex.
Не съм пробвала рецептата,дадох я защото съм чела добри отзиви за нея,а tandonova79 искаше рецепта,която да може да се направи от вечерта.Аз съм пробвала тази http://pep-4o.blogspot.com/search?q=%D0%BC%D0%B5%D0%BA%D0%B8%D1%86%D0%B8 много ми хареса,но не знам колко време може да преседи тестото.Препоръчвам ги  Peace
Виж целия пост
# 134
Благодаря, ще пробвам бърканата, че другата е с прясно мляко, а не давам такова на детето. А за сладки може ли да ми препоръчате някакви от които не стават много трохи докато се хапват? Мисля да направя двойно шоколадовите напукани сладки имам и кардамон, но се колебая дали аромата му подхожда на шоколада, как мислите?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия