Шу, това със спейса ми напомня на ситуация в която ти е напълно секнал гласа - говори ти се за световно, ама не излиза звук от устата.... Хайде, оправяй го, че да четем пак интересни преживявания. Стискам палци за операцията на Яна!
Много обичам такива новини! 

Лека и безпроблемна
в един 19годишен младеж, но както каза една приятелка, има вкус. Младежа е хубав
иска и тя да има и то сега! Вечер пък иска да чете книги с очила, ама не какви да е ами или плувни или слънчеви. Шантава работа, луда ме прави. С модните тенденции продължаваме. Вчера ми се появи с дънки, рокля с презрамки (синьо, бяло и червено), кафява блуза, цикламени апрески и яке и на главата с едно нещо, което част от пердето (зелено на маймуни) сложено като лента и с опашки
е няма такава картинка.
Мъж ми се спука да ме подиграва, а него го изкара с 6 години по-млад
Е не е честно
Само ако можех и да си открадна поне 30 мин за мен 
Сигурна съм, че Бибата ще е страхотна кака и много ще помага. Комбинацията е добра, при нас е в обратен ред и също е много добра (всъщност каквато и комбинация да е пак би била добра). Пожелавам ти живо и здраво бебче да си гушнеш на финала.
Целувки на бъдещата кака. Разкажи как приема новината, сигурно много дсе радва и вълнува. Ех, едни спомени ме заляхаа.......

)! Сигурна съм, че Бибата ще бъде страхотна кака! 

Шу, мила, успех и те чакаме да разкажеш.
Влизам по молба на Шу да ви съобщя, че операцията днес е минала окей и Яна е добре - истински герой!!! Незнам подробности, но все пак резултата е важен 
Много хубави новини са това, едно ми е мило и ми се иска и на мен, ама няма как да стане точно сега (ако изобщо има как вееч
).
Въпреки перипетиите, ни беше много уютно в приказния ви дом. Препоръчани теми