МАРТенчето дядо Коледа изпрати, третият Рожден ден хлопа на вратата

  • 40 324
  • 732
# 555
Ех, че хубава новина Simple Smile Честито, Прити и от мен  Hug Пожелавам ти безпроблемно бременеене и прекрасен коледен подарък на финала, а защо не и бебе на годината Wink

Аз с Бибата летях в ранна седмица 7-8 и то 2-3 пъти, безпроблемно беше, само си взимах по-сериозна доза но-щпа преди това за предварително отпускане на мускулатурата, обезателно се консултирай с гинеколога ти. Наблягай на позитивните емоции и на почивката и не се надценявай - бъди по-внимателна със себе си и всичко ще е наред.

Ние сме добре, аз раста на тумбак и вече не ми се работи... но и това ще мине Wink Целувки за всички и прекрасни почивки - чакам да прочета хубави разказчета  Hug
Виж целия пост
# 556
Ееееееех, наредихте се с хубавите новини  Hug  Честито, Прити! Много леко и безпроблемно бременеене и лек "бебедовив" на хубаво, здравичко детенце. И супер, че имате доволна кака. Мен нали не ме огря с такава, та се умилявам допълнително Simple Smile
За летенето: няма никакво основание да те спрат от авиокомпанията да летиш. Последните 45 дни са по тяхна преценка, т.е. могат да откажат или да поискат поне становище на лекар. Но ти си знаеш най-добре как се чувстваш и лекарят ти. Ако нямаш притеснения, лети си най-спокойно. Проблем може да ти е турбуленцията, рязката промяна на налягането най-вече и ако нещо те е страх, но не ми се вярва. Така че доки е човекът, когото да питаш за всеки случай.
Елг,
Скрит текст:
не ги пиши тук тия цифри, от сърце те съветвам за твое добро.  Peace
Шу, на теб какви чудеса ти се случват все. Дай Боже и тук да има по-често такива загрижени доктори.

Нас нещо ни е напекло, дните се нижат един след друг и няма какво да споделя. Другият месец ще взема около 1/3 майчинство още и после минавам на онази ставка. Яснота какво ще правя с децата нямам още, за да тръгна да търся работа, да не говорим колко далеч се чувствам от всичко. Отделно съм задълбала в едни протестни теми и действия и колкото повече дълбая, толкова повече се питам къде, по дяволите, живеем....
Та тъй де, малко спеч, ама ще ми мине.

Не знам дали съм споменавала преди, но първата седмица на юли сме в София. Обявявам се най-официално и се надявам да се видим. Simple Smile
Виж целия пост
# 557
ехеее Стаси честита хубава новина и от мен. Аз тук не съм писала много отдавна, но пък чета всичко. Дано всичко мине по вода, работодателетите хич не ги мисли, гледай ти да си добре!!! Спокойна бременност ти пожелавам.

Нашият татко смени държавата и от скоро е в Нюрнберг. Париж остава зад гърба му. Там поне е с по близки хора - баща му и негови колеги от старата фирма.! Ще се видим септември живот и здраве.

Аз съвсем скоро ще се похваля с нещо, макар и минимално.... но като му дойде времето
Виж целия пост
# 558
Бухте, не схванах намека newsm78
Виж целия пост
# 559
Тя имаше предвид вероятно заплатата, осигуровките и другите хубави екстри:)
Виж целия пост
# 560
Тя имаше предвид вероятно заплатата, осигуровките и другите хубави екстри:)

и аз така си мисля........не пиши "в ефир" точни и конкретни суми Wink
Виж целия пост
# 561
Да, Елг, точно това имах предвид. Службата ви е голяма, хора четат всякакви и можеш да си докараш сериозни проблеми  Peace
Виж целия пост
# 562
Да, Елг, точно това имах предвид. Службата ви е голяма, хора четат всякакви и можеш да си докараш сериозни проблеми  Peace
редактирах се  Hug
Виж целия пост
# 563
Яснота какво ще правя с децата нямам още, за да тръгна да търся работа, да не говорим колко далеч се чувствам от всичко.

И аз не мога да си представя как бих тръгнала на работа. По-далеч ми е, разбира се, но някак неяснотата и отдалечеността е същата. Струва ми се, че много майки сменят работата и дори попрището в подобно на нашето положение...
Виж целия пост
# 564
Аз работя вече година,но не ми е мечтаната работа,а и малката като я гледа свекито,хич не слуша ... ooooh!
Виж целия пост
# 565
Прити,честито,страхотна новина.
Стискам палци всичко да е наред и резултата накрая да е  страхотен.
За пътуването със самолет, мисля ,че е най добре да се направи консултация с лекар.
За работодателите,ще се въздържа,че точно днес съм яхнала метлата и само гадни неща ще споделя за тях.
Но никой не ми е виновен,аз си избрах тази работа,е вярно че в движение се смени ръководното тяло,а и още промени се очакват,но дано да е за добро.
Моля споделете,вие имате ли гадини на работното място.Аз толково се старая да стоя настрани и вкрайна сметка съм в центъра на събитията и интригите.
Ох изобщо немога да се справям с такива ситуации,нямам опит и незнам как да подходя.
Виж целия пост
# 566
Честито, Стаси!  Hug Heart Eyes Да си призная, мернах те преди в другата тема, защото една моя позната се е записала там, ще си бременеете заедно  Simple Smile
Исках да питам нещо - спят ли още вашите деца денем? Александър от известно време много трудно заспива, често пъти пропуска и се чудя дали ще се отказва  newsm78 Батко му на тази възраст не спеше вече, сега пак започна в градината, но защото го будя рано и явно се уморява.
При нас нищо интересно, освен че започнахме да ходим на зъболекар при д-рката на Стела. Прекрасна е. Алекс се държа геройски първия път - не рева и не мръдна даже, но следващите пъти ...  ooooh! не иска и да отвори уста, машинката била страшна  Sad
Виж целия пост
# 567
Честито, Прити, много леко бременеене и здраво бебче накрая!

Чета темата, но хич не ми се пише, че при мен само лоши новини напоследък. Извинявам се за постния пост  Confused
Виж целия пост
# 568
Elwing, Рая започна да пропуска на 2, 7 г., или да заспива на най-невероятни места и в чудни пози. Simple Smile Сега ѝ се случва да спи на обяд по 1-2, или 3 пъти седмично и това, ако още от сутринта отидем на голяма разходка, или кара колелото. Все по-често пропуска обедния сън и тя. Ако ѝ се доспи около 6-7 вечерта, направо я изкъпвам и я слагам да спи още 8 - така също наваксва. Peace

Тук пък или е задух от прекалената влажност, или вали и не се трае...задушно, духа и къде влажно, къде топло....Sad
Виж целия пост
# 569
Исках да питам нещо - спят ли още вашите деца денем? Александър от известно време много трудно заспива, често пъти пропуска и се чудя дали ще се отказва  newsm78 Батко му на тази възраст не спеше вече, сега пак започна в градината, но защото го будя рано и явно се уморява.

И у дома ставането в 6 за градина е много силен фактор за следобедния сън. Но то и без това в жегите излизаме рано-рано, та ни е супер така. Аз не приспивам отдавна, той си решава дали ще спи или не и се съобразявам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия