Пак използвах грешна тактика, в стил ако - то, но при нас приучването да не се нааква беше кошмар и реших, че така ще е най-лесно, защото за съжаление, той така и не ми даде отговор защо го е направил и в паниката пред надвисналата опасност при следващия такъв случай на другия ден, такава ми беше реакцията и отидохме да свършим работа, както трябва.
При нас няма кой знае какви новости, освен че Кали ще слага очила. Предстои ни разширяване на зениците и после уточняване на диоптъра. Мисля, че няма да имаме проблем с носенето, защото тя обича и харесва очила.
за всички ви!
Ние сме добре, имаме огромен напредък със зъбчетата, направо камък ми падна от сърцето... не, че сме готови - последните седмици ходим при зъболекарката по 2 пъти седмично и ни предстоят още много ходения, но поне вече дава да се работи - отворихме зъбчето, почистихме го, сега малко го лекуваме, че още има възпалителни процеси (доста време постоя мъртвия нерв вътре) и зъболекарката редува едно лекарство с друго и когато оздравее напълно, предстои нещо като пломбиране и финално затваряне на зъбчето. Докторката потвърди, че зъбчето се понамества където трябва (след удара едното зъбче седеше леко изместено настрани), и е заздравяло (имаше лек момент на клатене, който е овладян засега)... По другото (визуално по-счупеното) няма какво да се работи засега - там липсва доста по-голяма част от зъба, но ударът не е нанесъл такива поражения и хубавото е, че има част, която да пази място за постоянното зъбче. Стела е истински герой и напоследък много смело дава да и работят и с бормашинката и с иглите, знае си, че после не трябва да яде известно време и общо взето доста се поуспокоих....
))))))) Целувам ви и се залавям малко и на работа, че все пак работен ден днеска....
))) Хубави и усмихнати почивни дни!!!!
На дърти години се изявявах пред публика и ни обещаха, че няма да ни е за последно. 





Пипнали са някакъв вирус - с температура, зловеща кашлица и хрема. Дребното буха като дърт тютюнджия. 

Пък Бухтева си трае и не споделя новини като се чуем
Често си мисля за вас, но физически нямам време ни за форум, ни за ФБ; добре че сега край градинските трепети влизам по-често. Целувки на всички.
Темата върви тъй бавно и полека, че няма как да не я следи човек
Тук се стопли и не се прибираме, че знае ли човек кога пак ще завали и ще забрави да спре
Иначе всичко е наред. На Яна и махнахме превръзката, тя, както и беше обещала, много рева. Правиха изследване, дали 3Д телевизор ще и помогне, но след като им литнаха очилата и тя не го и погледна, разбраха че при нея отговора е НЕ 
В неделята се метнахме на колелата и стигнахме чак до морето, пак цял ден на вън. Днес обаче не ми се излиза направо 
Препоръчани теми