


Нашите албуми




И моите малчугани покашлят и се сополят и за това тази седмица Ники си е вкъщи. На Дани му изби кътник, сега гледам втори напира и ми е ясна и при него картинката. А някой да има изкарал кътници преди долните странични резци 
!А между другото Цвети има само долни две предни зъбчета,отгоре са четирите и сега 3-те кътника са пробили по малко 
Дано скоро се похвалиш с положителен резултат.
. Ще го оставям да се набеснее и после ще се гушкаме...
Отварям сутринта и какво да видя - трите Еви строени най-отгоре на колажчето и ме гледат
Много приятно ми стана!
Заглавието си е точно на мястото 
..засега де
и т.н.Дано да е само период и да отмине!!!

Въпреки студеното време разходката беше супер, ръцете и краката бяха топли, а накрая Тони се клатушкаше като пиян от умора да търчи напред-назад
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ИМЕНИЦИ!



Мислим да запрашваме към английско, ама аз само като си помисля колко неизвестни има и ми става лошо само от приказките за това.Препоръчани теми