Както и да е, не ми се спори, а и по-добре някой лекар да обясни...
Както и да е, не ми се спори, а и по-добре някой лекар да обясни...
Някой беше писал, че първата дата в епикризата е за моя преглед, а втората - за този на бебето. Някой ходил ли е на втория? Днес беше моят преглед, ама ме видя докторът, при когото раждах и не бях в каб. 106, та не можах да питам. Мерси предварително за отговорите!
Някой беше писал, че първата дата в епикризата е за моя преглед, а втората - за този на бебето. Някой ходил ли е на втория? Днес беше моят преглед, ама ме видя докторът, при когото раждах и не бях в каб. 106, та не можах да питам. Мерси предварително за отговорите! 
Някой беше писал, че първата дата в епикризата е за моя преглед, а втората - за този на бебето. Някой ходил ли е на втория? Днес беше моят преглед, ама ме видя докторът, при когото раждах и не бях в каб. 106, та не можах да питам. Мерси предварително за отговорите! 
да продължават
Препоръчани теми