
P. S.: Принципно има какво да се желае и за 40 лв. по отношение на двойния вип - чаршафите бяха същите като отпреди 6 гг., вече с дупки на места
). Иначе, ако имах куража да се реша на трето, сигурно бих повторила с ТК (това за протокола)...

). Иначе, ако имах куража да се реша на трето, сигурно бих повторила с ТК (това за протокола)...

Понеже неможах да стана в реанимация(припадах при всеки опит да се изправя) не ми донесоха бебето, на следвашият ден бях мааалко по - добре(вече НЕ припадах
) и трябваше на обяд да ми донесат малката, стана 2;3 часа никой не се появяваше с очакваната дрънчаща количка с вързопчето вътре..... Та леко откачих ( все още не можех да ходя, че ми прилошаваше...) , с рев и влачене по стената се замъкнах в стаята, където държаха бебетата горе, през хълцане питах за моето , а "дамата" отсреща ми отговаря - А ама защо сте станали, аз малко по - късно щях ама не се разбрахме със сестрата от предната смяна кога точно ............. е думи нямам ........ Иначе ми казаха какво АМ сме хапвали, показаха ми как да действаме с пъпчето, говорихме си за мазането на кожата и т.н.
.
. 
.

На всичкото отгоре и името му не разбрах, защото никъде не го пишеше, беше с побеляла коса.
Пък после българинът защо не ходел на доктор... Препоръчани теми