Раждане в АГ"Света София"(бившата Тина Киркова) - 5 част

  • 145 410
  • 1 774
# 360
Да питам някоя мама има ли отзиви за д-р Войнова?В понеделник имам консултация с нея и тя ще ми поставя упойката по време на раждането.Предния път беше д-р Гецковски и съм супер доволна от него.За тази лекарка няма почти никакво инфо в нета?
И мога ли след като си заплащам за избор да си избера анестезиолог?
Виж целия пост
# 361
Да питам някоя мама има ли отзиви за д-р Войнова?В понеделник имам консултация с нея и тя ще ми поставя упойката по време на раждането.
Много готина и внимателна жена. Тя ми сложи упойката като раждах и останах с много добро впечатление.
Виж целия пост
# 362
Да питам някоя мама има ли отзиви за д-р Войнова?В понеделник имам консултация с нея и тя ще ми поставя упойката по време на раждането.
Много готина и внимателна жена. Тя ми сложи упойката като раждах и останах с много добро впечатление.

Изцяло подкрепям, страхотна е!  Peace Смело й се довери за упойката.
Виж целия пост
# 363
Много ви благодаря   bouquet Аз ще съм секцио и ако вие сте били нормално може би има разлика.Ох страх ме е от всичко,а имам седмица до раждането Praynig
Виж целия пост
# 364
Още едно силно положително мнение за д-р Войнова!
Виж целия пост
# 365
*Мира* Д-р Войнова е страхотна. Нямам търпение отново да се срещна с нея. Аз влязох за нормално раждане, но се наложи секцио по спешност. През цялото време ми държеше ръката и ми разказваше какво се случва на операционната. След това ме посещаваше в реанимация. Тя ми свали конците, защото моята докторка беше излязла в отпуска. В добри ръце си!
Виж целия пост
# 366
Когато раждах не бях в състояние да се информирам за имена,имах си избрана лекарка и тя движеше нещата,но сега като споменавате това име Войнова сякаш ми звучи познато,а и това което писа Dilqnski,че е стояла до главата и по време на операцията ми се припокрива едно към едно с моя случай,така че най-вероятно и на мен тя ми е сложила упойките(две - едната докато ме чакаха да раждам нормално и втората за спешното секцио)!!Много готина жена!!
Виж целия пост
# 367
Само една ли е жената анестезиолог в ТК? Ако е така значи и на мен е слагала упойка на първото раждане преди 9 г. Раждах нормално със спинална, Седя до главата ми през цялото време и беше много мила. Упойката не усетих как я постави. Никога после не съм имала какъвто и да е дискомфорт или главоболие.
Виж целия пост
# 368
Здравейте!   bouquet

Аз имам един малко неудобен въпрос - някой ще разясни ли как точно правят клизмата и дали е много неприятно? А тоалетната в приемната с баня ли е - в смисъл, че нали ни карат да си носим кърпа и сапун, предполагам, за да се измием след клизмата, но къде точно става това?  newsm78

И още един въпрос - колко еднократни гащи ще ни трябват в болницата? Аз засега съм взела един пакет от 5 чифта, ще ми трябват ли още?  Взела съм си и три пакета по 10 големи нощни превръзки, дали ще трябва да нося и лигнин? Чувам, че някои го използват за подлагане на леглото, за слагане върху тоалетната чиния и т.н...

Хубав ден от мен!
Виж целия пост
# 369
Благодаря ви за мненията  bouquet
Днес говорих с моя док и беше озадачен,че не е била тя на предното секцио-той не помни толкова назад Laughing Принципно работел с нея,но тогава анестезията ми постави Д-р Гецковски и съм адски доволна.Страх ме е от въпросното главоболие.Сега ще сме с нея,но каза,че ако държа да е Гецковски ще се постарае.Хубави неща чувам,но явно рядко присъства на раждане лекарката.Моя док е мамолог и реже основно гърди та най-вероятно тя поставя пълните упойки.Дано всичко е наред.Благодаря ви отново Hug
Стискайте палци,че другата седмица ще съм мама на мъж Praynig
Виж целия пост
# 370
Здравейте!   bouquet

Аз имам един малко неудобен въпрос - някой ще разясни ли как точно правят клизмата и дали е много неприятно? А тоалетната в приемната с баня ли е - в смисъл, че нали ни карат да си носим кърпа и сапун, предполагам, за да се измием след клизмата, но къде точно става това?  newsm78

И още един въпрос - колко еднократни гащи ще ни трябват в болницата? Аз засега съм взела един пакет от 5 чифта, ще ми трябват ли още?  Взела съм си и три пакета по 10 големи нощни превръзки, дали ще трябва да нося и лигнин? Чувам, че някои го използват за подлагане на леглото, за слагане върху тоалетната чиния и т.н...

Хубав ден от мен!

Мен лично много ме беше страх от клизмата, какви ли не истории бях слушала  Laughing. Не е нещо тооолкова неприятно, в приемния кабинет ми я направи акушерката. Тоалетната е точно до кабинета, съседната врата, влиза се отвътре, не се разхождаш по коридорите. Беше чистичка, има и баня, да се изкъпеш след това. Изобщо не я мисли клизмата  Simple Smile
Аз минах с един пакет от еднократните гащи, после с памучни боксерки бях. Първоначално си бях взела превръзки за родилки, а на третия ден започнах с нощни. Всичко е индивидуално, зависи колко силно е течението. Лигнин не ми е трябвал, на леглото си има специални подложки.
Виж целия пост
# 371
Много добре ,че тоалетна е до приемната и има и баня.Преди раждах в окръжна,не само че трябваше да мина през коридора,където чакат роднини на родилките ами и една ми взе чантата с нещата и кърпите и всичко ми остана в чантата.Прати ме в тоалетната без да ми кажа или даде  мокри кърпички.....,а в 00 нямаше даже обикновена хартия  Sick Sick Sick.Наложи се да викам мъж ми да ми даде мокри кърпички Sickбаня нямаше.За мен клизмата беше ужасна зареди тези обстоятелства,не от най-приятните изживявания,но има и по- лошо.
Виж целия пост
# 372
Клизмата е най-малкия проблем от цялата работа Simple Smile
Виж целия пост
# 373
Клизмата не е нищо особено, аз бях стресирана предварително от този момент, но дори и не разбрах какво точно ми правят, дори в началото изобщо не ми се ходеше до тоалетната и се бях притеснила, че няма да ми подейства, но след 10 мин... Приготви си на удобно място в багажа сапун, тоалетна хартия, кърпа и джапанки. Аз еднократни гащи изобщо не съм ползвала, направо с памучни. Лигнин също не ми е трябвал. Превръзки за родилки имах само един пакет и още ми се подмятат някъде част от тях, но аз бях секцио.
Виж целия пост
# 374
Здравейте Simple Smile

Има ли някой който е раждал нормално при д-р Диана Николова?
Познавам я като много човечен лекар, но знам, че се занимава предимно с ин-витро и от там предполагам, че повечето раждания, които води са секцио (чувала съм, че е почти задължително след ин-витро). А аз доста държа на естествено раждане и ми се ще да чуя мнения на хора, които са родили така при нея  Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия