Монодиета -част 4

  • 22 633
  • 742
# 450
Чикаго ти така или иначе си писана и няма да те трия от табличката, ако искаш си почини, ако искаш продължавай - ти си решаваш.
На следващото мерене дори само да обявиш, че си ги задържала ще бъде чудесно  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 451
Момичета ,аз реших следното-ще включа и хранителни добавки-взех си фет бърнър-той ще ми помогне повече да тренирам-в него има и ел карнетин.Не са важни килограмите а да се стегне тялото-за момента тази мисъл ми носи успокоение от незадоволителният ми резултат.Преди години ползувах друг фет бърнър и резултата беше супер.
Виж целия пост
# 452
diana m- браво момиче, давай все така
Виж целия пост
# 453
Аз мисля да започна вече и нещо по-сериозно да спортувам, че няколкото миннутки вкъщи кростренажор не е достатъчно. Замислям се за Зумба и Тае-бо, ама засега ще мога само 2 дни в седмицата най-много, защото съм се хванала и немски да уча и изобщо.. много неща ми се насъбраха.
Виж целия пост
# 454
Момичета ,аз реших следното-ще включа и хранителни добавки-взех си фет бърнър-той ще ми помогне повече да тренирам-в него има и ел карнетин.Не са важни килограмите а да се стегне тялото-за момента тази мисъл ми носи успокоение от незадоволителният ми резултат.Преди години ползувах друг фет бърнър и резултата беше супер.
Аз почнах да взимам от зелените водорасли АФА, уж и те помагали за стопяване на мазнините, пък ще видим. Оказват добро виляние и за още куп неща. Но ги поемам с 2 супени лъжици кис. мляко, иначе са ми гадни. Та всеки ден не ми е съвсем моно, заради тези лъжици мляко.
Виж целия пост
# 455
diana m- браво момиче, давай все така

 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
аз то днес съм много стриктна и няма да прегрешавам, няма да вечерям и няма да се отпускам събота и неделя. Тържествено обещавам, че до другото мерене килограмите за сваляне ще са станали само 35
 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Засега държи шокито - не се чувствам умряла от глад и се чувствам добре

Щом до тук стигнах продължавам - няма да се откажа докато не постигна това което искам

ох Софи как ти завиждам за кростренажора у дома  Confused Confused Confused и аз много искам, но мога да си позволя само втора ръка и то де да знам на каква трошка ще попадна  Sad Sad

Виж целия пост
# 456
Вечерния отчет
Две кофички кисело мляко и пилешко. Мисля, че добре издържах не ми се ядеше, може и да съм свалила. Направих само 30 мин на tae bo, повече не можах, но и това е ок. Сега гледах една лятна диета, но пък няма череши и ягоди пресни, иначе много ми допада, може да я заменя с друг плод. Но за сега може би ще съм така. Искам по-бавно да става всичко, че да съм сигурна, че съм ок.
 Hug за всички.
Виж целия пост
# 457
Вечерния отчет
Две кофички кисело мляко и пилешко. Мисля, че добре издържах не ми се ядеше, може и да съм свалила. Направих само 30 мин на tae bo, повече не можах, но и това е ок. Сега гледах една лятна диета, но пък няма череши и ягоди пресни, иначе много ми допада, може да я заменя с друг плод. Но за сега може би ще съм така. Искам по-бавно да става всичко, че да съм сигурна, че съм ок.
 Hug за всички.
може ли линк за тае  бо -то
Виж целия пост
# 458
Добро утро момичета  Hug Hug Hug

Тази сутрин не съм се мерила, но снощи бях на гости и хапнах месо и салата.
Днес и утре ще карам само на кисело мляко за да разтоваря малко, а и някак си само на киселото мляко като, че ли нямам прегрешения. Ако трябва и повече от него ще хапна, но няма да смесвам храни.
Ще се меря чак за следващия отчет на теглото и се надявам поне 3-4 килограма да има надолу дотогава.
Следващото лунуване е на 31.01.2012 от 06:10 и ще си го спазвам отново. Имали други желаещи?
Виж целия пост
# 459
Да и аз ще лунувам на 31 ян.
Иначе продължавам с плюсовете. Пусти МЦ!

Иначе съм почти стриктна.
НА КМ и аз май изкарвам най-добре, както и на месо.
Днес съм на печено пиле. Утре на КМ.
Ще трябва да съм доста по-стриктна сега покрай този МЦ!
Виж целия пост
# 460
Калинчи значи ще сме заедно на лунуването, предполагам и другите ще се включа.
С МЦ-то е така - аз да ти кажа по време на моя си свалях, но по малко, но в крайна сметка всеки организъм си е различен.

Виж целия пост
# 461
Момичета прегледах отново първия пост и вниманието ми привлече ето това:
                         
                              Диета от galimira28

Предлагам ви една диета с която преди година и половина успях за десет дни да сваля 6 килограма и успях да ги задържа без никакви усилия докато забременея, преди 2 месеца я направих и свалих 9 кг.. Диетата е много лесна , не се изпитва почти никакъв глад и не изисква много средства, просто воля и желание да се избавите от излишните килограми. Диетата се спазва 10 последователни дни. А ето и самата диета:

1 ден: 2 кофички кисело мляко (ниска масленост) разпределени през целия ден
2 ден: зеленчуци на корем (най-добре сурови), разпределени през целия ден
3 ден: 5 твърдо сварени яйца (без сол), разпределени през целия ден
4 ден: 5 варени картофа (без сол), разпределени през целия ден
5 ден: 800 гр. варено месо (без тлъстини), разпределено през целия ден
Тези 5 дни задължително се повтарят и се спазват много точно. Пие се поне 2л. течности на ден. При мен резултата започна да личи на третия ден. Тъй като обичам много плодове, позволявах си и да ям по 2-3 ябълки на ден.


Мисля, че ще я направя тази диета за следващите десет дни като започна от днес. Вижда ми се най подходяща за мен и е с продукти, които обичам, пия по 2 лт. вода някъде на ден така, че мисля, че ще се справя. В къщи имам едни безвкусни краставици, които ще използвам за утрешния ден. Хем ще съм си и у дома. Диетата ще приключи точно за следващия отчет така, че идеално се подреждат нещата.
След края на диетата ще опитам житния режим - той също си е моно  Wink
Може и да не е за 10 дни защото силно се съмнявам да издържа, но това не пречи да опитам  Hug
Виж целия пост
# 462
Отчетът ми;
вчера барабр с 2 кофички кисело мляко, на обяд пиле, вечерта корема ми не го чувствах добре и изядох 1 портокал, 4 маслинки и около 25 до 30 гр кашкавал. Днес съм 200гр по-лека.

Диана и моята диета е същата, но вместо картофи, ям плодове.

Хубав уикенд.
Виж целия пост
# 463
Здравейте момичета, аз в последно време съм малко заета, вчера пък нет нямахме и затова не съм писала. Не съм се теглила, защото не ми е дошло, но предполагам ще ми дадете отсрочка  newsm51. Вчера малко се поиздъних ама като цяло гледам да съм стриктна. Успешен ден на всички
Виж целия пост
# 464
Диди, браво гледам по таблицата ти си златната ни медалистка  newsm20. Ти си пример за нас. Ще ти дам резултати веднага след великото събитие.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия