Монодиета -част 4

  • 22 633
  • 742
# 465
Днес бях цял ден на картофи т.е. до ранния следобяд. До вечерта нищо, но бяхме на гости и там ядох салата , което не е моно, но не съм яла месо и сирена, кашкавали и т.н.
И без това не съм на моно, може би от утре  пак на нея.
Виж целия пост
# 466
Здравейте момичета

вчерашния ден мина с малки прегрешения с 10-20 гр. бадеми, днес съм на зеленчуци и ще наблягам на краставиците - гадни са по това време на годината, но за един ден ще го преживея  Wink

Кет давам отсрочка разбира се, ако искаш измери се направо на следващата дата след МЦ-то  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 467
здравейте момичета...
приемате ли попълнения  Grinning
мисля да се включа скоро и аз...
искам да сваля 5 кг..диетата ми изглежда не чак толкова трудна....отивам да чета назад  Peace
Виж целия пост
# 468
Мерси Диди,,   може сега да ме пишеш пак 65 и другия път да ви изумя, ако не с минус то пък с плюс  smile3532. Шегувам се разбира се.
Виж целия пост
# 469
Аз днес съм на зеленчуци, но и 1/2 препечена филийка от франзела, че правих лучена супа и я опитах. Чувствам се подута, утре смятам да съм на кисело мляко.
Ще видим, ако от утре почна отначало, трябва да запомня, че от 30 почвам, за да се впише в таблицата.
Нещо е пусто тука, Вени, добре дошла, да не би всички да сте се отказали след последното теглене??

Виж целия пост
# 470
Simple Smile ами аз тези дни правих Японското чудо...сега малко почивка и мисля да пробвам тази Монодиета...досега не съм я правила,а добре ми звучи...и мои познати са доволни от нея...
Виж целия пост
# 471
veni_04,добре дошла! HugКолко отслабна с японското?От колко кг започна?2седм.ли го прави?
Виж целия пост
# 472
правих я 10 дни..свалих почти 3 кг..почнах от 58....след някой ден ще почна и тази диета тук да видим...ще има ли резултат... newsm78
Виж целия пост
# 473
veni_04,мерси!   bouquetуспех! Peace
Виж целия пост
# 474
Добро утро момичета,

Вени добре дошла при нас. И аз съм правила японското чудо и за 2 седмици свалих 7-8 кг. но аз имам и доста повече за сваляне. Ако си ги беше направила пълните две седмици щеше да имаш поне още 1,5 кг. свалени. Ти имаш да сваляш 5 кг. и съответно на монодиета ще са ти необходими не повече от 20 дни стриктно спазване. Ако можеш да се справиш за 20 дни - това емного по добър вариант от японското чудо.

Кет така или иначе тези които не са ми казали килограмите си мислех да ги пиша тези от предното мерене така че ще си те пиша 65 пък после да видим гоооолям минус.
 
Инче гледам и ти проявяваш интерес към японската диета - не я препоръчвам. При моното можеш да хапваш от много видове храни през тези две седмици за да не липсва нищо на организма ти. При японското чудо преобладава белтъка и си постоянно гладен. Помисли добре преди да се впуснеш в това. Ти нямаш кой знае колко за сваляне за да бързаш и да ти се иска да стане с магическа пръчка /аз така бих искала да стане/

Момичета отчета ми за вчера е:
Закуска: кафе с мляко
Обяд: краставици и гъби
Вечеря /към 17:00/ краставици

Днес съм на 5 сварени яйца

Снощи бях в трескаво търсене на метърче у дома ама се оказа, че нямам и не мога да си видя мерките и какво свалям от тях  Confused Confused Confused

Успешна диет-седмица на всички   bouquet  bouquet  bouquet

Виж целия пост
# 475
Добро утро! Hug
Определено не е за мен..Вчера се отвратих от сирене,яйца,млечни.. И  днес ми дойде потребността от суровоядство по д-р Гайдурков,ако ще 5дена е,а събота и неделя-мръсни дни да са...
Топла диет седмица и от мен! Hug Peace
Виж целия пост
# 476
аз все още съм в очакване на МЦ.
А апетитът ми е завиден.
От два три дни не съм много моно, но поне съм на млечни и месо, основно.
Просто и слон мога да изям в такъв момент.
Спрях тегленето докато не свърши МЦ, щото тези плюсове ще ме сринат.
Виж целия пост
# 477
И  аз съм пред същото..Минимум 2 слона поне... Laughing
Виж целия пост
# 478
 Добро утро! Днес дадох урина, стискайте ми палци, от нея зависи как ще продължа напред, качила съм 400гр и пак съм 55кг. Няма значение, не е проблем за мен това. Иначе мислех да съм на кисело мляко, но да видим резултатите първо.
Виж целия пост
# 479
 Hug Peace Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия