ДЕКУПАЖНА БИБЛИОТЕКА_2

  • 156 649
  • 441
# 315
Хммм... има какво да се види и научи тук. Аз съм се пробвала само веднъж - правиш едно шкафче за ключове (в което си държа обеците) в стил Шаби шик Simple Smile Получи се, с малко наставления от спецовете (но с лично мое изпълнение!) Wink
Виж целия пост
# 316
Здравейте, искам да поитам нещо,което със сигурност е обсъждано, но не намирам, а аз искам да получа прясно инфо.... Joy
Въпрос № 1 - Става въпрос за шкаф, който е бял, боядисам с бяла блажна боя, необходимо ли е преди да залепя хартията да грундирам?
И въпрос №2 - Искам да си направ и една кутия, която е дървена, но незнам какъв грунд или боя трябва да купя за покритието:) Може ли да ми дадете съвет, кой е най подходящ.
Благодаря предварително  Hug
Виж целия пост
# 317
Аха, на конвейр... разбрах. Е, аз не съм в графата, защото творя, когато ми дойде музата и за каквото ми дойде музата. И работя с доста разтеглени срокове. Ако за изработката на нещо ми е нужна седмица, искам срок от месец, за да реша в този месец коя точно седмица ще ми се получи най-добре Simple Smile

Тц, ако ми трябваше нещо на конвейр, нямаше да пиша тук.
Виж целия пост
# 318
Здравейте, дами! Simple Smile
Изобщо не съм сигурна, че е за тук питането ми и моля за снизхождение!  Crazy

Бихте ли ме ориентирали какво ми трябва, предполагам декупажна хартия, но съм много боса по темата, а и още какво, та.  Искам да облека една проста картонена кутия... въпросно най-елементарният вариант на изпълнение. Simple Smile

Ще съм благодарна за вниманието ви!
Виж целия пост
# 319
                    Morena,най-простия начин за обличане на картонена кутия - С200 и най-обикновена опаковачна хартия.Леко намокряш хартията ,грундираш кутията с С 200,лепиш хартията и отгоре с мека четка с разредено С 200 гониш мехурчетата и изглаждаш гънките!Не ти трябва декупажна хартия!Ето това е облечено с опаковачна хартия и ....... познава ли се?!  Laughing
http://media.snimka.bg/9311/024877788.jpg?r=0

                    Това е картонена кутия облечена със салфетка!
http://media.snimka.bg/s1/0369/026981512.jpg?r=0

Виж целия пост
# 320
Didia, много благодаря! А има ли някъде онлайн голям избор на опаковъчна хартия (с детски мотиви ми трябва, макар да не класическите с филмови герои)?
Виж целия пост
# 321
                 За онлайн - не зная,но във всеки магазин има и аз постоянно купувам,когато харесам десена.Пусни Гугъл може да излезе нещо!
Виж целия пост
# 322
Питах го Гугъла, но нищо особенно. Пък аз 99% онлайн пазарувам, а и както съм на "село", направо не знам магазините. ooooh! Crazy  Благодаря за вниманието, Didia !   bouquet
Виж целия пост
# 323
               Shamsina , кажи какво по-точно ти трябва,че така е много общо.Аз съм правила поръчки за приятели с конкретно искане- предмет ,материал,цвят,картина и т.н.Правила съм и кутии за бални рокли по поръчка на кумата на щерката-тя е дизайнер,но всички са имали конкретни искания и аз съм ги изпълнявала в свободното си време.
Виж целия пост
# 324
Didia, много благодаря! А има ли някъде онлайн голям избор на опаковъчна хартия (с детски мотиви ми трябва, макар да не класическите с филмови герои)?
И аз искам да попитам, но за сайт с рисунки за принтиране с детски герои.
Виж целия пост
# 325

И аз искам да попитам, но за сайт с рисунки за принтиране с детски герои.
http://www.raskraska.com/raskraski/1/
http://www.raskraska.com/raskraski/294/
Виж целия пост
# 326

И аз искам да попитам, но за сайт с рисунки за принтиране с детски герои.
http://www.raskraska.com/raskraski/1/
http://www.raskraska.com/raskraski/294/
Благодаря, но ставаше въпрос за декупаж  Embarassed
Виж целия пост
# 327

И аз искам да попитам, но за сайт с рисунки за принтиране с детски герои.
http://www.raskraska.com/raskraski/1/
http://www.raskraska.com/raskraski/294/
Благодаря, но ставаше въпрос за декупаж  Embarassed

                   На предложените сайтове има цветни картинки на герои и те се принтират на лазерен принтер и няма проблем да се декупажира с разпечатките.Не е нужна специална декупажна хартия. Laughing
Виж целия пост
# 328

И аз искам да попитам, но за сайт с рисунки за принтиране с детски герои.
http://www.raskraska.com/raskraski/1/
http://www.raskraska.com/raskraski/294/
Аз се опитах да направя в моя блог нещо като библиотека с линкове към сайтове с картинки. Има всевъзможни. Всяка една от тях може да се принтира на цветен принтер. Ето линка http://www.ottuk-ottam.com/?p=652
Виж целия пост
# 329
И аз да попитам - като се принтира, после няма ли да се размаже мастилото като се намокри при залепването?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия