Миете ли ръцете си след тоалетна?

  • 32 144
  • 574
# 270
За мое голямо учудване забелязах, че те не си мият ръцете след тоалетна, при все че има всички необходими удобства за това - топла вода, течен сапун, салфетки. Другото, което забелязах е, че някои от тях поливат само едната си ръка с водичка, сещате се коя ръка.
Изключително странно ми стана, честно.
Ти в тоалетната ли работиш?

Да, Шанел, там работя. Координати ли искаш?

О, нямам нужда от допълнителна информация. Както се казва, ти още в първия пост си цъфнала като кокиче.
Виж целия пост
# 271

 Знаех си аз, че мъжете са на давалера!

Верно сме на далавера!!!  Laughing
Преди години си водя детето към една известна болница.. гледам на една кола двете и врати широко отворени..а между вратите на предната седалка, един сельо си седи и направо върху тротоара си излива чувствата.. откачих  Sad.. и си излях целият цветущ наличен репертоар по негов адрес..
Да не ви обяснявам подлеза на метростанция Сердика  в какво се превръща.. разни клошари го окупират всяка вечер.. покрай черквата си е чист кенеф.. нема кьоше което да не смърди.. полицията уж ги притеснява.. но си е временно.. кат ги видя рано сутрин как са налягали върху кашоните, направо се чудя вече къде живея.. може би в една обществена тоалетна!!!!  Naughty
Виж целия пост
# 272
Aaa,и жените не сме за подценяване,моля,моля. Naughty
На подлеза на Тримонциум посред бял ден,гледам една жена си запретнала полата,клекнала и пикае. Laughing
Виж целия пост
# 273
Aaa,и жените не сме за подценяване,моля,моля. Naughty
На подлеза на Тримонциум посред бял ден,гледам една жена си запретнала полата,клекнала и пикае. Laughing
Радвай се, че е била с пола, че друго щеше да гледаш.
Виж целия пост
# 274
Aaa,и жените не сме за подценяване,моля,моля. Naughty
На подлеза на Тримонциум посред бял ден,гледам една жена си запретнала полата,клекнала и пикае. Laughing
Радвай се, че е била с пола, че друго щеше да гледаш.
Много се радвам дори!  smile3532
Виж целия пост
# 275
Ръцете си ги мия. Обаче пикая полуприклекнала защото ме е гнус да сядам. Close По голяма нужда гледам да не ходя. Направо си имам психологически запек.

Баба ми си е жена от село и цял живот е ползвала външен нужник. Така и не се научи да сяда на тоалетната чиния. Tired
Виж целия пост
# 276
Аз също приклям и не сядам.
Много се чудих как някой се качват на гърнето. Как пазят равновесие?
Виж целия пост
# 277
Аз също приклям и не сядам.
Много се чудих как някой се качват на гърнето. Как пазят равновесие?

Аз пък се чудя как се покатерват там и не ги е гнус като пипат мръсните стени?

Ааа, и да питам вие как заключвате обществената тоалетна кабинка, като заключалката е също със съмнителна чистота?
Виж целия пост
# 278
Аз също приклям и не сядам.
Много се чудих как някой се качват на гърнето. Как пазят равновесие?

Аз пък се чудя как се покатерват там и не ги е гнус като пипат мръсните стени?

Ааа, и да питам вие как заключвате обществената тоалетна кабинка, като заключалката е също със съмнителна чистота?
E,чак пък толкова..Заключвам,разбира се, и не съм се вманиачавала да разсъждавам в/у чистотата на райбера или каквото е там. Wink
Това с покатерването на гърнето ми е било винаги много странно. Thinking Лично аз не съм толкова тренирана,за да го направя. Laughing
Виж целия пост
# 279
Разказват ми стари хора истинска история за една баба Тодора от близко до Софията село. Та, тази баба Тодора гледала градина и от време на време хващала конския вагон и отнасяла по някое и друго кило домати на Женския пазар. Гащи не носела. Когато решавала, че й се ходи до тоалетна, си ходела ей така, права, където й да е. Един ден и в трамвая свършила работата, човек до нея й казал:"Стрино, нещо то раницата ти тече". Било е през 40-те години на миналия век. Така като гледам, бая стрини Тодори има още.
Виж целия пост
# 280
Сега се стих, че има вероятност гърнето да е спукано и да се пребият.
Виж целия пост
# 281


Аз пък се чудя как се покатерват там и не ги е гнус като пипат мръсните стени?



Ох, това ме подсети, че нееднократно съм виждала кафяви следи по стените, такива като от топнати пръсти в шоколад. Е това вече е загадка за мен. Наистина ли някои дами са способен на това? Shocked Sick
Виж целия пост
# 282
Или пък друг въпрос:
Как се покатерват с токчета? newsm78
Аз например, рядко нося плоски обувки,когато излизам на заведение и не си представям да яхна гърнето. Laughing
А това за кафявите пръсти е...  Sick
Виж целия пост
# 283
Мия ги, разбира се, но само след. Преди това - не. И  с кърпичките за подсушаване на ръце, си отварям врата на тоалетната, за да изляза... заради всички онези, които не си мият ръцете.
Виж целия пост
# 284
Тези, които не си мият ръцете, не винаги си отиват директно в къщи. Влизат в магазина, в кафето, в ресторанта...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия