Миете ли ръцете си след тоалетна?

  • 32 144
  • 574
# 285
Е, тъй е, ама се надявам да  сме в различни посоки. Mr. Green
Виж целия пост
# 286
За мое голямо учудване забелязах, че те не си мият ръцете след тоалетна, при все че има всички необходими удобства за това - топла вода, течен сапун, салфетки. Другото, което забелязах е, че някои от тях поливат само едната си ръка с водичка, сещате се коя ръка.
Изключително странно ми стана, честно.
Ти в тоалетната ли работиш?

Да, Шанел, там работя. Координати ли искаш? Може би тайно си мечтаеш някой да опише как яхаш тоалетната чиния, след което не си миеш ръцете? Ще направя това за теб, заповядай.Hug

О, нямам нужда от допълнителна информация.

Не се стеснявай, де! Тук всичко си казваме. Нали четеш до какви откровения стигна темата, въпреки простичкия ми въпрос, изискващ еднозначен отговор. Мога да ти уредя промоция - избърсване на ръцете с мокра кърпичка, ароматизирана с "Шанел", вместо измиването им. То без това май излиза, че миенето на ръцете е вече старомодно.
Виж целия пост
# 287


Не се стеснявай, де! Тук всичко си казваме. Нали четеш до какви откровения стигна темата, въпреки простичкия ми въпрос, изискващ еднозначен отговор. Мога да ти уредя промоция - избърсване на ръцете с мокра кърпичка, ароматизирана с "Шанел", вместо измиването им. То без това май излиза, че миенето на ръцете е вече старомодно.

В грешка си. Първо си мием ръцете, а после за по-сигурно ги бършем и с мокри кърпи, защото милионите бактерии само дебнат да се лепнат за нас.  Mr. Green А като влизам в магазин, тоалетна или пък административна сграда: 1. Бърша дръжката на вратата с мокра кърпа. 2. Отварям вратата. 3. Пак си бърша ръката с мокра кърпичка. И не се здрависвам, `щото знае ли се другия човек къде е пипал и какво. Whistling
Виж целия пост
# 288
Това с пръстите едва ли е проява на лично творчество и аз съм ги виждала, сигурно използват стената за алтернатива на липсващата тоалетна хартия.
А тези, които излизат от тоалетна и не си мият ръцете след това, може да са използвали помещението за нещо друго - да си оправят цип, да си сложат инсулин, да си сменят блузата, варианти много.
Виж целия пост
# 289

 Нали четеш до какви откровения стигна темата,
Не, не съм чела темата. Никога не чета цяла тема, ако първата публикация ми се стори тъпа.
Виж целия пост
# 290


Не се стеснявай, де! Тук всичко си казваме. Нали четеш до какви откровения стигна темата, въпреки простичкия ми въпрос, изискващ еднозначен отговор. Мога да ти уредя промоция - избърсване на ръцете с мокра кърпичка, ароматизирана с "Шанел", вместо измиването им. То без това май излиза, че миенето на ръцете е вече старомодно.

В грешка си. Първо си мием ръцете, а после за по-сигурно ги бършем и с мокри кърпи, защото милионите бактерии само дебнат да се лепнат за нас.  Mr. Green А като влизам в магазин, тоалетна или пък административна сграда: 1. Бърша дръжката на вратата с мокра кърпа. 2. Отварям вратата. 3. Пак си бърша ръката с мокра кърпичка. И не се здрависвам, `щото знае ли се другия човек къде е пипал и какво. Whistling

Важно е да имате и специални пинцети. С тях да взимате банкнотите и монетите и да ги поставяте в портмонето.  Peace


 Нали четеш до какви откровения стигна темата,
Не, не съм чела темата. Никога не чета цяла тема, ако първата публикация ми се стори тъпа.
А си заслужава! Много убава тема. Ще я номинирам тази година. Тъкмо и аз ще участвам с личен принос за номинации.

smileme, и аз предположих разни нужди, но не, една дама тук бе сигурна, че жените правят... бе виж на втора страница, да не цапам клавиатурата.
Виж целия пост
# 291
А, да, това с парите го пропуснах. В съвременен вариант - банкоматите също са безкрайно мръсни.
Виж целия пост
# 292
Аз също приклям и не сядам.
Много се чудих как някой се качват на гърнето. Как пазят равновесие?

Аз пък се чудя как се покатерват там и не ги е гнус като пипат мръсните стени?

Ааа, и да питам вие как заключвате обществената тоалетна кабинка, като заключалката е също със съмнителна чистота?
Е как ?? Не следиш темата. NaughtyС лакът.
Виж целия пост
# 293
Или с крак.
Виж целия пост
# 294
 hahaha, искам да видя как с лакът или крак заключват ключалката на вратата!
Виж целия пост
# 295
май само аз не я заключвам. Досега не ми се е случвало някоя друга жена да види затворената врата, да почука, да чуе "заето" и въпреки това да връхлети в кабинката. Може много жени да не си мият ръцете, но поне са се научили като видят затворена врата на тоалетна, първо да почукат, и ако не последва някакъв отговор, тогава да бутнат вратата.
Виж целия пост
# 296
Оооо,на мен ми се е случвало доста често да НЕ почукат,а направо да се опитват да влязат. Peace
В такъв случай направо викам с цяло гърло "Заето е!",а след като изляза/ако заваря особата пред вратата/ язвително отбелязвам "Чука се,преди да се влезне."  Laughing Обикновено се извиняват,ама има и такива,дето хич не им пука. Wink
Виж целия пост
# 297
май само аз не я заключвам. Досега не ми се е случвало някоя друга жена да види затворената врата, да почука, да чуе "заето" и въпреки това да връхлети в кабинката. Може много жени да не си мият ръцете, но поне са се научили като видят затворена врата на тоалетна, първо да почукат, и ако не последва някакъв отговор, тогава да бутнат вратата.

Явно не ти се е случвало на път за морето, да спреш на някоя бензиностанция. Обикновено опашките са доста големи и всеки напира да влезе и време за почукване няма hahaha
Виж целия пост
# 298
оооо, никога! ако съм със собствен превоз, бих отбила някъде до някое храстче, но не и обществена тоалетна, в каквато са се превърнали тези по бензиностанциите.
Виж целия пост
# 299
оооо, никога! ако съм със собствен превоз, бих отбила някъде до някое храстче, но не и обществена тоалетна, в каквато са се превърнали тези по бензиностанциите.

То и затова пътищата на Родината приличат на обществени тоалетни... Confused
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия