Миете ли ръцете си след тоалетна?

  • 32 144
  • 574
# 165
О, калиевия перманганат.... тя добре, че хлор не ръсеше в тоалетната в ресорта..
Виж целия пост
# 166
Т.е. не се бършеш с тоалетна хартия ли, joy_r?
Виж целия пост
# 167
Най-сигурно е с вар Peace
Виж целия пост
# 168
Каква полезна тема.  Mr. Green
Виж целия пост
# 169
Т.е. не се бършеш с тоалетна хартия ли, joy_r?
Не бе, Каси, за храната става въпрос- ацетон, спирт, вода, после ям Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 170
Т.е. не се бършеш с тоалетна хартия ли, joy_r?
Не бе, Каси, за храната става въпрос- ацетон, спирт, вода, после ям Joy Joy Joy
Joy Joy
Не, днес сте безмилостни просто. Joy
Виж целия пост
# 171
Тази тема сериозна ли е? Гледам и анкета има.  newsm78
Аз почиствам всичко със спирт- хем чисто, хем обогатено на полезни и вдигащи настроението вещества Mr. Green
Аз пък нищо не чистя, нали трябва да развивам имунитета при децата, че нещо много сме го отслабили от детската градина Joy
Виж целия пост
# 172
Ето, избирайте си http://www.rechnik.evropea.com/fear_A.html
Не се блъскайте, гледам има за всекиго по нещо Laughing
Виж целия пост
# 173
Ех, тоз "калий пермангалий", значи!  Mr. Green
Голям трън в очите, много боде. Само не разбирам защо като никой не ви го тика под носа...  Thinking
Виж целия пост
# 174
никой за нищо на света не може да ме накара да седна на тоалетна извън дома ми или на гости на близки хора. не използвам и тоалетната хартия, която е в служебната или кръчамарската тоалетна, а си нося носни кърпички. Виждала съм как трая на рулото в тоалетна виси до земята, обърсало  немитата кой знае откога стена, и чистачката съвсем небрежно го навива отново нагоре. Може да ви е смешно, но когато съм навън първо си мия ръцете, после върша нуждите, и на излизане пак си мия ръцете. Нещо подобно на казаното по-нагоре - ръцете ми са доста по0мръсни от задника ми, при положение че съм пипала всякакви врати на магазини, превозни средства и др. Най-големият ми кошмар е използването на болнични мивки и тоалетни. Толкова ме е гнус, че нааправо ми се гади.
Виж целия пост
# 175
Аз съм маняк на тема чисти ръце,може би затова кожата на ръцете ми е толкова суха.Винаги си мия ръцете след тоалетна,ако съм на обществено място след като съм си измила ръцете отварям вратите с лакти,избягвам да ги докосвам,з-то ми е гнусно.
Виж целия пост
# 176
Аз почиствам всичко със спирт- хем чисто, хем обогатено на полезни и вдигащи настроението вещества Mr. Green
Да, ама само вътрешно ако го приемаш почиства... Joy Joy Joy Joy
При външно почистване преди това трябва да се изчисти повърхността с вода и детергент...Давам нова идея на многократно миещите си ръцете...а и ако искате да е съвсем сигурно, че е чисто - 20 мин. на УВ-лампа! Гаранция всичко е убито! Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 177
Бре, намерили са се цели 10 форумки да отговорят с "не"! Накъде върви ССФ, на къдеее...
Виж целия пост
# 178
Тема ли е, чудо ли е Joy

За статистиката мия ги Mr. Green

За обществените тоалетни, май коментарите са изчерпани, добре се посмях hahaha Аз предпочитам обществените тоалетни да са с клекало, а не със седало, поне в БГ, много по-добре е, особено, когато се налага да се ползва от деца Peace
Виж целия пост
# 179
На мен ми е мъчно - в какъв постоянен кошмар живеят хората с ужас от бактериите.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия