Миете ли ръцете си след тоалетна?

  • 32 144
  • 574
# 180
А с какво се различава вратата на тоалетна от вратата на всеки магазин. Да не говорим за дръжките в ГТ.
Виж целия пост
# 181
Уморихте ме с тази тема  Joy..
Виж целия пост
# 182
Е, к`во те уморихме?! Ти си мий ръцете, пък за другото не бери грижа! Само знай, че ТЕ те дебнат!
Виж целия пост
# 183
Не знам, може и да съм ненормална, но ужас от бактерии нямам. Хич и не ги мисля.
Може би, защото досега не съм имала някакви проблеми, които да са ми докарали тези гадове.
Виж целия пост
# 184
Тази тема надмина и най-смелите ми очаквания. Grinning
Виж целия пост
# 185
Е, к`во те уморихме?! Ти си мий ръцете, пък за другото не бери грижа! Само знай, че ТЕ те дебнат!

Уф.. нагледал съм се на кви ли не гадости.. така че изобщо миенето е задължително.
Обаче за друго се сетих.. да вземат да ни откраднат дъската на тоалетната в службата  Shocked.. дъска дет струва 5-10 лева... представи си че това ще ти влезе в къщата.. УЖАС!!!!  Shocked
Само кат се сетя че всеки си търка задника на нея и да си го занесеш у дома.. е няма такава простотия... нечистоплътни хора колкото щеш. Whistling
Виж целия пост
# 186
 Joy Аз имах предвид колежките, не бактериите.
Виж целия пост
# 187
Не знам, може и да съм ненормална, но ужас от бактерии нямам. Хич и не ги мисля.
Може би, защото досега не съм имала някакви проблеми, които да са ми докарали тези гадове.

Ми на фона на ССФ-ските хигиенни навици май си ненормална.  Mr. Green Аз съм имала бактериални проблеми, но не от неизмити ръце, та нямам проблем с милите организъмченца.  Laughing Дали да проявя жестокост и да напомня, че бактериите са повече от собствените ни клетки в организЪма?
Виж целия пост
# 188
Не знам, може и да съм ненормална, но ужас от бактерии нямам. Хич и не ги мисля.
Може би, защото досега не съм имала някакви проблеми, които да са ми докарали тези гадове.

Ми на фона на ССФ-ските хигиенни навици май си ненормална.  Mr. Green Аз съм имала бактериални проблеми, но не от неизмити ръце, та нямам проблем с милите организъмченца.  Laughing Дали да проявя жестокост и да напомня, че бактериите са повече от собствените ни клетки в организЪма?
Е аз хигиенни навици, твърдя, че имам, ама чак да вървя навсякъде със спирта и да се побърквам от мисълта кога ще се почеша по носа и дали няма да имам някой гад по ръцете, щото съм пипала химикала....
Соте може някоя колежка, дето се е катерила отгоре да ви върши нуждите, да я строшила. После от срам  е прикрила следите, отнемайкия от вас Mr. Green
Виж целия пост
# 189
Joy Аз имах предвид колежките, не бактериите.

 Joy.. уточнявай се.. за колежките нека си ме дебнат..и те са бетер бактериите!!!  Joy
Но за тях с пълна сила важи това което го четох в темата.. дори една беше разцепила тоалетната чиния.. как не си е нарязала задника.. ма то си е цяла наука май!!!!  Joy
Виж целия пост
# 190
И аз дебна колегите ..  Flutter

Соте ти имаш интересни колежки  
Виж целия пост
# 191
Мира, да де, и аз така.  Mr. Green
Виж целия пост
# 192

Соте ти имаш интересни колежки  

Дааа.. все различен калибър!!!  Laughing

Виж целия пост
# 193
А с какво се различава вратата на тоалетна от вратата на всеки магазин. Да не говорим за дръжките в ГТ.

Разликата е в очакванията.
Като видиш опиканата тоалетна чиния, непусната вода, незагънати превръзки, стъпките по седалката и по казанчето, както се разбра, и ти се иска да не пипаш нищо.

Аз пък кой знае каква патология в темата не видях. Имах отдавна една колежка, като дойде на работа, първата й задача беше с мокра кърпичка да забърше телефона, основно слушалката, бюрото и доста от предметите върху него. Всеки с проблемите си.
Виж целия пост
# 194

Имах отдавна една колежка, като дойде на работа, първата й задача беше с мокра кърпичка да забърше телефона, основно слушалката, бюрото и доста от предметите върху него. Всеки с проблемите си.
Аз имам една, която извършва посочените действияправи всеки ден при идване на работа, защото "много прах се натрупва".
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия