Миете ли ръцете си след тоалетна?

  • 32 144
  • 574
# 240
А какво ще кажете за това,че някои мъже вършат малката работа не където трябва,а в мивката  ooooh! Scream
Виж целия пост
# 241
А какво ще кажете за това,че някои мъже вършат малката работа не където трябва,а в мивката  ooooh! Scream

Гадно е- да, защото после като сипя на децата супата да я ядат там и викат, че нещо им миришело.
Виж целия пост
# 242
 Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 243
А какво ще кажете за това,че някои мъже вършат малката работа не където трябва,а в мивката  ooooh! Scream

Завиждам, че могат. 
Виж целия пост
# 244
А какво ще кажете за това,че някои мъже вършат малката работа не където трябва,а в мивката  ooooh! Scream

Завиждам, че могат.  

А тъй! А тъй! Рекна ли им го!  smile3533
Виж целия пост
# 245
А какво ще кажете за това,че някои мъже вършат малката работа не където трябва,а в мивката  ooooh! Scream

Завиждам, че могат. 

Поне не им се налага да яхат тоалетната.
Виж целия пост
# 246
А какво ще кажете за това,че някои мъже вършат малката работа не където трябва,а в мивката  ooooh! Scream

Едно време баба ми ме къпеше в мивката (нямаше ток, беше студено и само там имаше печка); дано дядо е бил сдържан.
Виж целия пост
# 247
А какво ще кажете за това,че някои мъже вършат малката работа не където трябва,а в мивката  ooooh! Scream

Едно време баба ми ме къпеше в мивката (нямаше ток, беше студено и само там имаше печка); дано дядо е бил сдържан.

И да не е бил, тя урината няма измиване щото...  Whistling
Виж целия пост
# 248
Пак непросветеност виждам....
От мен да мине, учете се Crossing Arms:

http://nanocom-bg.com/test/index.php?option=com_content&task … 169&Itemid=34




http://www.jagannath.ru/articles/zdorove/urinoterapiya.html
На здраве!

Виж целия пост
# 249
През студентските години живях на общежитие и там положението в общите тоалетни беше плачевно.Събота и неделя чистачките почиваха и в понеделник се чуваха възгласи "Тц,тц,тц..и това ми били висшисти!"  Laughing
Да не говорим,че имаше случай на някой,който се беше изходил по голяма нужда под душа в общата баня. Rolling Eyes Та за малко не се проведе и вътрешно разследване. Mr. Green
Виж целия пост
# 250
...
Да не говорим,че имаше случай на някой,който се беше изходил по голяма нужда под душа в общата баня. Rolling Eyes Та за малко не се проведе и вътрешно разследване. Mr. Green

 Joy Joy Joy Joy Това женска или обща обща?
Виж целия пост
# 251
Да не говорим,че имаше случай на някой,който се беше изходил по голяма нужда под душа в общата баня. Rolling Eyes Та за малко не се проведе и вътрешно разследване. Mr. Green

Малко встрани от темата, но това се бе случило в банята на офиса, в който преди работех (офисът е в апартамент на 1-я етаж и има обща баня и тоалетна). Чудихме се защо някой не е ползвал кенефа, ами на един метър от него, няма логика ???
Най-приемливо беше да мислим, че го е направила котка - влезла през отворения прозорец на съседната стая (кухнята), минала през полуоткрехнатите врати на кухнята и банята, свършила си работата и излезла по същия път  Thinking Просто нямахме такъв невъзпитан колега, който може да го направи.
Виж целия пост
# 252
Идея:
-Таковал ви е на работата!/външно лице/
-Таковал си е на колегите! /вътрешно/
Виж целия пост
# 253
зная за неврохирурзи пикаещи в мивката на служебната им тоалетна. може по този начин да си облекчават напрежението в работата, знам ли  Rolling Eyes.
Виж целия пост
# 254
...
Да не говорим,че имаше случай на някой,който се беше изходил по голяма нужда под душа в общата баня. Rolling Eyes Та за малко не се проведе и вътрешно разследване. Mr. Green

 Joy Joy Joy Joy Това женска или обща обща?
Обща беше. Simple Smile
Светле,то таковата на котката се различава от човешкото такова.Уж и в нашето общежитие само студенти,пък гледай какви неща вършат. Mr. Green "И това ми било висшисти!",както казваше чистачката. Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия