Хотел Блу Ориндж-сезон 2012г.!

  • 52 581
  • 737
# 345
rosinauzunova, ок, ще питам. Макар че, не знам кое те притеснява в програмата им за АИ.
Има останали няколко свободни периода от по 4-5 дни през цялото лято. Като продължителност ни устройва, остава отпуските да напаснем.
Виж целия пост
# 346
Не ме притеснява нищо от програмата,просто още не е излязла,а казаха че ще има малко корекции тази година и не е сигурно дали ще сложат бар на плажа.За бар на плажа дали ще има ме интересува и часовете за храненията. Simple Smile .....и дали към инклузива ще има кафе еспресо.
Виж целия пост
# 347
Момичета, и аз оглеждам хотела, но ме притеснява цената на апартаментите в пик-сезона.
Как мислите, тези, които са ходили вече там, в студио дали ще ни е тесничко на цялото 5-членно фемили? За спането не се притеснявам, щото дребните лягат и спят по цяла нощ, по-скоро пространството достатъчно ли е? Все още не съм питала туроператора, но все пак ще ми се да знам предварително дали е възможно изобщо, или ще се налага да си ходим по главите?   
Ние се запознахме със семейство, което беше с две деца - на 8 и на 11 години. Бяха настанени в студио, което аз видях и по мое и тяхно мнение им беше тясно. Едното дете спеше на разтегателен фотьол, а за другото бяха вкарали нещо като походно легло (не съм го оглеждала, защото беше застлано).
Виж целия пост
# 348
Момичета, попаднах на тази тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=568082.15
има доста мнения за Блу Ориндж и са все хубави  Grinning
Виж целия пост
# 349
А да,тази тема я знам,изчела съм всичко що има за блу Ориндж преди да резервирам. Grinning
Виж целия пост
# 350
А аз преди да резервирам изчетох само тази тема и тя ми беше достатъчна за да резервирам  Grinning
rosinauzunova, пак да кажа благодаря, че си направила темата. Благодарение на теб избрах този хотел и за сега съм сигурна, че съм направила правилен избор.  Grinning
Виж целия пост
# 351
Благодаря и аз на всички вас,включили се с коментари и информация за хотела! Hug
На мен също ми е много полезна темата.
Виж целия пост
# 352
rosinauzunova, ок, ще питам. Макар че, не знам кое те притеснява в програмата им за АИ.
Има останали няколко свободни периода от по 4-5 дни през цялото лято. Като продължителност ни устройва, остава отпуските да напаснем.
Тонита,какво стана,пита ли?Какво казаха?
Виж целия пост
# 353
rosinauzunova, извини ме, не върнах обратно инфо, но то е защото нямаше какво.
Питах, но бяха свършили свободните студиа за периода, и съответно не ми отговориха на другите въпроси.
Виж целия пост
# 354
Ок Simple Smile
Жалко,че няма студио за вас,явно не сте резервирали,но отдавна се коментираше,че хотела е почти запълнен.Още от януари мен ме предупредиха от агенцията.Другата седмица аз ще се обадя.
Виж целия пост
# 355
Аз вчера им писах еmail на Съни Турс да ги питам за програмата, ама още не са ми отговорили. Съмнявам се изобщо дали ще ми пишат.
Виж целия пост
# 356
Днес в късния следобед и аз писах на имейла на Съни Турс,да видим дали ще ми отговорят,но най-рано може би в понеделник следобед.
Виж целия пост
# 357
Ето това са ми отговорили на имейла:

Здравейте г-жо Узунова,

Моля имайте търпение, както Ви обяснихме, момента в който я получим ще бъде публикувана на страницата ни.

С поздрави,

Hristina Hristova
Sales & Marketing Department


Ами това е,обещаха че март ще е готова програмата,вече е края на месеца,а я няма. Crossing Arms
Виж целия пост
# 358
Ето това са ми отговорили на имейла:

Здравейте г-жо Узунова,

Моля имайте търпение, както Ви обяснихме, момента в който я получим ще бъде публикувана на страницата ни.

С поздрави,

Hristina Hristova
Sales & Marketing Department


Ами това е,обещаха че март ще е готова програмата,вече е края на месеца,а я няма. Crossing Arms
Това според мен  е едно леко излизане от ситуацията.
Виж целия пост
# 359
Някой каза,че април отваря врати хотела,още малко ще звънна и в хотела да питам щом от агенцията не дават отговора,който бяха обещали! Naughty
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия