Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са основните теми в дискусията?
Какви са някои от основните преживявания, обсъдени по време на дискусията?
Какви са някои от обсъжданите теми, свързани с раждането?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са основните теми в дискусията?
-
Какви са някои от основните преживявания, обсъдени по време на дискусията?
-
Какви са някои от обсъжданите теми, свързани с раждането?
-
Какви са някои от обсъжданите теми, свързани с бременността?
-
Какви са различните мнения относно лекарската намеса по време на раждане?
. А и какъв е дебел за разлика от сега - и той се е родил над 4 кг.
Освен, ако не смяташ да отскокнеш до нас с една тортичка...

сега ще ходя и аз да мажа филии, че по нощите няма отде да взема тирамису. 


Много не се връзвай. Това с холестероловия проблем е малко, като глобалното затопляне - измислица на индустрията. Нали трябва се продават хапове....
Покрай децата и работата,нямам и минутка свободно време даже и да се оплача.Разказвам на мъжа ми за болежките ви,кой какво го боли и от какви несгоди се оплаква, а той ми вика:"Мило,ти цял магазин въртиш!Нали нищо не те боли"
Казвам му:"Не,как ще ме боли!Всичко ми е ок!"


Направо ми се реве на моменти. И тоя телефон само звъни ... Какво става роди ли ??? А ........ немога честно ви казвам . Вчера купихме количката и мъж ми вика на корема ми:Айде и количка ти купихме излизай ,,, излизай ама НЕЩЕЕЕЕ