Чакаме с копнеж, Февруарския бебевалеж! - 18

  • 30 116
  • 757
# 495
Моля да споделите вие какви памперси купихте, че на мен само те ми останаха?

Весито, аз мисля да стартирам с Памперс Премиум Кеър за новоредни. После вече ще се ориентирам. Общо взето мои родили вече приятелки са обиколили всички видове и марки и единодушен отговор по въппроса няма. За някои Молфикс са най-добрите, за други Пуфис, за трети Памперс.
Виж целия пост
# 496
За памперсите е въпрос на проба.От начало купувах памперс, после ги смених защото се случваха пропускания доста често.Тогава се разговорихме в магазина и продавачките ми споделиха че зависило от къде са внесени.Имало голяма разлика, то е ясно че е така де.Ама като съм куха лейка и не запомних с какви цифри на баркода трябваше да купувам  Embarassed  Минах на други марки като първо взимах по няколко бройки за проба.Минах през Кан бебе, Еви бебе и т.н.Всичките ми бяха супер до определен период, после започваха пропусканията и ги сменях.
Виж целия пост
# 497
мишенце,саве,честити ви мъже-голеееми да растат за радост и гордост на мама,тати и бати Hug Сетих се,като ми казаха пола на дребен как ревах,и после споделих тук във форума,и МИШЕНЦЕ и тя ми вика-ох,като прочетох как си плакала за нероденото момиченце и ми се стегна душичката Laughing(не е точен цитат,нещо от сорта беше)Ама сега сигурно щастието и е голямо-момче-момче-нали ще са си наши Heart EyesДИЯНКА,мерси за разказа Peace Четох че коментираме упойки-вчера бях при анестезиолога-упойка каза при двата случая ще ми сложат,не питах защо така прецени,пък и що ми е да знам Mr. Green Но интересното беше че не се слагат в кръста newsm78 Някой аджеба да е чувал нещо подобно?Не са пълни упойки,но се слагали отпред-в корема ли къде ли newsm78 Аз не попитах какви точно,защото чак като си излязохме и вече в колата мъжо ми каза за това #2gunfire Хубав ден Hug
Виж целия пост
# 498
Добро утро и от мен!  Hug

Само да кажа, че още съм тука 2 в 1. Снощи и аз не можах да спя, но ставах да ям и да гледам телевизия. Днес съм на акушерка и после да посрещам баща ми от летището.

Стискам палци на всички, които ще раждат днес.  Praynig  Wink

Аз се отказах да раждам - ще си го държа вътре в корема.  Mr. Green
Виж целия пост
# 499
Аз понеже надничам и при януарките, реших да ви пиша, че при тях една мама се похвали, че нейното момиченце се е оказало момченце  Grinning Така че тези, които се надяват на изненада да знаете, че има шанс  Joy
Виж целия пост
# 500
ох момичета МНОГО ми е сговнено....снощи за пръв път от седмици нямах някакви забележителни контракции, а някой беше споменал, че бебто се кротвало преди раждане...само кошмари сънувам, не мога да спя... Confused
Виж целия пост
# 501
То бебето може и да се кротва, ама това значи, че няма ритници или са по-малко, че тясно, а и главата слиза надолу, ама контракции би трябвало да си има...  Wink
Виж целия пост
# 502
Аз вчера си мсилих за Селаниа и Рони, че не се се появявали, а те тук...
Petetoy, споко сега, не е казано, че преносиш. Мит е, че повечето жени раждат 2 седмици преди термин. Дори да преносиш малко, не е казано, че няма да тръгне само.
Валентина, кога ще те предизвикват, ако не тръгне само, казаха ли ти вече дата? А при вас с какво предизвикват? Не е ли с хапче? Вижда ми се по-добър вариант от системката.
Аз мислех да взема Памперс, както с първото дете, но за сега взех един не голям пакет Пуфис, че са по-евтини. Ако ми вършат работа - да карам на тях, че памперсите са един сериозен разход.
Роса Линда, ето я групичката: февруарски мами 2012 http://www.facebook.com/#!/groups/155915577810630/
Заповядай!
Виж целия пост
# 503
Добър ден!!!!
Аз днеска бях на ЖК - взеха ми секрет, в петък - резултата. Кръвно 120/70 и най-интереснто е че съм свалила 1кг за 2 седмици ..... Много странно .....
Иначе бебка не сме я гледали, в четвъртък съм при доктора дето ще ми прави секциото - той ще я види, следващата консултация ми е на 10,02 и тогава ще ми дават направлението за хоспитализация - доктора по ЗК ме води с термин 24,02 ...... Да се надявам да не тръгне до тогава ......
Виж целия пост
# 504
Вики, чувала съм, че преди раждането се случвало д отдадеш на кг. Още 1 седмица и ти даваме да раждаш, щом сега си 36-та и 4 дни.
Няма ли някое бебе днес да се пръкне?
Виж целия пост
# 505

Няма ли някое бебе днес да се пръкне?
[/quote]
Като нищо може и да съм аз SickТака и не успях да се завлека на работа сутринта...Отглеждам си контракций от няколко часа вече Confused
Виж целия пост
# 506
хехе, Рони, дръж ни в течение, тъкмо ти се кефех на първия пост и айде сега ново 20 Laughing

И аз това исках да ви кажа, стига сте охкали и мрънкали- всички сме на един хал- хипопотами без кръст, с киселини и херния Mr. Green /или нещо друго/. Ако имахте повечко работа - нямаше да имате време да ви е толко зле Mr. Green

И какво ревете, че не раждате като ви гледам на лентичките, че има още седмица, примерно- ми като мине термина, тогава ще се тюхкате, че пренасяте. Има ли вода и шава ли бебо, нека си стои там.
Виж целия пост
# 507
Рони, колко начесто са контракциите, дето ги отглеждаш?  Praynig
елзи, ама ти друга песен запя май... Оная старата: "Искам да раждам вече" я смени с "когато-тогава".  Mr. Green
Права си, че който има работа не му остава време да се оплаче.
Виж целия пост
# 508
*starlet*  че е така .. така е Simple Smile ама аз съм си такава  искам да знам , а е ясно че няма как Simple Smile ма то това май от овчата ми зодия  Joy
хахах elsi  не ми се мисли ако пренасям какво мрънкане ще му  ударя и филмирам , ама такава съм си Simple Smile
рони стискам палци
За памперси и ние мислим с Памперс да почнем пък ще  видим дали ще му понесат.
Момичета вярно ли е че до 40 ден на бебето не трябвало да му се режат ноктите ? Аз си мислех ,че могат и сега една приятелка ми каза че не било хубаво ... newsm78
Виж целия пост
# 509
petetoy, не само ноктите не е хубаво да се режат, ами и не трябва да се извежда бебето. Не трябва да простираш по тъмно, също и не трябва да се показваш навън след като мръкне. Не е хуабво никой да го вижда, че да не го урочасат.....  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия