Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са основните теми в дискусията?
Какви са някои от основните преживявания, обсъдени по време на дискусията?
Какви са някои от обсъжданите теми, свързани с раждането?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са основните теми в дискусията?
-
Какви са някои от основните преживявания, обсъдени по време на дискусията?
-
Какви са някои от обсъжданите теми, свързани с раждането?
-
Какви са някои от обсъжданите теми, свързани с бременността?
-
Какви са различните мнения относно лекарската намеса по време на раждане?
Сетих се,като ми казаха пола на дребен как ревах,и после споделих тук във форума,и МИШЕНЦЕ и тя ми вика-ох,като прочетох как си плакала за нероденото момиченце и ми се стегна душичката
ДИЯНКА,мерси за разказа
Четох че коментираме упойки-вчера бях при анестезиолога-упойка каза при двата случая ще ми сложат,не питах защо така прецени,пък и що ми е да знам
Някой аджеба да е чувал нещо подобно?Не са пълни упойки,но се слагали отпред-в корема ли къде ли
Хубав ден

Така че тези, които се надяват на изненада да знаете, че има шанс
Така и не успях да се завлека на работа сутринта...Отглеждам си контракций от няколко часа вече
ама аз съм си такава искам да знам , а е ясно че няма как