Чакаме с копнеж, Февруарския бебевалеж! - 18

  • 30 116
  • 757
# 480
nevvy, аз реших, че не съм се разширила  Laughing . Моите приятелки видимо се разшириха в ханша като бяха бременни в 8-9 месец, а аз си седя все същата. Няма пукот, няма нищо -не знам.... А ако беба се е метнала на баща си, доста ще ме измъчи. Ако кача една снимка да го видите като бебе с каква голяма глава е ooooh! . А и какъв е дебел за разлика от сега - и той се е родил над 4 кг.

Охх, говорите за храна - отивам да ровя в хладилника. Иначе до сега правих сладки, но не ми е до сладко. Някое сандвиче ще си спретна  Mr. Green
Виж целия пост
# 481
СТАР, АЗ СЪМ ГЛАДНАААА,а има само какао, ще го забъркам с масло  smile3514


major, ти явно не си разбрала, че думата тирамису е забранена да се използва в мое присъствие.  #Cussing out Освен, ако не смяташ да отскокнеш до нас с една тортичка...
Виж целия пост
# 482
 Да ти дам ли адреса си? Може да наминеш с остатъка от тирамисуто... И аз съм все гладна, да не мислиш, че ми е лесно. Особено, като "върна поръчката". А хапна ли нещо по-така, задължително го връщам после. Щом нямам и 4 кг качени от началото на бременността, значи смятай как ме умориха от глад...  newsm45
Виж целия пост
# 483
Стар, още малко остана и после ще се натъпчеш:-)
аз като се мерих след болницата бях свалила почти всички килца от бременността. та както бях +12 се  оказах с +2. Добре е нали Whistling
А малкия директно като споделен албум го публикувах, но не знам дали и как се вижда
Виж целия пост
# 484
Ама много сте лоши,  smile3516 сега ще ходя и аз да мажа филии, че по нощите няма отде да взема тирамису.
Стар да ти кажа понякога е по добре да върнеш поръчката май, че барем да ти олекне, аз много трудно връщам, понякога като ми е лошо така ми се иска да мога, а не да се мъча. Страшно съм стисната, каквото хапна нищо не връщам то затуй и качих 24 кила вече.   ooooh!
Виж целия пост
# 485
Ей, как ме веселите!  Mr. Green

Стар,  от солидарност с теб минавам на замразени дренки, които брах ноември... Hug
 
Аз съм едва 61 кг в 38 г.с., обаче вчера си направих последните изследвания по НЗОК в лабораторията на Пирогов, в която работи братовчед ми -  бяха отлични, освен холестеролът - уж съм слаба, а с холестерол и триглицериди като на пухкавелка, ... месо не ям, ни майонеза.

Виж целия пост
# 486
Такааа.... Нощен пристъп за сладко и при мен!Тази нощ май нямам компания Sad
Честито на новите мами и  от мен!Големи и здрави да пораснат бебенцата   bouquet
Виж целия пост
# 487
Tamina, споко имаш компания. Аз аз съм една много добра и сигурна нощна компания. Или не мога да спя от повръщане или от глад...  ooooh!
Фабиана, по принцип и аз съм "стисната". Трудно връщам поръчката, но сега с този рефлукс просто няма къде да я "складирам" явно, та не ми коства особено усилие. Само се навеждам и всичко само си излиза. Гравитация, какво да правиш...
major,  с дренки вече не можеш да ме впечатлиш. За холестерола-да не би пък да е от бременността?  newsm78 Много не се връзвай. Това с холестероловия проблем е малко, като глобалното затопляне - измислица на индустрията. Нали трябва се продават хапове....
НовДен, ти с близнаци + 12 си била екстра, нищо чудно, че си оставила 10 кг в болницата. Сега ще влезна във фейсбука да видя снимките.
радвам се, че нямам компания по това време...
Виж целия пост
# 488
Добро утро,девойки!
Честито на вчерашните мами  bouquetДа са им живи и здрави дечицата!
Направо ви завиждам на всички как имате време за писане тук и във фейса!Аз едва смогвам да ви изчета нощно време CrazyПокрай децата и работата,нямам и минутка свободно време даже и да се оплача.Разказвам на мъжа ми за болежките ви,кой какво го боли и от какви несгоди се оплаква, а той ми вика:"Мило,ти цял магазин въртиш!Нали нищо не те боли" JoyКазвам му:"Не,как ще ме боли!Всичко ми е ок!"CrazyСамо дето нито кръста вече си усещам,нито спя нощно време от киселини и ходене до тоалетната!Изяждам по кило ябълки до като пиша заявките през ноща и чета форума,без да се оплаквам Mr. Green
Така<като ви чета,май никоя няма да изкара до термин!Всички сте се разбързали да раждате Laughing
Вчера си взех резултатите от изследванията и единственото,което разбрах беше,че захарта ми е висока.Звъъня на доки да му кажа,а той ми вика:"Ти пък какво се шашкаш?!Трета бременност ти е!Нищо ти няма!Ще раждаш ли?"Казвам:"Не!"А той ми вика:"Я да не ме занимавш с твойта урина" Joy
На 31.01 ще ги си взема документите за болницата и тогава ще видим какво ще каже доФторката в ЖК.
Оставям ви,че трябва да се работи Crazy
И дано довечера прочета само хубави новини Hug
Виж целия пост
# 489
Добро утро!
Тази нощ не можах да спя,но ме мързеше да стана и да взема лаптопа.Сега закусих ,ще изгладя последните дрешки и излизаме с мъжът ми по магазините.И на зъбар съм в 13,да видим,но не ме боли вече....
Лек ден,довечера ще имаме гости и незнам да ли ще се включвам днес......
Виж целия пост
# 490
Moмичета, добро утро  Hug Как се казва групата във фейсбука? Бих искала да се присъединя към вас, стига да ме искате. Аз вчера бях на преглед в Токуда. Тоновете на бебо са екстра, контракции никакви, дано задържи до датата, която сама си избрах, че да няма непредвидени екшъни  Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 491
Добро утро и от мен.
ЧЕСТИТО НА НОВИТЕ МАЧЕТА- ДА СА ИМ ЖИВИ И ЗДРАВИ БЕБЧЕТАТА И МНОГО РАДОСТ ДА ИМ НОСЯТ newsm51 smile3525 newsm44
Наистина започна бебевалежа- вече с нетърпение чакам новите попълнения. Надявам се,че всички нови майки са добре и си гушкат и се радват на малките си съкровища.
Аз отлагах потготовката за бебчо до последно за да има с какво да се занимавам накрая и да не мисля за глупости, но сега май няма да ми стигне времето за всичко Grinning
Днес съм на тема бърсане на прозорци- пране на пердета и щори. Гладенето съм го оставила за края на седмицата. Имам да докупувам и някои неще още за родилното. Чантата не съм я приготвяла, но и на нея ще й дойде времето.
Вчера бях на ЖК- бебчо си расте, тоновете му са добри и за сега с него всичко е наред newsm44
Дадоха ми направлението за родилното. В понеделник - на 30,01, ще ми свалят серклажа и доки каза след това само лежане до секциото, защото разкъсването на шийката,заради което ме зашиха било такова,че канала го държал само конеца на серклажа и тя прогнозира,че щом го свалят- нищо няма да спре бебчо да излиза. А трябва да устискаме още една седмица след това.
Нещо започва да ме тресе и мен паниката Embarassed
Виж целия пост
# 492
Добро утро пупи Hug
Аз нещо тези дни много съм сдухала ....... само имам контракциии подготвителни вечер  и през деня чат пат и това е . Нищо друго Sad Вече имам чуството че ще пренося , а не искам да влизам в болница , да ми го предизвикват или пък да премина към секцио newsm45 smile3518 Направо ми се реве на моменти. И тоя телефон само звъни ... Какво става роди ли ??? А ........ немога честно ви казвам . Вчера купихме количката и мъж ми вика на корема ми:Айде и количка ти купихме излизай ,,, излизай ама НЕЩЕЕЕЕ smile3514
Виж целия пост
# 493
Добро утро и от мен! Честито на всички мами, които вече гушкат своите бебоци. При мен вече всичко е готово с малки изкючения, но имам още малко време, за да ги дооправя. Само да споделя, че и при мен колкото повече наближава деня, толкова ме обзема паниката макар че ми е за втори пат. Моля да споделите вие какви памперси купихте, че на мен само те ми останаха?
Виж целия пост
# 494
И аз още не съм купила памперсите, но мисля утре да купувам на Памперс. Трябва да купя и шишенце за вода за родилното за мъника и с него съм готова Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия