Чакаме с копнеж, Февруарския бебевалеж! - 18

  • 30 116
  • 757
# 540
BoBoDes,така е като си работиш за себе си-почивка в другия живот!Имаме магазин за хранителни стоки и бачкаме с мъжа ми.Имаме и продавачка,ама тя,милата е пълна скръб,та сме си там почти цял ден!А и двете ми деца си ги отгледах там.Отзад има двор,като бебета си спяха в количката, сега като по-големи,ги зарязвам да си играят и аз си работя.Лошото е,че е тежка физическа работа макар,че аз гледам да се пазя.
Виж целия пост
# 541
Не, Рали, не ми се вижда странно. Просто питам, за да се убедя, че правилно съм те разбрала, защото на мен до сега не ми е правен такъв преглед и нямах понятие, че е възможен. Когато ми записват тонове, акушеркта ми поопипа корема и каза, че бебето било слезнало, освен това се било центрирало, демек заело позиция, но това е друго май.
Виж целия пост
# 542
Теди (Лъвичка) вчера е родила бебе Калоян, 2.200 кг. И двамата са добре, няма да го слагат в кувьоз, само ще чакат да надебелее! Нямате представа колко се радвам!  Hug (Само не разбрах в София или Варна е станало...)
Виж целия пост
# 543
Не, Рали, не ми се вижда странно. Просто питам, за да се убедя, че правилно съм те разбрала, защото на мен до сега не ми е правен такъв преглед и нямах понятие, че е възможен. Когато ми записват тонове, акушеркта ми поопипа корема и каза, че бебето било слезнало, освен това се било центрирало, демек заело позиция, но това е друго май.

Тя всеки път така ме преглежда вече втора бременност и съм й свикнала (+ доплера за тоновете) Simple Smile. Възможно е, да. И понеже на ЖК ме гледат 2 пъти за 9 месеца на ехограф, чат-пат ходя да проверявам нещата и при моя доки или във Вита, където са ми безплатни прегледите.
Виж целия пост
# 544
Ей, аз отдавна я мисля Лъвичка! Честито бебче! Чудесно е, че са добре двамата. Бързо възстановяване на мама! Не е ли дребничко? Секцио ли е?
Виж целия пост
# 545
За секциото не знам, мене ме интересуваше дали са добре!  Hug
Виж целия пост
# 546
Ееееее и аз се чудех какво става с ЛЪВИЧКА,че от доста време не се е вясвала,а имаше доста проблеми и даже днес пак се сетих за нея,а тя раждала милата Simple Smile
ЧЕСТИТА И РОЖБА!!!!  bouquet ДА И Е ЖИВ И ЗДРАВ И БЪРЗО ДА НАДДАВА И ДА СЕ ПРИБИРАТ СКОРО У ДОМА!!!!
Виж целия пост
# 547
Точно вчера си мислех за нея! Да и е живо и здраво момченцето!

Те кувьозите май ги ползват не толкова за килцата, а ако е излязло по-рано. На курса, на който ходих, таткото се похвали, че му се е родил син 3,100, но са го сложили в кувьоз, защото още не била влязла в 9 месец. Та явно това е по-важното
Виж целия пост
# 548
Четох за премеждията на Лъвичката и много се радвам, че бебчо е добре  Hug Нека бъде здрав и благословен, а на мама й пожелавам търпението, с което премина през изпитанията да й бъде възнаградено стократно   bouquet
Виж целия пост
# 549
Ах,как се радвам за Лъвичка!Милата поизмъчи се но оттук нататък само хубави емоции и много усмивки й желая!Да се възстановява бързо и да има едно прекрасно майчинство,Калоян много да я радва като расте здраво и щастливо момченце!  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 550
Честит Калоян на мама Лъвичка,да е и жив ,здрав и бързо да дръпне на килца.
Виж целия пост
# 551
Каква чудесна новина! Честит ти наследник Калоян, Теди! Ние колко пъти питахме тук, какво става с теб, ще вече не смеех да попитам! Бързо се възстановявай и се връщай в групата на Шаро, още месец и вече ще сме Отчетна Февруарчета 2012 Grinning

Виж целия пост
# 552
ЛЪВИЧКЕ,ЧЕСТИТ ТИ КАЛОЯНЧО,МИЛИЧКА!ЖИВ,ЗДРАВ И БЛАГОСЛОВЕН ДА Е МАЛЧО,БЪРЗО ДА РАСТЕ И МНОООГО,МНОГО ДА ВИ РАДВА!ВСИЧКО Е ДОБРЕ,ЩОМ СВЪРШВА ДОБРЕ! Hug
ЧЕСТИТА МОМА ИГЛИКА И НА МАМА IVAP!ЖИВА,ЗДРАВА И УСМИХНАТА  БЕБКА ДА Е!ДА Е БЛАГОСЛОВЕНА!
ЕЕЕЕЕЕЕХ,МОМИЧЕТА,МНООГО СЕ РАДВАМ НА ВСИЧКИ И ВСЕ СЪМ В ОЧАКВАНЕ...ХАЙДЕ,МИЛИЧКИ -БАВНО,СЛАВНО КЪМ ФИНАЛА! sohappy КРАЯТ СЪВСЕМ МУ СЕ ВИЖДА!  sling sling
Виж целия пост
# 553
Здравейте, момичета! Много ви благодаря за всички хубави пожелания!  Hug

Благодаря и на вестителката си Танита13! Hug

Днес ме изписаха с бебе Борислав, което се роди с планово секцио по медицински причини. На 16 вечерта бях на преглед и лекарят каза, че е наложително да родя секцио. На 17 сутринта ме приеха в Патологична бременност и след тридневни изследвания ми назначиха секциото на 20-ти сутринта. Бях развила преекламсия - високо кръвно, албумин в урината, нисък белтък в кръвта и т.н. Бебето излезна учудващо голямо и за лекарите - 4 200 гр. и 54 см. и то 14 дни преди термин. Операцията мина бързо, но възстановяването беше доста тежко и стресиращо за мен. На втория ден към 3 следобед ми дадоха бебето и трябваше да се оправям сама. Доста боли след операцията, но вече съм по-добре и съм си вкъщи, което е много успокояващо...

Поздравления за всички други родени вече бебчета и техните щастливи майки! Да са ви живи и здрави, да растат умни, красиви, щастливи и да се гордеете с тях!  bouquet  bouquet  bouquet

Поздрави на всички!
Виж целия пост
# 554
Честито на Лъвичка! Жив и здрав да е Калоян  Grinning!

Честита мома на мама Ивап   bouquet!

Полисия желая ти бързо възстановяване и бързо да си намерите ритъма с бебока!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия