Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са основните теми в дискусията?
Какви са някои от основните преживявания, обсъдени по време на дискусията?
Какви са някои от обсъжданите теми, свързани с раждането?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са основните теми в дискусията?
-
Какви са някои от основните преживявания, обсъдени по време на дискусията?
-
Какви са някои от обсъжданите теми, свързани с раждането?
-
Какви са някои от обсъжданите теми, свързани с бременността?
-
Какви са различните мнения относно лекарската намеса по време на раждане?
Не мога да ви изчета, толкова много сте писали.. 

Вчера също така си купихме електрическата помпа за кърма на Avent и снощи я разучавах. Като индианец - пишеща машина съм

аз днес ще пробвам да кача снимка 
Ааа, всички неразказали на отчет при първа възможност!
Мен ме стегна шапката-лелеее,идва моментааа

от към 5ч. сутринта. Много се вълнувам, как ще се развият нещата
Първоначално ме заболя корема ниско долу, като преди цикъл. Аз не обърнах внимание много. Легнах си и към 5 часа пак се обади тая болка. После пак и така до сега, но не е силна, стяга ме за малко и минава. През 10 минути някъде.
