Но да си пожелаем денят да бъде хубав, а седмицата успешна 


хиляди благодарности за огромният труд, който си положила с превода почти на целия първи епизод на Сезоните. Още не съм прочела всичко, но днес ще го направя. Този филм май повече ми допада от Ойлето. Много ми харесва героинята на Айча Букет. Представя един много реалистичен образ на съвременната жена - жена, която се опитва да съчетава образа на работещата и натоварена с много служебни задължения жена и в същото време съпруга и майка. Всички сме изпадали в такива състояния да чувстваме, че в определени моменти сме пренебрегвали най-близките си и любими хора в името на служебните задължения. Успях да прочета разговора на Букет и Селчук преди тя да разбере за бучката на гърдата. Много ме впечатли този разговор. Букет е много искренна със съпруга си.
Препоръчани теми