Ayça Varlıer & Erkan Petekkaya - стари участия и нови проекти на актьорите ~ 30

  • 31 443
  • 736
# 465

Виж целия пост
# 466
Виж целия пост
# 467
Виж целия пост
# 468

Лека нощ  Hug Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 469
Добро утро в днешният студен и заледен ден  cold Но да си пожелаем денят да бъде хубав, а седмицата успешна  Hug
След бърз преглед на комшийската преса не видях хабери за нашите хора...... Няма и снимки....абе като на ваканция....

Виж целия пост
# 470


Виж целия пост
# 471
Kalbim 4 Mevsim 4.Bölüm Fragman Replikleri

Polisler Selçuk'u götürüyorlar. Kodeste Burak ile konuşuyorlar.

Selçuk: Sanki iki aşık gibi birbirlerine sokulup konuşuyorlardı.

Burak: Sende yapıyordun!

Selçuk:Ben bir erkeğim bu ise bir anne.

Cezmi: Kim bu adam kızım?

Buket tranvayın arkasından Orhan'a doğru koşuyor fonda şöyle diyor:
"Umrumda bile değil ben galiba mutluyum."


Selçuk: Nikahımda olduğu sürece mum gibi oturacak anlaşıldı mı?  Hepinizin canına okurum.

Cezmi: Evliliği beceremedin hiç değilse ayrılmasını bil.

Şükran kızının telefonundaki fotoğrafa kızıp tokatlıyor.
Şükran: Seni ben mi yetiştirdim? Anneliğimi yüzüme vurdun aferin!

Buket hastaneye Orhanı ziyarete gitmiş. Orhan Buketin elini tutuyor.
Orhan: Sana bir teklifim var!

Виж целия пост
# 472
Виж целия пост
# 473
Виж целия пост
# 474
Виж целия пост
# 475





Добро утро...и успешна седмица...на всички ни! Hug




 




Виж целия пост
# 476


Виж целия пост
# 477
Здравейте дами   Flowers Rose Flowers Four Leaf Clover Nature Snowman  food010 kaffeetrmker_2
Пожелавам ви един успешен и хармоничен  ден и спорна седмица  Hug Hug Hug Hug
Кралева  smile3525 smile3525 smile3525 хиляди благодарности за огромният труд, който си положила с превода почти на целия първи епизод на Сезоните. Още не съм прочела всичко, но днес ще го направя. Този филм май повече ми допада от Ойлето. Много ми харесва героинята на Айча Букет. Представя един много реалистичен образ на съвременната жена - жена, която се опитва да съчетава образа на работещата и натоварена с много служебни задължения жена и в същото време съпруга и майка. Всички сме изпадали в такива състояния да чувстваме, че в определени моменти сме пренебрегвали най-близките си и любими хора в името на служебните задължения. Успях да прочета разговора на Букет и Селчук преди тя да разбере за бучката на гърдата. Много ме впечатли този разговор. Букет е много искренна със съпруга си.
Но ще коментирам, когато изчета всички преразкази.
Виж целия пост
# 478
Интервюто е много интересно...тя, говори за себе си....не само за новата си роля ..за Букет!
Почти за всичко....за "Перла"..дори, Пънар я познавали повече в арабския свят...много интересно ,казва....покрай този филм..обиколих доста от тях, дори концерти имах...в някои!
Какво искате, сега...да продължим със "Сезоните" или....да превеждам ..интервюто, доста е дългичко...като го гледам, мислех че е по-кратко...кога го зърнах, преди...

Ние искаме всичко, но ти ще прецениш, кое по-напред да направиш. Натрупаха ти се много епизоди за превод и съм сигурна, че се чувстваш така, както си го описала, но ние сме търпеливи и няма да те притесняваме. Сигурна съм, че скоро всичко ще се подреди. Само не се притеснявай  Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 479
За фрагмана на Ойлето.
Лошият капитан Али всячески се опитва да помогне на Джемиле. Тя разбира се, не вижда това. Много ми е ограничена Джемиле.
За Ахмет-Берин-Хакан. Видяхме и сега чета, че Хакан е наел фотограф, за да "запечата прегрешенията" на Берин. Приемам го като нещо нормално. Хакан и Берин нямат общо бъдеще. Тя вече неколкократно направи своят избор. Така, че Хакан сега ще се опита да задържи при себе си Зехра. Затова му трябват доказателства.
По-късно ще продължа.....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия