Ayça Varlıer & Erkan Petekkaya - стари участия и нови проекти на актьорите ~ 30

  • 31 442
  • 736
# 555

Виж целия пост
# 556



Виж целия пост
# 557



Приятна и спорна работа  Hug Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 558
Добър ден! Ей сега ще преведа анонса за 58 -то Ойле.
Поздрави на всички!  bouquet
Виж целия пост
# 559




С ПРЕВОД:http://www.vbox7.com/play:0614bde6



Виж целия пост
# 560
Wilma Elles, Megan Fox'u ezdi geçti
Sanal âlemde herkes, Wilma Elles'in Megan Fox'u güzellik bakımından gölgede bıraktığını konuşuyor.




http://televizyongazetesi.com/wilma-elles-megan-foxu-ezdi-gecti_6_47913
Виж целия пост
# 561
Ето го анонса. Peace В скобите е мнение на авторката:

Джемиле не желае да продава акциите си, но същевременно не е в състояние да събере цялата сума необходима за плащането на глобата. Хакан й намира добър адвокат ( този с който Джемиле разговаря в трейлъра, името му е Недим ). Смъртта на Дженгиз шокира Ахмет, Айтен и Берин. Ахмет споделя с Айтен тайната която Дженгиз е криел в продължение на години. ( Вероятно Ахмет ще й каже колко влюбен е бил Дженгиз в нея )
Кемал, който е решил да се пенсионира, иска да отвори магазин. Затова отиват в холдинга при Али да му поискат пари.. Освен или вместо пари, той им дава акъл  Mr. Green
Кенан без да иска дочува разговора им .. и по най-бързият начин решава да се възползва от възможността да се сприятели с Нериманови ( Кенан ще им даде пари и те ще си отворят магазин, следва някакво анатемосване на Кенан от авторката  Mr. Green )
Айлин, още не напълно възстановена, посещава Сонер в болницата и го пита за Мурат. Но ще чуе нещо за което не е подготвена...
Зехра има температура .. откарват я в болница .. Джемиле на може да открие Берин..
Кенан продължава да дава хапчета на Селма .. от друга страна ..  заминава на кратко пътуване с Каролин.
Виж целия пост
# 562
Репликите от трейлъра нямат нужда от превод, същите са като тези на Кралева от оня ден!
Виж целия пост
# 563



Нещо от 10-та стр. защото Мама Ан ме критикува че не съм превеждала.
Мнения общо взето са там нищо конкретно и нищо което да не го знаем:
За Кенан пишат, че все още не знаят причината поради която иска отмъщение на всички живи роднини на Хикмет Карджи. И че иска това отмъщение заради майка си ( вероятно тя е единственият човек който Кенан обича )
Също така казват, че не знаят кои са хората на снимката. А във вестника просто имало заглавие оповестяващо трагичната смърт на Хикмет, собственикът на Карджи Холдинг. Ето какви предположения прави пишещата относно Нермин, Хикмет и отмъщението на Кенан:

1. Семейството Карджи са се държали лошо с Нермин в миналото.
2. Жената която Хикмет е убил, любовницата му ( пууу че я мразя тая дума ) е сестра или леля на Кенан, т. е. иска да отмъсти заради това, че той и майка му са я загубили.
3. Нещо съвсем различно, трудно е да се отгатне на този етап...

Виж целия пост
# 564
Сани за превода  Hug Hug Hug

Може би най-забавната част довечера ще бъде, почерпката на Кенан и Каролин....Ще има едни чупки, едно лигавене от страна на Каролин...почти си представям сцената......
А иначе с нетърпение очаквам да видя и ако има кой да ми преведе, какво става с тази глоба на Джемиле и какво ще каже адвоката.
Виж целия пост
# 565
Цитат
1. Семейството Карджи са се държали лошо с Нермин в миналото.
2. Жената която Хикмет е убил, любовницата му ( пууу че я мразя тая дума ) е сестра или леля на Кенан, т. е. иска да отмъсти заради това, че той и майка му са я загубили.
3. Нещо съвсем различно, трудно е да се отгатне на този етап...

Не мога да разбера какво преследва Гошкун с това отмъщение.  newsm78 newsm78 newsm78 Защото, ако става въпрос да се отмъсти на Хикмет, той Али го направи още в първи сезон...гръмна го и той вече не е жив....
Кенан в случая отмъщава на Селма. Тя е целта. Джемиле от това, което е превеждала Кралицата влезе в полезрението на Кенан, защото има дял от акциите. Джемиле преди това не е била в плановете на Кенан. Но защо Кенан отмъщава на Селма Thinking Thinking Thinking
Виж целия пост
# 566
Цитат
Зехра има температура .. откарват я в болница .. Джемиле на може да открие Берин..

Толкова ли е трудно да открият Берин  newsm78. Та тя е при Ахмет  Naughty
Виж целия пост
# 567



Нещо от 10-та стр. защото Мама Ан ме критикува че не съм превеждала.
Мнения общо взето са там нищо конкретно и нищо което да не го знаем:
За Кенан пишат, че все още не знаят причината поради която иска отмъщение на всички живи роднини на Хикмет Карджи. И че иска това отмъщение заради майка си ( вероятно тя е единственият човек който Кенан обича )
Също така казват, че не знаят кои са хората на снимката. А във вестника просто имало заглавие оповестяващо трагичната смърт на Хикмет, собственикът на Карджи Холдинг. Ето какви предположения прави пишещата относно Нермин, Хикмет и отмъщението на Кенан:

1. Семейството Карджи са се държали лошо с Нермин в миналото.
2. Жената която Хикмет е убил, любовницата му ( пууу че я мразя тая дума ) е сестра или леля на Кенан, т. е. иска да отмъсти заради това, че той и майка му са я загубили.
3. Нещо съвсем различно, трудно е да се отгатне на този етап...



Сега това горе са техните предположения. Ето го и моето:
Най-близко до акъла е Кенан да е брат на убитата от Хикмет жена.
Ако не е това, то тогава Кенан е брат на Хикмет. Имали са един и същ баща но са от различни майки. Вероятно едната, Нермин, не е получила нужното уважение или каквото там са смятали че й се полага от семейство Карджи и сега Кенан си го връща на всички близки до семейството на другият брат, а именно Хикмет.
Вестника не е интересен, интересна е снимката която е върху него. Предположение, кой се е щракнал: Нермин и бащата на Кенан  Peace Mr. Green
Виж целия пост
# 568
Цитат
Смъртта на Дженгиз шокира Ахмет, Айтен и Берин. Ахмет споделя с Айтен тайната която Дженгиз е криел в продължение на години. ( Вероятно Ахмет ще й каже колко влюбен е бил Дженгиз в нея )
Да Дженгиз беше влюбен в Айтен, но може би тя е била влюбена в Ахмет и не е забелязала....Убили са Дженгиз, за да направят драмата с новият триъгълник Берин-Ахмет-Айтен. Двама от тези трима трябва да вземат много сериозно решение, какво ще правят занапред.
Нали Джемиле ходи при Хакан да поиска Берин да посещава всеки ден дъщеря си.....Сега Зехра е в болница, а Берин дори не знае  newsm78 newsm78 newsm78 newsm78
Без да се крия под стола, мисля, че Берин до сега с нищо не показа, че е добра майка.
Виж целия пост
# 569
Сани, твоето предположение е по-реалистично. Целта на Кенан е холдинга. Той си е мислил, че Селма е единствената наследница, но след това разбира, че и Джемиле е такава. Затова целта му е била Селма. Сега той се опитва да подлуди Селма, за да бъде тя лишена от правото да управлява акциите си. Един вид Кенан ще стане нещо като попечител на "лудата" Селма. Цялата далавера с одитори и тем подобни е Джемиле да продаде акцийте и Кенан да ги купи на името на майка му. Но от къде пари  newsm78 той нали беше беден като църковна мишка.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия