Туба и Джансел, "Запленяваща сърцето" (Gönülçelen) и след това - Тема 148

  • 37 156
  • 736
# 15
Новата тема много розова, ама хубава. Да си я изпишем с мерак и любов!


Ринка, добре заварила в темата на близначките!  bouquet  bouquet  bouquet





Виж целия пост
# 16
Цари,  Hug прекрасни колажи правиш, а това коте  Wink много прилича на моето.  Joy Joy Joy



Божее, ЛинкаWink няма да повярваш, но бях сложила същият клип, като теб и се наложи да го сменя на бързо.   Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 17
Виж целия пост
# 18
Ето ви един последен колаж за днес.
Хем Мурат оджа е пред заспиване, хем е с еротичен нюанс, хем на него пише - обичаш ли ме, Джансел?
 Joy Joy Joy Joy Joy



От другата седмица колажи - йок Naughty
Скрит текст:
Сигурно отново няма да ми стига времето Whistling
Хич не ми се ходи на работа, ама и без нея не може.

Лека нощ от мен, момичета Hug
Виж целия пост
# 19
   

 ooooh! ooooh! ooooh!
Виж целия пост
# 20
Цвети,  hahaha hahaha hahaha ,ние още малко ще спрем да си говорим, само ще си мислим  Joy Joy Joy

Сега, за да не ви е мъчно за мен, защото си лягам  Mr. Green Laughing Joy, ви оставям на един клип, гледан само 660 831 пъти! Давам ви дума, че не съм го гледала повече от 10 пъти, останалите 660 821 пъти  - не съм аз...  Joy Joy Joy





Лека нощ!  Hug
Виж целия пост
# 21
Линка е права...никакво развитие  Wink...обичаме си сериала-ЗС и това си е... newsm53



Обаче, няма  Naughty и грам застой...тема след тема... newsm10

Ето и Хасрет е на същото мнение... Joy Joy Joy



За новата тема...добре сме се намерили, добре сме се заварили... Hug
Освен и да я изпишем и добре, май нямаме друга по-важна виртуална задача и работа... newsm78 Joy

Спорна работа на всички тогава...и дано! Hug

Към 5-ти епизод ли се ориентираме... Thinking

Таня,  Hug
Благодаря за поздрава, ама ми липсва, че все не се засичаме последно време...  Rolling Eyes



Виж целия пост
# 22
Севи, благодаря за превода    bouquet  bouquet  bouquet
Рослава Hug

Момичета, не мога на един концерт да ида, толкова сте изписали  и пак новини. Ама нещо не вденах кое е меродавното newsm78 Не че е важно да знам, ама да си попитам за 1. имената; 2. кога са се родили - преди 3 дни ли? 3. как са се родили - естествено или чрез операция? Важното да са добре и трите принцеси Praynig

А Джансел тези дни да ни прощава, ама трябва да се дава  път на младежта  Peace Да не се обиди и него да зарадвам:

И като сте стигнали до пети епизод, защо не видях нищо за гривната и  списъка със сармичките и икономките? И най-вече оплетения в лъжите си Peace и притеснен от несправедливите си обвинения Оджа  Naughty

Виж целия пост
# 23
q=tbn:ANd9GcSrf5gbQtmu8hsGFAl3tkyn_RcG0eVuwVouYEzEgqslZMwq419wRQ[/img][/center]

И като сте стигнали до пети епизод, защо не видях нищо за гривната и  списъка със сармичките и икономките?
И най-вече оплетения в лъжите си Peace и притеснен от несправедливите си обвинения Оджа  Naughty

Баги, и аз не се ориентирам...до къде сме newsm78 Joy...движа се по снимките от Цвети... Thinking
Затова реших, че е наред 5-ти...да не объркам сега и теб... Rolling Eyes
Това дето искаш да го видиш  Wink...нали знаеш кой трябва да го напише...  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 24
То, вярно, че и аз хайманосвам насам, натам из форума и нета Embarassed Rolling Eyes...ама и вие като зачезнете...яко дим... newsm78 Joy

Едно поздравче... Hug

Slavi Trifonov - Diavol




Виж целия пост
# 25
Марги, героите са уморени, края на седмицита е Wink
 
Виж целия пост
# 26


Виж целия пост
# 27
Виж целия пост
# 28
Виж целия пост
# 29
Марги, героите са уморени, края на седмицита е Wink
 


Баги, щом е това...добре... Peace Laughing
Да не е заради нещо друго това ранно "заспиване"... hahaha Joy Wink

Знаете, че от скоро съм фен и на Фатмагюл... Heart Eyes
Има една дама Марта 49...прави невероятни клипове...
не съм гледала по-чувствени и завладяващи и то за сериал... newsm10
Ще сложа един...в скрити...нали за разлика от Слави...не забравям за правилата,
макар, че ги нарушавам... е, само от време на време...Wink

Има и още такива...уникални... newsm03
http://www.youtube.com/user/SuperMarta49... Peace Laughing

Марта49, Браво! smile3501 newsm51

Скрит текст:
ОБИЧ

 


п.п. Не знам, как...след като си изгледал един от тези клипове за сериала,
можеш да останеш незавладян от историята му... newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия