Ринка, добре заварила в темата на близначките!


прекрасни колажи правиш, а това коте
много прилича на моето.

няма да повярваш, но бях сложила същият клип, като теб и се наложи да го сменя на бързо.


,ние още малко ще спрем да си говорим, само ще си мислим

, ви оставям на един клип, гледан само 660 831 пъти! Давам ви дума, че не съм го гледала повече от 10 пъти, останалите 660 821 пъти - не съм аз...

...обичаме си сериала-ЗС и това си е... 

и грам застой...тема след тема... 









Не че е важно да знам, ама да си попитам за 1. имената; 2. кога са се родили - преди 3 дни ли? 3. как са се родили - естествено или чрез операция? Важното да са добре и трите принцеси 
Да не се обиди и него да зарадвам:
и притеснен от несправедливите си обвинения Оджа 
и притеснен от несправедливите си обвинения Оджа 
...движа се по снимките от Цвети... 
...нали знаеш кой трябва да го напише...











Препоръчани теми