Туба и Джансел, "Запленяваща сърцето" (Gönülçelen) и след това - Тема 148

  • 37 156
  • 736
# 645
Добро утро!  Hug

НадинHug в тази ледена сутрин  Wink чаят е точно на място.  Peace

Но и навикът си е навик  Wink, та...  Hug



А с нас са и любимците ни  Laughing кой с кафе, кой си хапва.  Joy Joy Joy



Лек ден!  Hug
Виж целия пост
# 646
Вчера  newsm78 май не само ние сме си припомняли "Попитай сърцето" и как да пропусна да сложа тази красота, такъв колаж  Simple SmileThinking нещо, като реклама ли е, но...  Peace


Виж целия пост
# 647
Добро утро и от мен!  Hug
Най-сетне и тук е люта зима!  ooooh! Студено е и има сняг.  Mr. Green

Скрит текст:
Прочетох в пресата, че Принц Албърт ще идва днес до Банско, може да прескочи до Истанбул да види бебките.  hahaha


Имаше приказка откога е тази снимка



От времето на снимане на 6 - ти епизод



Дано ви е топъл и хубав денят, въпреки виелицата навън!  Peace



Виж целия пост
# 648
Добро утро Hug

И чай, и кафе, ама без новини. Защо ли newsm78 Вярно сняг бол, ама пътищата гледам са разчистени:


Кучешката тема е широко застъпена, родиха се и двуглави хибриди "НаКор":
Мислех, че и днес ще минем под знака на кучето, но са се появили и нормални, естествени и усмихнати колажи:

 
Виж целия пост
# 649
ЛинкаPeace браво,  Wink голям детектив си, то вярно се чудехме от кога е снимката,  Thinking значи има и други ползи от повторенията.  Joy Joy Joy
Аз, мисля да те послушам  Blush и да си направя денят - топъл  Wink, ще дежуря повече и тук, и ще си подхвана пак снимковият преразказ / за който е интересно  Wink/.  Peace
Но,  Simple Smile за подгрявка и нещо по-различно.  Hug



БагиSad ама за новините и аз се чудя  newsm78 - нищо ново май няма, щом се разнасят само стари клюки и снимки.  ooooh!
Виж целия пост
# 650
Добро утро! Hug

Започнали сме утрото много приятно! Hug Hug Hug

Но защо сме без торта? Wink



На 27 януари 2010 година Мишел дава старта на темата "Запленяваща сърцето / Gönülçelen"
Първата тема е прочетена 40364 пъти, което си е едно сериозно постижение
и говори красноречиво за интереса!!!

Честита 2-ра годишнина на всички бивши, настоящи и бъдещи запленени!



Първият трейлър:

Виж целия пост
# 651
РинкаHug добре, че си ти  Embarassed, как можах да забравя  ooooh! ooooh! ooooh! и хем Марги напомни преди време, ама явно съм толкова запленена, та не съм забелязала, че вече е 27.01.  Wink

Честит празник на любимата ни тема и още повече на този незабравим сериал, събрал ни тук!!!   bouquet



И любимите ни герои.  Hug

Виж целия пост
# 652
Честит празник на всички - създали, създаващи, писали и пишещи, четящи темата на Запленените!
На всички  от сърце:
Нали от нарцисите започна всичко, пък и казват, че подмладявали Wink

Ринка, на тебе специално:

Виж целия пост
# 653


Хасрет, Мурат и орхидеи! Hug

Да не забравяме и първите цветя, които Мурат подари на Хасрет! Hug
Цяла кошница!
А тя ги подари на останалите, украси целия конак и запази за себе си само едно-едничко цвете!
Не е важно колко много цветя подаряваш, а чувството, с което ги даряваш!  Hug

Цветарката толкова рядко получаваше цветя...


Виж целия пост
# 654
Ох, че приятно напомняне!  Heart Eyes
Ринка  Hug Hug !
Честит празник, скъпи съфорумки!   bouquet
Да бъдем все така позитивни и искренни!  Simple Smile



Да ни радват с участията си нашите любимци!



Да имат хубави филми, че да има какво да пишем!  hahaha

Виж целия пост
# 655
A този кадър ни събра пред екраните и мониторите Peace

Не гледайте на снега като на стихия, а като на белоснежна красота! Хубав ден!
Виж целия пост
# 656
И както на всеки рожден ден  Wink, да не забравяме и тортата!  Hug



Какъвто повода  Wink - такава и тортата.  Hug  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 657

Виж целия пост
# 658
     Честит празник на темата!!

   Тогава денят на излъчването беше  Петък 

 Да споделя, че при мен като отворя темата, първо излиза тема №3. Реших от любопитство да погледна и се оказа, че това е точно след епизод 5. Зачетох се , макар и по диагоналната система, но срещнах много интересни  неща.

 Напр, след излъчването на 5 еп. новината е следната:

Победител в петъчната вечер беше сериала "Запленяваща сърцето", в който главна роля си поделят Джансел Елчин и Туба Бююкюстюн. Обичния сериал на телевизия ATV застана начело на рейтинг-класациите. За група АБ сериалът получи 8.89 % гледаемост и обща гледаемост 21.91 %.
"Запленяваща сърцето" достигна 9.94 % гледаемост за всички групи и обща гледаемост 23.86, и с това стана номер едно за всички 100 гледани предавания. Сериалът закова зрителите пред екрана с отношенията между Мурат и Хасрет и с финалната си сцена.
 


 6 еп. е излъчен на Велики петък /2 апр. / ,  на следващия ден в полунощ е бил преведен от Ирра, а на самия Великден даден линк за гледане.
 
 РЕЙТИНГЪТ СЛЕД 6. ЕП. Е СЛЕДНИЯТ
Bez Bebek (Fox)       7    1.69%
Gönülçelen(Atv)       257    61.93%
Hanımın Çiftliği (Kanal D)       51    12.29%
Hicran Yarası (TRT 1)       6    1.45%
Kollama (Stv)       8    1.93%
Melekler Korusun (Show)       57    13.73%
Samanyolu (Atv)       25    6.02%

 Да отбележа УЧАСТИЕТО НА НАШАТА РИНА още тогава- много снимки, новини, клипове.
 Ще ви предам НЕЙНИ ДУМИ СЛЕД след 6. еп.
" Много ми е интересен Левент  . Когато го попитаха дали влиза в "заговора" той не отговори  /измънка нещо/ , при разговора си с Хасрет се държа добре/ дори за семейството си и разказа /. Нищо чудно и Левент да бъде "запленен"...."/Рина /
 "Аз предлагам, ако много много им се бъркат да  вземе Мурат Хасрет и да се изнесат някъде двамата.....   Мурат да си отведе Хасрет някъде и да репетират на спокойствие. "
 
  Както виждате познала е !

 И едно мнение за играта на Туба и Джансел :
   
"...да ви кажа, толкова скептично бях настроена към Джансел и партньорството му с Туба, но той ме изненада изключително приятно. Гледам Хасрет и Мурат и дори не се сещам за Туба и Джансел, което е супер, значи са успели да се слеят с героите си  "

 В ден като днешния за темата, тези спомени са много вълнуващи!



Виж целия пост
# 659
Ренибо  Hug





В нашият филм имаше и тъга, понякога... Sad

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия