
Надин,
в тази ледена сутрин
чаят е точно на място. 
Но и навикът си е навик
, та... 
А с нас са и любимците ни

Лек ден!

в тази ледена сутрин
чаят е точно на място. 
, та... 

май не само ние сме си припомняли "Попитай сърцето" и как да пропусна да сложа тази красота, такъв колаж
-
нещо, като реклама ли е, но... 

Студено е и има сняг. 


Вярно сняг бол, ама пътищата гледам са разчистени:


браво,
голям детектив си, то вярно се чудехме от кога е снимката,
значи има и други ползи от повторенията.

и да си направя денят - топъл
, ще дежуря повече и тук, и ще си подхвана пак снимковият преразказ / за който е интересно
/. 
за подгрявка и нещо по-различно. 
ама за новините и аз се чудя
- нищо ново май няма, щом се разнасят само стари клюки и снимки.



добре, че си ти
и хем Марги напомни преди време, ама явно съм толкова запленена, та не съм забелязала, че вече е 27.01. 








!




, да не забравяме и тортата! 
- такава и тортата.
Препоръчани теми