Туба и Джансел, "Запленяваща сърцето" (Gönülçelen) и след това - Тема 148

  • 37 156
  • 736
# 660
 И малко снимки от онова време:

  -

 И МУРАТ СЕ ЗАБАВЛЯВА СЛЕД УСПЕШНИЯ " ГОООЛ!"- нали е футболист неговият изпълнител Джансел.
Виж целия пост
# 661



Виж целия пост
# 662
Ренибо  newsm10
Много ми е хубаво с тези спомени, връщат ме в онези дни с вълнения,  Praynig ако не те затруднява мога и още да прочета  Blush, като си почнала...  Peace

А, аз нали уж  ooooh! картинки щях да слагам, пък и не съм довършила с 5 епизод.  Simple Smile

Това е важен момент  Thinking - връщането на парите.  Peace

   

И думите на Левент -

''Съжаляваш, че загуби облога или, че Хасрет си тръгна?''
Виж целия пост
# 663





Честит рожден ден на темата! И нашата принцеса ви поздравява, все още е с червената панделка от раждането и здраво държи цялата ябълка  Grinning Не вярвам някой да отрече, че първоначалния интерес към сериала, се дължи на нея  Wink Чрез Туба открихме Джансел, чрез двамата се запленихме...че вече толкова месеци след финала, не можем да се отпленим Joy Joy Joy
Нека ни е шарено Peace
Виж целия пост
# 664
Урокът по музика в махалата / организатори и участници/.  Wink

   

   

И думите на Кадир пред приятелите му, за учителя / аз преди  newsm78 май ги бях пропуснала/.  Peace

"Как си крие таланта, за да не го научим"
"Нарочно направи тъй, да не харесаме урока му"

А, пък Мурат каза на Хасрет - '' че е имал уговорка с баща и, изпълнил я и нямат вече неуредени сметки'' / или нещо подобно.  Peace
Виж целия пост
# 665


Това е важен момент  Thinking - връщането на парите.  Peace

   

И думите на Левент -

''Съжаляваш, че загуби облога или, че Хасрет си тръгна?''
Това е един от любимите ми моменти. А колко хора обвиняваха Х., че е меркантилна, дали са го гледали?

Много добре пресъздава Туба подобни моменти. В ПС се сещам за още два - връщането на чантата и когато благодари и на двамата в ресторанта....А и трети, когато каза на М., че са много хубава двойка с Дж.... В Аси - когато се отказа от издръжката... Много кротко, пестеливо и с достойнство Peace

A това да ви напомня нещо:
Сещам се за две "сакън", казани уж строго Wink
Виж целия пост
# 666
БагиPeace напълно съм съгласна с теб - Туба се справя чудесно с такива сцени.  Thinking Все едно е нещо съвсем нормално и постоянно и се налага да го прави, как от една хрисима и спокойна, в един момент става твърда и без да повиши глас, успява да ни убеди в това, какво изпитва героинята и.  Peace
Затова я харесвам - убеждава ме не само в романтичните си изпълнения, но и в други по-сериозни, а в този сериал и дори, комични.  Peace
Виж целия пост
# 667
 Тъкмо се чудех дали да си сложа още чорапки на краката, че взеха да мръзнат, и ето ти оферта от Надин. Laughing Laughing Ама все шаренки, от хубави по- хубави. Най- добре през час да си ги сменям, че да ги изпробвам всичките.
  В потвърждение на казаното от Надин, че всички започнаха сериала заради Туба, ще цитирам Мишенце след гласуването за крал и кралица в това време и в момента двамата с Джансел са на първо място-
."..обаче Туба е като локомотив, за 6 епизода го изстреля на сред най-добрите . Не, че и той не е добър, идеален подбор на Томрис (както винаги)"  

   Май ще ви оставям, че пристигна внучката. Исках да пиша нещо за 6. епизод. Снощи го изгледах по нощите. Има ли смисъл да пиша колко ми хареса. Видях друг Мурат, който досега бе несигурен от резултата и притеснен за представлението. Сега, избирайки Хасрет за солистката, получи вдъхновение, виждаме с какъв размах започва да прави плановете си. А и тръпката вече е налице.
  Хасрет, след като видя къде ще се качи, как ще стане кралицата на сцената, вече е уверена в себе си и ще вложи всички сили. А и тя танцува и в съня си с Мурат.
     Левент , според мен, в момента е объркан. Разбра, че Хасрет заслужава да бъде на сцената, но не знае как да се противопостави на Несрин. И той започна да се вглежда в Хасрет.
      А за Несрин - до тук бях със защитата й. Че и Етем и той- защо не вникне в решението на Мурат, нима не са разбрали досега какъв професионалист е и че няма да прави нещо, в което не е сигурен .
   Но пък Несрин усеща новите отношения между Мурат и Хасрет и това вече е вън от нейните представи за жената до сина си.
       Май щях да се оттеглям. Оф, бе!!- жива болест е този сериал ooooh! ooooh! ooooh!
   Чао!
Виж целия пост
# 668
Изпълнението- имитация на Берин в двора на университета  Peace

   

Следва запознанството на Хасрет с истинската сцена / това е момент, който ме впечатли с реакциите и на двамата ни герои/.  Peace

   
Виж целия пост
# 669
Рени, аз мисля, че сериала не е болест  Hug, а вдъхновение!  Peace
Като онази вода, от която колкото пиеш, повече ти се пие!



Бегюм:


Виж целия пост
# 670
Тъкмо се чудех дали да си сложа още чорапки на краката, че взеха да мръзнат, и ето ти оферта от Надин. Laughing Laughing Ама все шаренки, от хубави по- хубави. Най- добре през час да си ги сменям, че да ги изпробвам всичките.
  В потвърждение на казаното от Надин, че всички започнаха сериала заради Туба, ще цитирам Мишенце след гласуването за крал и кралица в това време и в момента двамата с Джансел са на първо място-
."..обаче Туба е като локомотив, за 6 епизода го изстреля на сред най-добрите . Не, че и той не е добър, идеален подбор на Томрис (както винаги)"  

   Май ще ви оставям, че пристигна внучката. Исках да пиша нещо за 6. епизод. Снощи го изгледах по нощите. Има ли смисъл да пиша колко ми хареса. Видях друг Мурат, който досега бе несигурен от резултата и притеснен за представлението. Сега, избирайки Хасрет за солистката, получи вдъхновение, виждаме с какъв размах започва да прави плановете си. А и тръпката вече е налице.
  Хасрет, след като видя къде ще се качи, как ще стане кралицата на сцената, вече е уверена в себе си и ще вложи всички сили. А и тя танцува и в съня си с Мурат.
     Левент , според мен, в момента е объркан. Разбра, че Хасрет заслужава да бъде на сцената, но не знае как да се противопостави на Несрин. И той започна да се вглежда в Хасрет.
      А за Несрин - до тук бях със защитата й. Че и Етем и той- защо не вникне в решението на Мурат, нима не са разбрали досега какъв професионалист е и че няма да прави нещо, в което не е сигурен .
   Но пък Несрин усеща новите отношения между Мурат и Хасрет и това вече е вън от нейните представи за жената до сина си.
       Май щях да се оттеглям. Оф, бе!!- жива болест е този сериал ooooh! ooooh! ooooh!
   Чао!

Ренибоnewsm10
Може и набързо  Wink да сподели тези мисли за епизод 6, но според мен са много идентични и с моите, така го усетих и аз.  Peace
Виж целия пост
# 671
След думите на Ренибо от старите теми, (Мишенце  Hug Peace) е време за кафе


и  малко музика

Виж целия пост
# 672
Момичета много се радвам ,че и аз съм в отбора на запленените,следях паралелно и ПС и ЛИН . Всеки има предпочитания различни ,възприятия също но играта на Туба и Джансел за мен беше невероятна харесвах всъщност всичко, докато в ЛИН не усетих истинската любов от страна на Ясемин нямаше според мен тази химия. Може би Томрис наистина правилно да е  подбрала екипа не зная .Съгласна съм и с това ,че нашата принцеса предава перфектно различните чувства и емоции този момент който сте цитирали от Аси и на мене ми е любим много правилно извайва образа си нашето момиче колкото и да страда и да е наранена съумява с достойнство да се изправи пред Демир в съда.Аз не знаех ,че ПС е бил още в началото с толкова висок рейтинг но представянето на ЛИН по НОВА ТВ малко ме учуди, не съм забелязалаЛИН да е с много награди ако някой знае да сподели, но пак казвам магията която виждах при Хасрет и Мурат не я виждах при Саваш и Ясемин а може и да съм пристрастна не знам.
Виж целия пост
# 673
Нели  Hug

Виж целия пост
# 674
Нели,  Peace съгласна съм с мнението ти за ПС и ЛиН и за мен, така стояха нещата.  Peace
А, колкото до наградите на ПС са далеч повече, за Туба и Джансел също, е Мурат Й. - също има, но мисля, че са по-малко за тази роля / все пак не съм и съвсем сигурна  Blush/.  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия