Туба и Джансел, "Запленяваща сърцето" (Gönülçelen) и след това - Тема 148

  • 37 156
  • 736
# 675


Тази снимка не съм я виждала досега, за съжаление e с лошо качество след увеличение.
Виж целия пост
# 676
Да продължа със снимките / макар, че понякога изчезват  Wink за известно време  ooooh!/ и 6 епизод.  Peace

   

Хасрет за първи път на сцена

   

Реакцията на Мурат и поредното отпращане
Виж целия пост
# 677


Тази снимка не съм я виждала досега, за съжаление e с лошо качество след увеличение.

Надинnewsm78 мисля, че е от поредицата снимки извън кадър от снимачната площадка на "Попитай сърцето'' - те са доста.  Peace
Виж целия пост
# 678
Защо ли Туба е локомотив newsm78 Да не би да има тайни връзки - нали не ни е много талантлива   Wink Фактът си е факт.  Получава й се играта и на партньорите й също   newsm47 Освен драматичните и романтични сцени, и комичните й се отдават.   smile3503

Аз си извадих сцената "Гооол!" в картинки - толкова мога Peace. Жалко, че звуците не се чуват, чак на мене ми се дояде омар. Но затова пък очите й са достатъчно изразителни: и смирение, и доверие, и предизвикателство, и гняв, и съпричастност, и дяволитост:


Как да й се сърди Оджата. Толкова е заразителна:
Виж целия пост
# 679
Строгият учител скастри не само нашето момиче.

   

Но, как реагира Мурат на записа на изпълнението на Хасрет.  Wink

   

И тази реакция, направи впечатление на Левент.  Peace
Виж целия пост
# 680



Виж целия пост
# 681
А, момента  Thinking в който Мурат осъзна промяната в Хасрет / сравняването на двата записа/.  Peace

   

И той тръгва да "смекчи сърцето и".  Peace
В това време в махалата кипи "фейшън"- бизнес, начело с Гюлназ.  Joy Joy Joy

   
Виж целия пост
# 682
А, за тези, които желаят да си припомнят, а нямат време за цял епизод - сцената в махалата / Мурат и Хасрет, и малко от бизнес-партньорите  Wink/.  Peace

Виж целия пост
# 683
Цвети  Hug Само да ти кажа, благодаря за прекрасната идея за снимките!  Heart Eyes
Направо се разтапям, като гледам израженията и различните състояния на героите! Страхотна идея! Поздравления!   bouquet

Виж целия пост
# 684



Нещо красиво като нашата история Hug    Рахманинов  "Нежност"
Виж целия пост
# 685
Ами, Линка, при толкова много снимки  Thinking как да не ги слагам и при това  Wink, тези са само една нищожна част от всички.  Peace
Наистина и аз, си помислих че е интересно да се видят различните изражения, защото при гледане в движение, не винаги могат да се забележат някои дребни детайли.  Wink

Като края на тази сцена например.  Peace

 

 
Виж целия пост
# 686
Цвети, страхотни са, продължавай, моля!  Hug


Много ми харесва тази снимка на Джансел! Толкова естествена за отношенията човек - домашен любимец! Странно ми е, че се използва от жълтата преса. Защо ли?  newsm78  Джансел сега има много фенове - трябва да се използва пазарната ниша, вероятно!  hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 687
Здравейте!  Hug




Несрин отново посреща гости!


 
   

Виж целия пост
# 688
И малко от комичните физиономии на Туба.  Hug

   

А, от тази сцена в ресторанта Баги сложи също доста кадри, но и аз  Wink ще добавя няколко, защото наистина съм възхитена от начина по който Туба се справи с тези комични сцени, изобщо не съм подозирала, че има такива заложби.  Peace

   
Виж целия пост
# 689
Кой ли харесва спринцовки!  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия