WEIGHT LOSS хапчета ???

  • 119 309
  • 320
# 225
егати мошениците - кампанията им продължава

http://agn.medicalnewsreporter.com/

http://pk.weightlossc.com/
         
         При мен и в двата линка,дето си пуснала пише на гръцки,от вторият ме питат дали съм сигурна,че искам да затворя сайта.  Joy. Нещастници.  #2gunfire
Виж целия пост
# 226
 Здравейте, отдавна не бях писала ама нямаше какво, сега има и ще ви публикувам тук писанията ми с тази Ани..от София, правя копирам от пощата:
  Здравейте отново, не съм питала отдавна...какво става с обещанието за възстановяването на паричките ми или сега пак ще кажете "все още не сме получили пратка от вас" и може би така докато се размине нали,докато се откажа да питам...  обаче има там горе един дето гледа и връща, запомнете го от мен!!!
          отговорът:
Уважаема г-жо Якова, На 11 Април сме направили банковия превод. Приложено Ви изпращам потвърждението, Лек ден, С уважение,

Ани Гълъбова
Център за обслужване на клиентите


след което звъня в банката и питам дали имам този превод, оказа се обаче превода е с около е само 24 ЕВРО и аз бях още по бясна защото са отишли за такса прехв. в лева, ето какво последва от моя страна:


 Г-жо Гълъбова, още повече съм разочарована, аз да не ви платих парите в ЕВРО, живеем в България все пак платила съм в лева, първо не е цялата сума, която аз платих и второ можеше да уточните, че превода ще е в ЕВРО: сега тази преведена част 24 ЕВРО е отишла за такса, не ви е срам !!!

Дано Вие никога не бъдете така ИЗМАМЕНА както аз, на мен ще ми е за УРОК !!!  ЖЕЛАЯ ВИ УСПЕХ !!!

          Това беше вчера (25.04.2012) ако получа някакъв отговор...ще ви пиша!!!

          Моля се повече никой да не си поръчва и да не се лъже, след толкова изказвания тук, аз нямам време да прочета всичко, но това което виждам са все такива като мен ... Лек ден  на всички и весели почивни дни !!!
Виж целия пост
# 227
s_qkova, съжалявам за случилото се с теб ! Hug

Коя е тая банка, обаче дето взима 24 Е такса за прехвърляне в лева  #Crazy ?
Виж целия пост
# 228
  Банката е ОББ, така ми казаха по телефона : " почти са отишли за такса" явно не са всичките, ама е голяма таксата за прехв.в ЕВРО, много съм бясна още и не смея да вляза в някой клон да питам точно колко е тази такса, за да не се развикам там и да се изложа още повече, стига ми тая излагация с покупката на тези хапчета, просто тая можеше да уточни за превода, че ще е в ЕВРО и да  дам такава сметка, това е поредната им лъжа, затова се ядосвам още повече и наистина ще ми е за последно с подобни хапчета за отслабване...Сега гледам са ми отворили последното писмо искаше ми се и аз да ги АНАТЕМОСАМ, както по-горе бях чела, ама то си има и затова кой да помисли аз съм сигурна...ще има възмездие !!!
Виж целия пост
# 229
  Банката е ОББ, така ми казаха по телефона : " почти са отишли за такса" явно не са всичките, ама е голяма таксата за прехв.в ЕВРО, много съм бясна още и не смея да вляза в някой клон да питам точно колко е тази такса, за да не се развикам там и да се изложа още повече, стига ми тая излагация с покупката на тези хапчета, просто тая можеше да уточни за превода, че ще е в ЕВРО и да  дам такава сметка, това е поредната им лъжа, затова се ядосвам още повече и наистина ще ми е за последно с подобни хапчета за отслабване...Сега гледам са ми отворили последното писмо искаше ми се и аз да ги АНАТЕМОСАМ, както по-горе бях чела, ама то си има и затова кой да помисли аз съм сигурна...ще има възмездие !!!
Здравей и примен се получи така,писах им и аз ядосана ,но такаиотговори не получавам вече месец-два.....не се и надявам вече Simple Smile
Виж целия пост
# 230
Здравейте.
Днес ги поръчах и потвърдих поръчката, чак след което реших да проверя за отзиви.
Дали ще има проблем ако откажа на куриера да я приема?
Виж целия пост
# 231
Смело ги отказвайте! Никой не може да Ви принуди да ги платите, ако не искате...
Виж целия пост
# 232
Здравейте,
регистрирах се специално за да пусна едно мнение тук по въпроса за хапчетата за отслабване Weight Loss

Работя в една софийска фирма която се занимава с Курсове по правилно хранене и отслабване. Програмата се нарича Weight Lоss Challenge и е взаимствана от американски модел на една много известна фирма (няма да я споменавам за да не правя реклама). Моята работа дефакто се ограничава до поддържане на сайта на фирмата и първоначалния контакт с клиенти които се регистрират в нашия сайт.

През декември миналата година на телефона на сайта започнаха да звънят някакви хора които искаха да си поръчват хапчета за отслабване, говореха за някаква промоция - 2 опаковки на цената на 1 - нещо такова. Може би на ден по 1 - 2 души, понякога и повече. А ние не предлагаме хапчета, и аз се счупих да обеснявам, че не мога да им пратя нищо и ние не се занимаваме с това.

Сега обаче, през последните 2 месеца, направо ми тероризират служебния телефон недоволни клиенти на тези "вълшебни хапченца" и горките хора си искат парите и на мен ми се оплакват.
 Shocked #Crazy Shocked Получавам също и гневни мейли. И какво се окзва, че когато напишеш в търсачката на гугъл Weight Loss хапчета или само Weight Loss сайта който предлага тези боклуци изобщо не излиза на първа страница , излизат теми от форуми с коментари и нашя сайт Отслабни.орг , който излиза заради заглавието на Програмата Weight Lоss Challenge .

Та да ви кажа, аз най-добре знам, колко недоволни хора има на които не са им върнали парите!!!
Виж целия пост
# 233
Ох добре че ни си ги поръчах, от предната седмица чета за тях и си мислех дали да си поръчам или не.
Благодаря че споделихте ,и  предпазвате и други като мен
Виж целия пост
# 234
А бе, какво да ти кажа, вероятно има хора които са отслабнали с тия хапчета, ама едва ли са много. Ако питаш мен един продукт за отслабване, дори да е добър (има такива, аз лично съм ползвала) не може да направи чудеса ако не си промениш начина на хранене като цяло.
То не може, да пиеш хапчета за отслабване и да си ядеш всичко, да си седиш на Д-то и да отслабнеш "ей така!!"
Аз като бях на програма за отслабване, ползвах си там едни продукти (фибри за детоксикация, допълнително разтителни белтъци под формата на шейк и някакъв зелен чай също) ама освен това, ядях и салати и месо и плодове и то редовно, под час. Трябваше да пия по 2 -3 литра вода на ден, ходех на спорт 1 -2 пъти седмично а и на консултации с този дето ми направи програмата. Пък ме мереха и ме теглеха всяка седмица... и така. Свалих 15 кг общо за около 4 месеца и като спрях продуктите продължих да се храня така по-здравословно, без много полуфабрикати и други боклуци и сега съм си добре. Ям си и съм си добре с килограмите:)
А то тука, пий тука едни хапчета и ще отслабнеш  Outta Joint Да да ама не! Без пот не става майка Simple Smile)
Виж целия пост
# 235
Да... Дами, аз лично започвам диета... http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=648627.msg21859884#msg21859884 Комбинирано с увеличаване на движението. Ще ви пиша какъв е резултатът.
  bouquet
Виж целия пост
# 236
В този унгарски блог  (  http://lifetilt.blog.hu/2011/12/27/fekete_angyalok_a_fogyaszto_tablettak ) се занимават с мошениците. В блога се казва, че Medical News Reporter интернет страница въобше не съществува, това е само една единствена html страница, на която всички линкове водят при хапчетата, където могат да се поръчат. Всички снимки на хората са крадени от частни блогове и интернет страници и прекрасно се вижда, как  Мартин от Пловдив става Марци от Будапеща, а инчае е Brandon Purcell от Salt Lake city и снимката е крадена от тук: http://www.bpurcell.org/bfl/index.cfm,  продавачката  Радостина от България се превръща в  унгарката Вали и  снимката е крадена от тук: http://www.buyslimmingpills.co.uk/tag/before-and-after-photos/  , където под името Кати прави реклама  на хапчета......Meratol   .....това направо е поразително.

Браво на Вас Таня! Helló !
Раздвижих в тези маджарски сайтове и сте абсолютно права.Вероятно тази фирма движи из Европа.Прочетох състава по-горе  изписан в червено на това "чудо" дето струва доста пари/равностойно на 150 кюфтета народни/.А стига бе госпожи!Не си харчете парите за щатски простотии....

За около 2.70лв/1.4евро/. може да си купи,който желае най-обикновен ябълков пектин /български от ябълки/.Продава се в аптеките свободно и е нещо като брашно.Разтваря се във марна вода и се пие сутрин преди ядене заедно с сок от лимон /може и без/.Може и втори път час преди вечеря.

Пие се повечко вода през деня.Засища,но е напълно безвреден.Същото е просто извлечено вещество от ябълковия плод.Пробвайте!Само дето не е формован с преса в хапчета...и е от наше родно плодче. Simple Smile  Пакетчето е към стотина грама и стига за около 10 дни.
Зависи от организма ,но с това може да отслабнете по същия начин и да си хапвате за останалите спестени мангизи кюфтенца с кеф.И да знаете,че 99пр. от мъжете харесваме пухкавите мацки.
Брашното от ябълков пектин пак е антиоксидант.Същото го има и в състава на тия безбожно скъпи хапчета бе госпожи/. Но тук е само е само 2 лева Simple Smile  и е БГ.Не си харчете парите за незнайни продукти и то задокеански.    bouquet Peace Еgészségére !  Simple Smile
Виж целия пост
# 237
В този унгарски блог  (  http://lifetilt.blog.hu/2011/12/27/fekete_angyalok_a_fogyaszto_tablettak ) се занимават с мошениците. В блога се казва, че Medical News Reporter интернет страница въобше не съществува, това е само една единствена html страница, на която всички линкове водят при хапчетата, където могат да се поръчат. Всички снимки на хората са крадени от частни блогове и интернет страници и прекрасно се вижда, как  Мартин от Пловдив става Марци от Будапеща, а инчае е Brandon Purcell от Salt Lake city и снимката е крадена от тук: http://www.bpurcell.org/bfl/index.cfm,  продавачката  Радостина от България се превръща в  унгарката Вали и  снимката е крадена от тук: http://www.buyslimmingpills.co.uk/tag/before-and-after-photos/  , където под името Кати прави реклама  на хапчета......Meratol   .....това направо е поразително.

Браво на Вас Таня! Helló !
Раздвижих в тези маджарски сайтове и сте абсолютно права.Вероятно тази фирма движи из Европа.Прочетох състава по-горе  изписан в червено на това "чудо" дето струва доста пари/равностойно на 150 кюфтета народни/.А стига бе госпожи!Не си харчете парите за щатски простотии....

За около 2.70лв/1.4евро/. може да си купи,който желае най-обикновен ябълков пектин /български от ябълки/.Продава се в аптеките свободно и е нещо като брашно.Разтваря се във марна вода и се пие сутрин преди ядене заедно с сок от лимон /може и без/.Може и втори път час преди вечеря.

Пие се повечко вода през деня.Засища,но е напълно безвреден.Същото е просто извлечено вещество от ябълковия плод.Пробвайте!Само дето не е формован с преса в хапчета...и е от наше родно плодче. Simple Smile  Пакетчето е към стотина грама и стига за около 10 дни.
Зависи от организма ,но с това може да отслабнете по същия начин и да си хапвате за останалите спестени мангизи кюфтенца с кеф.И да знаете,че 99пр. от мъжете харесваме пухкавите мацки.
Брашното от ябълков пектин пак е антиоксидант.Същото го има и в състава на тия безбожно скъпи хапчета бе госпожи/. Но тук е само е само 2 лева Simple Smile  и е БГ.Не си харчете парите за незнайни продукти и то задокеански.    bouquet Peace Еgészségére !  Simple Smile


 newsm10
Виж целия пост
# 238
Здравейте, онзи ден попаднах на рекламата на Weight Loss. Имам си килца в излишък, никога не съм пила хапчета за отслабване, стори ми се интересно и реших да прочета.

И на мен, като човек занимаващ се с търговия, ми направи впечатление оскъдната информация за търговеца и продукта. Освен това от всичко написано в рекламната им страница, разпространена на доста адреси, се вижда, че това е подвеждаща реклама. Много се подразних. Сред изфабрикуваните им коментари, датите на които наистина се сменят всеки ден,  реших да се включа и аз. Попитах дали продуктът има странични действия, противопоказания, как се отразява на хората с хормонално лечение на щитовидната жлеза, дали вреди на сърцето. Всеки път ми изтриваха коментара до няколко часа. Естествено не получих отговор на електронната си поща.

Поразрових се тук-там и попаднах на вашата дискусия. Видях, че все още никой не е отправил официално оплакване от порочната търговска практика на тази фирма. Смятам, че точното място е Европейският потребителски център, чийто данни взех от страницата "Вашата Европа":
14 Bacho Kiro Str.BG - 1000 Sofia
Tel.: +359 2 986 7672
E-mail: ecc.bulgaria@kzp.bg

ето извадка:

"Вашето право на информация
Онлайн продавачите в ЕС са длъжни да ви предоставят следната информация преди да извършите покупка:

- пощенски и електронен адрес на търговеца;
- основни характеристики на стоките или услугите;
- обща цена на стоките или услугите с включени всички дължими данъци и такси;
- разходи за доставката;
- условия за плащане;
- дали е разрешено или не оттегляне от договора;
- срок, за който е валидна офертата или цената;
- минимален срок на договора.
Това се отнася за покупки от регистрирани онлайн търговци, но не и за покупки, направени през онлайн аукционни сайтове."


Не може която и да е фирма така да печели на гърба на
1. страдащия (всеки, който има нужда от хапчета за отслабване за мен е страдалец),
2. неинформиран (в тяхната страница няма нищо, което да ви запознае с характеристиките на продукта, в т.ч. с опасностите от употребата му, нито с кого точно си имате работа като доставчик)
3. дори заблуден (изфабрикуваните от самите тях суперлативи в коментарите са грозна дезинформация, още по-гнусно последвана от триенето на зададените неудобни въпроси)
гражданин на Европа.

Това е класически пример на заблуждаваща търговска практика!

Обръщам се към тези от вас, които са пострадали - моля ви, защитете правата ни на европейски потребители и се обърнете за съдействие към компетентните институции. Не се свивайте в черупката си в очакване да не ви обърнат внимание! На тях това им е работата. Ако не подаваме сигнали, измамници като тези ще продължават да се вихрят безнаказано.

Хранителните добавки, които се продават на територията на Бълггария, трябва да бъдат регистрирани. Още не мога да стигна до такъв публичен регистър, но съм решена да проверя дали този продукт е регистриран по съответната наредба.

Освен това припомням, че хранителните добавки изобщо не са толкова безобидни, колкото си ги представяме - това не е храна, а в повечето случаи са продукти с концентрирани активни вещества, за които на никого не му се занимава да ги регистрира като лекарствени средства.

И накрая - Честит Гергьовден на всички! Желая здраве Simple Smile
Виж целия пост
# 239
Ние с майка ми се набутахме с въпросните хапченца.Аз бях на диета и приемах Weight Loss. Безвъглехидратната диета съм я правила и друг път и  винаги е имало резултат. Е да, ама не -този път не мръднах и кило,а уж пия хапчета за отслабване  Joy Пратих всичко по дяволите,а майка ми освен своята , изпи и моята опаковка.Резултата за нея е нито кило по-малко Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия