WEIGHT LOSS хапчета ???

  • 119 309
  • 320
# 210
И на мен ми се обади госпожата с разваления български към обяд,аз отказах поръчката и тя се ядоса,защо тогава съм поръчвала!Направо и казах,че след като го поръчах ,се разрових в нета и прочетох  много лоши отзиви за продукта.Тя ми каза,че това е дело на конкуренцията и че продукта е много известен и търсен в чужбина и т.н.Аз категорично отказах,след което тя ми затвори телефона  Laughing.Няколко часа по-късно вижте какво получих по ел.пощата:
"Уважаема г-жо С., Никога с нищо не сме Ви обидили(това,че съм отказала  поръчката ги е обидило явно Laughing) и винаги сме спазвали добрия тон при контактите с Вас. Получихме известието Ви за отказ, сигурно имате своите сериозни поводи за това. Анулираме поръчката Ви, но все пак считам, че е необходимо да внесем малко разяснения. Във връзка с изявления и информации в някои от българските телевизии и други медии на тема различни хранителни добавки намиращи се в обръщение на българския пазар, искаме да направим следните разяснения. Нашата фирма Massive Dynamic Ltd е дистрибутор за Средна и Източна Европа за този така търсен продукт Weight Loss. Същият е произведен в ЕС по оригинална рецепта от САЩ, разполага със съответните сертификати за качество и други разрешителни за разпространението му. Продуктът е изцяло на растителна основа, безвреден, няма отрицателно взаимодействие с други лекарства или хранителни добавки, не влияе на шофирането, ускорява метаболизма и улеснява детоксикацията на организма, забавя процеса на стареене и подобрява паметта и концентрацията. В състава на хранителната добавка Weight Loss няма и никога не имало съдържание на Сибутрамин. Неуместно е подвеждане под общ знаменател на всички хранителни добавки, някои от които с незнаен извъневропейски произход и съдържание. Известно ни е становището на Европейската комисия по лекарствените средства , чийто експерти доказаха отрицателното въздействие върху човешкото здраве на препарата Сибутрамин . Поради това препаратът и подобни на него със съдържание на Сибутрамин са забранени за продажба на територията на Европейския съюз. По въпроса за "информацията" в Интернет, бихме я нарекли по-скоро дезинформация, всеки има право на мнение. Все пак трябва разумно да се отсяват платените публикации на конкуренцията, публикувани като "мнения на недоволни клиентки". Не смятаме да отговаряме на такива писания, би било под достойнството ни, не изучаваме такава „литература“. Не е в нашата компетенция. Ние се занимаваме само с хранителните добавки, това е нашата област, за която гарантираме и в която имаме нашите доказани успехи. Продуктът има европейски сертификати, с успех се продава от години в Щатите и Европейския съюз, нашата сигурност е основана на опита ни и положителните мнения на клиентите ни. Само при около 3 процента от клиентите не се получава очакваният ефект. Това е обусловено от индивидуални особености на конкретния организъм. Не е никакъв проблем за една сериозна фирма да върне парите на незадоволените клиенти. Имаме утвърдена и лесно изпълнима процедура, просто клиентите трябва да ни върнат с най-обикновено /евтино - за около 2 лева/ писмо празната опаковка, заедно с фактурата и кратко описание на проблема, както и банката с номера на сметката, където трябва да преведем сумата. Ние ще се погрижим за това, Клиентът да остане доволен поне в това отношение. Разбираеми са съмненията Ви за липсата на достатъчна информация в сайта и заявката относно нашата фирма. Препоръките за това са предадени на съответните специалисти и се надяваме в скоро време този проблем да е отстранен. Засега предлагаме данните, които задължително придружават нашите пратки до клиентите в България в края на упътването за състава на продукта, а именно: e-mail: contactbg@activefoodsupplements.com Пощенски адрес: Massive Dynamic Ltd. ul. Nowogrodzka 23 00-511 Warszawa Poland Полша Освен за потвърждаване на заявките и отсяване на фалшивите обаждания, нашите служители при разговора с клиентите винаги дават поисканата информация, при което се избягва натрупване на неоснователни съмнения. Всеки сам решава дали си струва да се опита с този продукт, или да се остане "неверен Тома". Надявам се това да е достатъчна информация за Вас и скоро да Ви видим между нашите доволни клиенти. Очакваме Вашите заявки. При случай искам от името на Фирмата да Ви пожелая весело посрещане на Великденските празници. Искрено Вашa: Aни Гълъбова Център за обслужване на клиентите
линк към плащането:

Ани Гълъбова
Център за обслужване на клиентите "

  Коментар от недоволна клиентка(абсолютно реална и крайно недоволна):тази А.Гълъбова защо не вземе да пие от тези боклуци да види за какво иде реч???
Виж целия пост
# 211
Здравейте!

След като ВЕЧЕ бях поръчала това 'вълшебно средство', се сетих, че никак не е зле да прочета малко мнения. На див инат и малко надежда реших все пак да не отказвам поръчката. Изчетох доста упреци към току-що регистрирани потребители, които се регистрират само и само, за да рекламират таблетките. Днес, 40 дни след употребата на Weight Loss, най-накрая намерих време, за да се регистрирам тук, за да АНАТЕМОСАМ ТЕЗИ ИЗМАМНИЦИ!   fight

При мен - нищо по-различно от процедурата при останалите... 'Дамата' е руски акцент - мила, любезна и слаба при продажбите, но на наивниците като мен/нас, не им трябва много убеждаване и силен търговски опит в отсрещната страна, ми изчете диктофонски лекцията си, предложи ми втора опаковка на ниска цена, а аз – поръчах (ура, поне само една).  smile3533

Поръчах на 67 лв. Изчетох Ви и разбрах, че с малко повече клик, можело и за 47лв.  Joy
Пристигнаха ми таблетките... и аз уверено започнах схемата - 20 минути преди хранене, НО съчетавам с лека храна, плодове, зеленчуци - стриктна, стриктна с молитва в ръка  Praynig

Останаха ми около десетина хапчета и реших, че няма смисъл! В интерес на истината свалих 4 килограма, но те са си САМО & ЕДИНСТВЕНО от правилен и лек режим на хранене - БЕЗ хляб; СУТРИН - трици и кисело мляко; ОБЯД - лека храна; ВЕЧЕР - хапване до 19ч. най-късно. и малко повече вървене пеш. Посвиха ми се цялостно мерките, по-леко ми е, но това няма значение сега.  Rolling Eyes

Макар и предубедена, направих грешката да ги поръчам, както вече казах. Направих се на хитра и реших да си ‘вържа гащите’ още с пристигането на таблетките. Излишно попитах ‘руско-говорящата’ дали имам опция да отворя доставеното пред куриер – можело. Мхм, друг път! Куриера излишно каза, че НЕ е платено за такава опция и СЛЕД като платя поръчката, да си я отварям, колкото си искам... Та! Още на вторият ден след получаването, писах мейл с въпроси:
-   Трябва ли да спазвам някакъв хранителен режим? (Пише, че плюскаш като прасе и си фин като млада фиданка.)
-   Ако все пак не усетя ‘ефекта’, какъв е реда с връщането на парите? (Това ‘безпроблемно’ връщане!)
-   Изпратете ми допълнителна информация, моля. (Която липсваше в ‘пратката’.)
И други такива ПРЕДВАРИТЕЛНИ УТОЧНЕНИЯ, с които просто да се уверя за себе си, че не действат ли – ще пия студена водица за 67 лв. И СЕ УВЕРИХ!  Crossing Arms

След двадесетината дни употреба реших, че ще си искам парите... Мейли, мейли и никакъв отговор!!! Отказах се, то и да не съм, не виждам начин да им бръкна в джоба?!  ooooh! Tired ooooh!

Хората сме наивни, така си е... Ако имаше вълшебна пръчка, нямаше спортистите преди състезания, да стоят гладни месец, а щяха да си гълтат хаповете и да печелят медали! Не, че не го знаех преди да поръчам! ТОВА БЕШЕ ПЪРВИЯТ МИ И ПОСЛЕДЕН ОПИТ С ТАБЛЕТКИ!!!
Продължавам си с олекотеният режим и дерзая!   Whistling


Виж целия пост
# 212
Здравейте, нямам още отговор, нито за връщане на парите нито от БТВ, моля ако някой е чул нещо за спирането на тези хапчета да ми напише да го изгледам, кой ден и коя телевизия, аз не зная вече къде да пиша, явно никъде няма да обърнат внимание...Чао, Благодаря!!!
Виж целия пост
# 213
Да споделя и аз нещо понеже съм един от поредните излъгани още в началото  с тия ако мога да ги нарека долни медикаменти .След изчерпателните коментари и дълго ровене из интернета -размислих и предпочетох изобщо да не го приемам тоя боклук .Не ми пука за парите ама жалко е че излъгаха много хора .А тая въпросната госпожичка Ани Гълъбова  -от центъра за обслужване на клиенти -просто да е благодарна на Господ да не я засичам некой ден на излизане от фитнеса -щото гаранция ще и стане тясно и в Полша и на Коморските острови ако ще .Какви Господари на Ефира какви полиции тия да ги свариш в казана живи е малко -защото съм склонен да мислия че това си е един жив експеримент със здравето на хората
Виж целия пост
# 214
Радвам се, че прочетох тази тема преди да направя някоя тъпотия. Блгодаря ви!
Виж целия пост
# 215
Мили дами,

Моля ви разберете, че килограми с таблетки, лепенки или магически уреди не се свалят.

Единственият начин е добре балансирана диета, която да поставя телата ви в лек калориен дефицит, и тренировки във фитнеса - както кардио, така и вдигане на тежести /да, дами, и на вас биха ви били много полезни, така че не ги пренебрегвайте/.

Виж целия пост
# 216
Преди да съдите , не точно или упреквате хората ,четете добре какво съм написала Simple Smile
        Аз само попитах - нито съдя,нито упреквам.  Naughty.А сега ще ти дам съвет :преди да публикуваш написаното си го провери за правописни грешкиNaughty

МОЛЯ ТЕ, ТИ СЪЩО СИ ПРЕГЛЕЖДАЙ НАПИСАНОТО, ПОКРОВИТЕЛСТВЕНИЯ СИ И ФАМИЛИАРЕН ТОН НЯМА КАК ДА ОГЛЕДАШ, НО ГРЕШКИТЕ СИ МОЖЕ (?!) И ДА ОТКРИЕШ...
Виж целия пост
# 217
Za men nai-efikasnia produkt za svaliane na kilogrami e Lipo-6 Black na Nutrex.Zaslujava si parite.
Виж целия пост
# 218


МОЛЯ ТЕ, ТИ СЪЩО СИ ПРЕГЛЕЖДАЙ НАПИСАНОТО, ПОКРОВИТЕЛСТВЕНИЯ СИ И ФАМИЛИАРЕН ТОН НЯМА КАК ДА ОГЛЕДАШ, НО ГРЕШКИТЕ СИ МОЖЕ (?!) И ДА ОТКРИЕШ...

         
           Ako и ти живееш в чужбина 20 год. и пишеш на 3 езика със сигурност нещо може и да се сгреши, но ти в случая като каква се явяваш,че пишеш с главни букви - внимание ли искаш някой да ти обърне .  newsm78
Виж целия пост
# 219
Така... Ето още едни измамници, които непрекъснато банват в АБВ-то, и да ви споделя следното: сайтът е: http://jennasblog.net/?p=1#comments, продуктът е Bio Acai Berry - точно на това дърво попаднах преди около 8 месеца. Пълен боклук! Още имам от тези хапчета. Жалко, че няма опция за качване на картинки, защото съм снимала преди два месеца коментарите и ако кликнете, ще видите коментари от Весели бонбонки и Калина, като датата на коментара е винаги вчера и онзи ден. На картинката, която съм направила на 19.02. коментарите са от дати 17.02. и 18.02. Днес, на 19.04. пише, че коментарите са от 17.04. и 18.04........ #2gunfire
Пазете се!   bouquet
Виж целия пост
# 220
zdraveite az ot skoro se registrirah,razglejdah temiite koito vodite porychah si tezi hapcheta weight loss 3 ili 4 dni gi pih no nyamashe efekt setihse che pisheshe ako nyama efekt dagi spra i posle pak dagi pochna taka napravih sled nyakolko dni pochnah dagi piya otnovo dnes mie peti den,imam malyk sin na 1 godina i 7 meseca e byah normalna s kilata predi da zabremeneya i rodya .minalata godina si vyrnah kilata ot predi no ot taya zima mnogo kachih stanah 90 kila smyknah 5 kila i poveche nemojeh togava si porychah tezi hapcheta s nadejda dase opravya i dase chustvam dobre v kojatasi no hapchetata nemi pomagat nesmyknah nishto naprotiv sega sym pak 90 kila zatova gi spiram idori shtegi hvyrlya oplashihse i ot komentara kadeto go chetah za jenata s kravoizliva blizkitemi syshto byaha protiv da kupya i piya bolkuchi s koito mamyat i trovyat horata obedihse che ne deistva prosto izmama sablaznitelna primamliva zdravetomie po ceno i detetomi zatova maiki nekopuvaite otrova za men e tova edna otrova
Виж целия пост
# 221
Аз изпълних всички указания за връщане на опаковката с приложено писмо за рекламация, в което описвам че нямам ефект след едномесечно приемане на скапания продукт и дадох банкова сметка. След 15 дни писах имейл и отговора беше, че не са ми получили писмото. След 35 дни писах отново имейл и ми отговориха, че не съм поискала изришно да ми се възстанови сумата и не съм описала начина на прием на продукта. Незнам колко по-изришно от това може да бъде искането ми, при полижение, че им изпращам празната опаковка, давам си банкова сметка, пиша, че ми дължат 74 лв и за месец пиене на тъпите ми хапчета няма ефект. Но в реклама описват как нищо не губим и как веднага ще си получим парите. Месец и половина пари НЯМА! НЕ СЕ ЛЪЖЕТЕ, МИЛИ МАМИ. ТЕЗИ СА ПЪЛНИ МОШЕНИЦИ.

ЗА БОГА, НЕ КУПУВАЙТЕ!!!!!!
Виж целия пост
# 222
Мили момичета!

Регистрирах се, за да ви предупредя за нещо, на което се натъкнах токущо. Реших просто от любопитство да хвърля един поглед, какво пишат за този продукт из унгарските форуми и направо онемях....този продукт садържал Chromium as polynicotinate и хората са изровили някакъв научен доклад от 1996 г, в който пише, че Chromium  polynicotinate причинява мутация на човешкото ДНК!

http://www.oralchelation.com/ingred/chromium.htm

Момичетата от тези форуми взаимно се предупреждават, а на основа на английският текст на доклада установих, че същото правят и по англоезичните форуми....

Не си правете експерименти със здравето , освен че тъпчите джобовете на някои си...!!!
Виж целия пост
# 223
В този унгарски блог  (  http://lifetilt.blog.hu/2011/12/27/fekete_angyalok_a_fogyaszto_tablettak ) се занимават с мошениците. В блога се казва, че Medical News Reporter интернет страница въобше не съществува, това е само една единствена html страница, на която всички линкове водят при хапчетата, където могат да се поръчат. Всички снимки на хората са крадени от частни блогове и интернет страници и прекрасно се вижда, как  Мартин от Пловдив става Марци от Будапеща, а инчае е Brandon Purcell от Salt Lake city и снимката е крадена от тук: http://www.bpurcell.org/bfl/index.cfm,  продавачката  Радостина от България се превръща в  унгарката Вали и  снимката е крадена от тук: http://www.buyslimmingpills.co.uk/tag/before-and-after-photos/  , където под името Кати прави реклама  на хапчета......Meratol   .....това направо е поразително.
Виж целия пост
# 224
егати мошениците - кампанията им продължава

http://agn.medicalnewsreporter.com/

http://pk.weightlossc.com/
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия