Хотел Казабланка - Обзор

  • 88 993
  • 745
# 255
Мхм,ясно.Друг път ще знаем-отделни стаи и до реката.
Виж целия пост
# 256
Лолита,какво искаш да кажеш, че са като са ви искали 510лв е защото са направили грешка и са помислили, че не сте резервирали през Съни, а направо при тях или че сте дължали повече пари, заради другия апартамент, в който са ви настанили.Не разбрах причината....
Виж целия пост
# 257
не не  Mr. Green те нали ги преместиха в друг апартамент заради дългото чакане. в него също са чакали хора, които също е трябвало да пристигнат на нашата дата, но явно са казали, че ще дойдат по-късно ли , не знам, и де факто нашите хора ги слагат в другия апартамент, а в техния настаняват другите хора, които ще закъснеят. и явно тези от рецепция не са си оправили нещата на компа, за да излиза така, ако другите не са си платили. както и е да е де, разбраха се накрая, но е неприятно да ти го заявят .
Виж целия пост
# 258
Има ли е семейства с две деца, на които да са им позволили настаняване в студио?
Виж целия пост
# 259
Ние бяхме с две деца в студио.От визит ми беше резервацията.Те се договориха с хотела.Има ли ве4е някакви оферти излезнали
Виж целия пост
# 260
Благодаря за отговора! Simple Smile
За Казабланка май още няма.
Виж целия пост
# 261
А храната наистина ли изглежда както по снимките или всичко е рекламен трик:
https://www.facebook.com/pages/Apart-hotel-Casablanca-Obzor/1074 … ;sk=photos_stream
Виж целия пост
# 262
Пълни плата, току що изнесени и подредени, си изглеждат точно така. Т.е. не мисля, че нещо по-специално е правил фотографа. Най-нормално поднесена храна на блок маса, според мен. А след като първите двама туристи разбърникат вътре из тавите, става съвсем друго. 
А карвинга, и да го няма, даже ще ми е по-добре, че като знам как миришат тези хризантеми от лук...
Виж целия пост
# 263
Тонитa, то е ясно, че като минат няколко човека и няма да изглежда така.
Но се чудя всеки ден ли така добре поднасят храната или ястията са само украсени за снимката.
Аз си признавам, че до сега като съм ходила All Inclusve не съм виждала така добре поднесена храна.
Даже и плодовете не са просто сложени цели ябълки и праскови....
Виж целия пост
# 264
добре поднесена или не, в едно нещо спор нямаше-храната беше вкусно приготвена Grinning
Виж целия пост
# 265
Мои познати ходиха това лято за втори път и са много доволни.И аз мисля лятото да отидем там,а и вече сме с дете и трябва да е проверено.Ще следя темата  Peace
Виж целия пост
# 266
добре поднесена или не, в едно нещо спор нямаше-храната беше вкусно приготвена Grinning
Абсолютно!  Peace
Дори и през септември храната изглеждаше по този начин, преди първия изгладнял турист да нападне тавата... Mr. Green
Всичко беше много вкусно!
Виж целия пост
# 267
Може ли да споделите към ресторанта има ли външи маси, че гледах, гледах снимки, но нещо не се ориентирам.
Виж целия пост
# 268
има да. но не са кой знае колко много местата отвън. тази:
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=629915860360691&set= … ype=3&theater
и под това навесче в ляво. то е още като излезеш от ресторанта
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=629915967027347&set= … ype=3&theater
Виж целия пост
# 269
Благодаря!
А закрит детски кът май няма, нали?
Иначе детската площадка и шах ги видях Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия