Хотел Казабланка - Обзор

  • 89 007
  • 745
# 270

А закрит детски кът май няма, нали?

тц, няма.
Виж целия пост
# 271

А закрит детски кът май няма, нали?

тц, няма.
ima, no e maluk. izvinete za latinicata.
Виж целия пост
# 272
А защо лятото ви е необходим закрит детски кът  Thinking
Виж целия пост
# 273
Има си детски кът с чадъри, масички и столчета на тревата до pool - бара, където ги занимават - рисуват, игри т.н. с аниматорки.
Ранното намаление - 25% е до края на декември.
За трета поредна година резервирах за там, въпреки, че ми се щеше да сменим хотела, но не намерих нищо по-добро като съотношение цена / качество.
Ние сме с две деца и резервирахме студио - в силен сезон за 10 дни - 1440 лв. . Не намерих по-добра оферта!
Виж целия пост
# 274

А закрит детски кът май няма, нали?

тц, няма.
ima, no e maluk. izvinete za latinicata.
Благодаря! Няма значение, че е малък, хубави е да има. Наскоро в едни хотел, детския кът беше една малка стая, ами не й видяхме очите.
Ая, като няма анимация през дадени часове на дена, дъщеря ни си играе вътре в детските кътове. Така беше до сега и в Блу Ориндж и в Ескада Бийч. За това питам и се радвам, че има.
Тя се занимава и определено й е интересно в детските кътове.
Иначе е хубаво, че през деня изкарват масички на тревата.
Май май и аз ще мисля до утре и ще резервирам Simple Smile
Виж целия пост
# 275

А закрит детски кът май няма, нали?

тц, няма.
ima, no e maluk. izvinete za latinicata.

къде се намира, че нещо съм го пропуснала?  newsm78
иначе този до пуул бара е по-скоро творчески кът, отколкото детски Simple Smile
Виж целия пост
# 276
Лолита, по коридора на 1 етаж, след ресторанта, вляво. Има интернет зала, офиси на мениджърите на хотела и там някъде из чупките е и детския кът.  Peace
Виж целия пост
# 277
Момичета, ще потвърждавам резервацията Simple Smile
Бихте ли ме посъветвали каква стая да искам.
Виж целия пост
# 278
Аз вече потвърдих нашата резервация за септември.  Grinning
Новото сега е, че депозитът е 30%, а не 50%, както беше досега при СъниТурс.
Това ще ни позволи до края на седмицата да потвърдим и юнската резервация и да платя депозита.  Party
Виж целия пост
# 279
А знаете ли как стои въпроса с анулациите при визит / Съни турс/ ? Замислям се за този хотел за м.май ,но знам ли ...нещо да не се обърка. В сайта им където са общите условия не пише нищо за анулации,само начини и срокове на плащане.
Виж целия пост
# 280
ехее, резервирали сте за септември 2014?   Crazy
Виж целия пост
# 281
А знаете ли как стои въпроса с анулациите при визит / Съни турс/ ? Замислям се за този хотел за м.май ,но знам ли ...нещо да не се обърка. В сайта им където са общите условия не пише нищо за анулации,само начини и срокове на плащане.
Заповядай:
Скрит текст:
5. Анулиране на резервацията:
5.1. Анулирането на резервации става по емайл, факс или на място в офиса на фирмата.
5.2. При анулиране преди заплащане на депозит не се дължи неустойка.
5.3. При резервации анулирани по-рано от 14 дни преди началната дата на почивката се удържат 50% от платения депозит.
5.4. При резервации анулирани в периода от 7-я до 14-я ден преди началната дата на почивката се удържат 50% от цялата
платена сума.
5.5. При резервации анулирани в последните 7 дни преди началната дата на почивката се удържа цялата платена сума.
5.6. Настоящите условия за анулации са валидни в случаите, когато не е упоменато изрично друго в офертата на
ТУРОПЕРАТОРА.
5.7. Въпреки общите условия за анулации и при наистина уважителна причина, Съни Турс ООД се задължава да съдейства
пред своите контрагенти за възстановяване в пълен размер на заплатените суми на клиенти. Сумите се възстановяват,
единствено ако бъдат върнати от страна на контрагента, в 14-дневен срок от потвърждаване на анулацията без неустойка.

ехее, резервирали сте за септември 2014?   Crazy
Да, и миналия декември процедирах по този начин.  Crazy
Живи и здрави да сме само...  Wink Толкова обожаваме да ходим на море, а и децата!
Виж целия пост
# 282
А знаете ли как стои въпроса с анулациите при визит / Съни турс/ ? Замислям се за този хотел за м.май ,но знам ли ...нещо да не се обърка. В сайта им където са общите условия не пише нищо за анулации,само начини и срокове на плащане.
Май месец явно е доста слаб период за хотела.Имаше семейство преместило се в Мирамар защото в хотела нямало почти никой.
Виж целия пост
# 283
Благодаря Ви!
Тази година м.май като бяхме в Мирамар,ходихме пеша до Обзор,по алеята която е близо до шосето.Но хора много не видяхме.Тогава видяхме отблизо Казабланка,имаше си доста коли.Но хора много не видяхме.И до Сол Луна бей прескочихме,там  имаше доста хора по плажа и на басейна.Но в Сънрайз ,който е най-близо до пътя,почти нямаше никой.
Виж целия пост
# 284
Нахлувам с питане и се извинявам за което, но искам днес да реша. Става въпрос за следното: 2+2 сме, като децата са на 10 и 8 години /слаботелесни/ много моля за мнение дали ще успеем да се съберем в студио и другото което го интересува моя мъж е дали студиото има тераса? Много благодаря за всяко мнение  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия