Хотел Казабланка - Обзор

  • 89 012
  • 745
# 285
Нахлувам с питане и се извинявам за което, но искам днес да реша. Става въпрос за следното: 2+2 сме, като децата са на 10 и 8 години /слаботелесни/ много моля за мнение дали ще успеем да се съберем в студио и другото което го интересува моя мъж е дали студиото има тераса? Много благодаря за всяко мнение  bouquet  bouquet  bouquet
Мисля че няма да ви настанят с 2 деца в студио.
Виж целия пост
# 286
Нахлувам с питане и се извинявам за което, но искам днес да реша. Става въпрос за следното: 2+2 сме, като децата са на 10 и 8 години /слаботелесни/ много моля за мнение дали ще успеем да се съберем в студио и другото което го интересува моя мъж е дали студиото има тераса? Много благодаря за всяко мнение  bouquet  bouquet  bouquet
Мисля че няма да ви настанят с 2 деца в студио.

Казаха, че ще ни настанят но щяло да ни бъде тясно аз затова питам до колко си струва риска?
Виж целия пост
# 287
От коя агенция резервирахте?Пиши моля те  за дълбочината на морето пред хотела и в кой период бяхте посбедно.Притесняваме, че се коментира, че бързо става дълбоко и има неравности по дъното.

Май всички искаме да ни настанят в в студио с 2 деца. Simple Smile)
Виж целия пост
# 288
по-добре се настанете в апартамент. иначе тераси имат всички стаи Simple Smile
ние като бяхме август, нямаше неравности, но пък е факт, че бързо става дълбоко.
Виж целия пост
# 289
Ще помисля още три-четири дена и ще решавам.Благодаря! Simple Smile
Виж целия пост
# 290
Лятото бяхме в апартамент с две деца - на 3 г. и 5 г. Тази година отново резервирахме за там, но не съм и помисляла за студио. Ние бяхме в апартамент с изглед към басейна, с доста странно, бих казала нерационално разпределение. Една идея по-малко помещение вече би ни било истински тясно.
Виж целия пост
# 291
Какво значи странно, нерационално разпределение.Извинявай, не можах да те разбера.  Simple Smile
Виж целия пост
# 292
В апартамента, в който бяхме настанени има голяма "кухненска част" - мивка, котлони, маса и четири стола, и доста свободно място около тях - по земята там си бяхме сложили част от багажа. А около спалнята, дивана, телевизорите е направо тясно. Отваряйки се вратата на банята стига на сантиметри от спалнята. В апартамента също няма обособени стаи, между "спалнята" и "хола" има половин стена, т.е. всички сме в едно голямо помещение. Общо взето дребни детайли, които в никакъв случай няма да развалят нечия почивка  Simple Smile
Неслучайно и тази година ще сме там  Simple Smile
Виж целия пост
# 293
Като гледам по снимките разположението на апартамента е същото като в Серенити Бей в Царево.Квадратурата е 63кв.м, а на студиото 50.Не е голяма разликата, така че не мисля, че в студио ще е тясно.Но както писах, заради рязката промяна на дълбочината на морето май ще се откажем от Казабланка.
Виж целия пост
# 294
В апартамента, в който бяхме настанени има голяма "кухненска част" - мивка, котлони, маса и четири стола, и доста свободно място около тях - по земята там си бяхме сложили част от багажа. А около спалнята, дивана, телевизорите е направо тясно. Отваряйки се вратата на банята стига на сантиметри от спалнята. В апартамента също няма обособени стаи, между "спалнята" и "хола" има половин стена, т.е. всички сме в едно голямо помещение. Общо взето дребни детайли, които в никакъв случай няма да развалят нечия почивка  Simple Smile
Неслучайно и тази година ще сме там  Simple Smile

при нас в апартамента не беше така. хола с кухнята и спалнята си бяха отделени с истинска стена с врата  Mr. Green
а колкото до кухненската част - хубаво са го измислили, определено си е удобство, но с този ол инклузив не виждам особен смисъл
и не знам как е в студиото, но в апартамента имаше тоалетна и отделно баня с тоалетна
Виж целия пост
# 295
В студио е само една баня и тоалетна.
Виж целия пост
# 296
Ние бяхме там това лято с двете деца в апартаментите до басейна. Това се водят лукс апартаментите, те са с такова разпределение, което говори Charomatna_e. Голямо общо помещение с отделни кътове - кухня, спалня и хол, тоалетна и голяма отделна баня с вана, душ и тоалетна. Терасата е огромна на тези апартаменти, с два шезлонга и маса с четири стола и гледка към морето и басейна. Много им хареса на децата, на нас също. Тази година мисля пак там.
Морето не е толкова рязко дълбоко, плажа е много широк и чист. Общо взето си заслужава.





Виж целия пост
# 297
Морето не е толкова рязко дълбоко, плажа е много широк и чист. Общо взето си заслужава.
Ей това много ме зарадва.  Grinning Защото за хотела е ясно, че е хубав, толкова четох и тук и във Визит.
Малко ме притесняваше морето, но все пак ние не оставяме детето да влиза сама. А и си има пояс Simple Smile
Да се надяваме само на хубаво време.
Виж целия пост
# 298
за мен си беше рязко дълбоко, честно казано. не знам дали това, че през цялото време имаше вълни, не засили още повече това чувство Rolling Eyes
Виж целия пост
# 299
Момичета,дайте информация има ли някакъв изглед море от стаите на Казабланка?Ясно ми е,че е на втора линия хотела,но разположението му ми навява мисли,че от 3-ти,4-ти етаж може би се вижда море?И от коя страна са по-тихи студията?От страна на реката ли или от страната на Обзор?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия