Хотел Казабланка - Обзор

  • 89 003
  • 745
# 345
Аниматорите вече са на линия в очакване на гостите през новия сезон Simple Smile
https://www.facebook.com/refi91/media_set?set=a.1020093364670397 … 887840&type=3

Ние ще сме първата седмица на юли, но днес като гледах прогнозата за времето тогава и направо ми се отщя. Едно море ще изкараме  ooooh!

Кое те притеснява?Навсякъде чета, че времето през юли ще е хубаво и горещо, даже и в началото на месеца.Дори горещените започват още от юни.
http://vremeto2014.blog.bg/novini/2014/05/05/vremeto-prez-iuli-2 … 14-godina.1262304

Виж и тук:
http://www.accuweather.com/bg/bg/obzor/47311/july-weather/47311?monyr=7/1/2014
Виж целия пост
# 346
rosinau, благодаря! Дано си права!
Притеснява ме от втория линк, това, че на третия и четвъртия ден от престоя ни пише гръмотевични бури.  До скоро имаше даже още такива дни.
Може и да са вечерно време тези бури, но морето ще изстине.
Ох, каквото такова, няма да го мисля от сега.
Всеки ден влизам в този сайт и следя. Сега е малко по положителна прогнозата. Дано до юни месец се подобри още Simple Smile
Виж целия пост
# 347
ninand Аз днес съм със дебелото яке, но тайно се надявам, че като дойде 14 юни ще бъде хубаво за плаж. Нали знаеш, че съм най-рано там. Вече платих и останалата част от стойността на почивката.
Да ти кажа като сравних сега цените на визит за периода, в който отивам съм на давара с 320 лв. в полза на ранното записване.
Виж целия пост
# 348
Утре заминавам, студ не студ там съм  Mr. Green
Дано поне е достатъчно топло и да не вали много да могат децата да си играят в пясъка а ние да си почиваме (дано да може и да се попечем)  Laughing
Виж целия пост
# 349
ronisum, приятна почивка. Ще те чакаме да разказваш.
Виж целия пост
# 350
Утре заминавам, студ не студ там съм  Mr. Green
Дано поне е достатъчно топло и да не вали много да могат децата да си играят в пясъка а ние да си почиваме (дано да може и да се попечем)  Laughing
Успех ти желая. Приятно изкарване и ще чакаме отзиви.
Виж целия пост
# 351
Утре заминавам, студ не студ там съм  Mr. Green
Дано поне е достатъчно топло и да не вали много да могат децата да си играят в пясъка а ние да си почиваме (дано да може и да се попечем)  Laughing
Успех ти желая. Приятно изкарване и ще чакаме отзиви.
Дано времето се оправи!Приятна почивка ви желая.И ще чакаме новини.
Виж целия пост
# 352
Ние сме от понеделник и дано спре тоя дъжд, че детето ще ми извади душата иначе. Ние сменихме датите, че уж за 24.05. щяло да вали-не познаха, цял ден бяхме в Варна на плажа.
Виж целия пост
# 353
Ние сме от понеделник и дано спре тоя дъжд, че детето ще ми извади душата иначе. Ние сменихме датите, че уж за 24.05. щяло да вали-не познаха, цял ден бяхме в Варна на плажа.

Хайде дано повлечете крак с хубаво време!
Виж целия пост
# 354
В Търново вече напича.Така че до утре може и на морето да е слънчево.
Хубаво време на всички пожелавам през летните почивки!  Grinning
Виж целия пост
# 355
Мерси за пожеланията  Hug
Успокоявам се поне, че ще ходя тази година още 2 пъти  на море поне Mr. Green
Пожелавам хубаво време и хубави емоции на всички  Hug
В началото на месеца бяхме в Мирамар, били сме и в Обзор Бийч резорт, а в Казабланка ще съм за пъри път. После ще разправям за хотела иначе из селото/града едва ли ще ходим толкова  newsm78  Laughing
Виж целия пост
# 356
Мерси за пожеланията  Hug
Успокоявам се поне, че ще ходя тази година още 2 пъти  на море поне Mr. Green
Пожелавам хубаво време и хубави емоции на всички  Hug
В началото на месеца бяхме в Мирамар, били сме и в Обзор Бийч резорт, а в Казабланка ще съм за пъри път. После ще разправям за хотела иначе из селото/града едва ли ще ходим толкова  newsm78  Laughing
Скрит текст:
Може и да сме се засекли в Мирамар  Heart Eyes
С нетърпение ще чакам отзивите за хотела защото му се каня за края на юни.Приятно изкарване и от мен.
Виж целия пост
# 357
Здравейте,момичета
Тази година решихме да сме в Казабланка и ние. Чудя се обаче дали да чакам някоя оферта или направо да резервирам през сайта на хотела на 104 лв на вечер/човек. Става въпрос за 20-25.07. Какво мислите вие? newsm78
Виж целия пост
# 358
Здравейте,момичета
Тази година решихме да сме в Казабланка и ние. Чудя се обаче дали да чакам някоя оферта или направо да резервирам през сайта на хотела на 104 лв на вечер/човек. Става въпрос за 20-25.07. Какво мислите вие? newsm78
С офертата на vizit.bg излиза 99 лв. на ден на човек - ОИ, но е спрян за продажба за този период. Това значи, че няма места. Най-добре си изпрати запитване през тази агенция.
Виж целия пост
# 359
Ей,как е времето?Има ли някой там сега? Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия