На море в Турция - тема 17

  • 134 231
  • 751
# 360
крем карамел, защо имате смесени чувства към Kirman Arycanda? На мен ми звучи много добре хотела. Преди няколко години се замислях дали да не направим втора почивка за сезона там, защото е на много поносима цена, пък предлага добри условия и обслужване. Ще чакам с нетърпение разказите ти. Simple Smile

мегало, погледнете хотелите в Сиде Соргун и Лара. Там плажовете са най-добри, но не съм сигурна, че пясъка може да се нарече "фин". На мен лично, хотелите фаворити в Лара са Royal Wings, IC Green Palace и евентуално някой от Делфините, а в Сиде Роял Драгон и Воаяж Соргун. Разбира се, с тези не се изчерпва списъка с добри хотели.
Виж целия пост
# 361
Точно "поносимата цена" ме плаши. Като си спомня в Делфин ботаник миналата година как хвърчаха всички, за да угодят на гостите, вечерните шоута... Чувствахме се страхотно. Непременно ще разказвам като се върнем, което ми се струва доста далече чак на 24.08. пътуваме.
Виж целия пост
# 362

Olive честито Grinning Надявам се да останете доволни, защото малко се притеснявам да не би нещо да не ви хареса, а аз толкова да го хваля хотела Simple Smile.

Ха-ха, лично ще ви държа отговорни с Галактик, ако не ни хареса! Laughing
Шегувам се, предполагам, ще ми хареса, аз също харесвам зеленина и море като теб, затова и го избрах.  Grinning
Виж целия пост
# 363
Точно "поносимата цена" ме плаши. Като си спомня в Делфин ботаник миналата година как хвърчаха всички, за да угодят на гостите, вечерните шоута... Чувствахме се страхотно. Непременно ще разказвам като се върнем, което ми се струва доста далече чак на 24.08. пътуваме.

Спокойно, не е лош хотел. Като стаи, може да се сравнят с Делфин Ботаник - не е лукс, но е чистичко и приятно. Гледала съм го хотела - напълно приличен, е обслужването не е на ниво Ботаник, но мисля, че няма да имате проблеми. Peace


Olive честито Grinning Надявам се да останете доволни, защото малко се притеснявам да не би нещо да не ви хареса, а аз толкова да го хваля хотела Simple Smile.

Ха-ха, лично ще ви държа отговорни с Галактик, ако не ни хареса! Laughing
Шегувам се, предполагам, ще ми хареса, аз също харесвам зеленина и море като теб, затова и го избрах.  Grinning

До сега оплаквания от Грийн не съм имала, като изключим комарите  Mr. Green на мама Мони, но доколкото си спомням от Тез веднага са дали препарат против тях  Grinning Ще ви хареса.
Виж целия пост
# 364
крем карамел,
мегало, погледнете хотелите в Сиде Соргун и Лара. Там плажовете са най-добри, но не съм сигурна, че пясъка може да се нарече "фин". На мен лично, хотелите фаворити в Лара са Royal Wings, IC Green Palace и евентуално някой от Делфините, а в Сиде Роял Драгон и Воаяж Соргун. Разбира се, с тези не се изчерпва списъка с добри хотели.
Току що говорих с една агенция и казаха,че в никакъв случай няма да ми препоръчат Лара заради плажовете,защото всичко е изкуствено .Нашата резервация не е готова има някакъв проблем с третото семейство и чакаме уточнения.
Виж целия пост
# 365
Момичета,колебая се между Ic Green Palace и Delphin Deluxe  newsm78 Вие кой ще ми препоръчате?
Виж целия пост
# 366
Момичета,колебая се между Ic Green Palace и Delphin Deluxe  newsm78 Вие кой ще ми препоръчате?

Какво точоно търсите? Грийн палас е с по-кратък трансфер.
Виж целия пост
# 367
mimozata, какво значи всичко е изкуственО?
Виж целия пост
# 368
Galactic Voyager  трансфера няма значение,защото ще сме без деца. И в този случай кой би ни допаднал.
Виж целия пост
# 369
някой да знае или да е срещал в офертите за ранни записвания с полети или с автобус от Варна за юни месец..  Simple Smile
Виж целия пост
# 370
Полетите от Варна започват тази година от 1 септември,за автобусите не съм запозната.
Виж целия пост
# 371
lora   Confused колко жалко...
Но защо е така.. за нас се превръща в едно огромно пътуване когато трябва да се ходи до София и от там да Турция... + 2 дни път върху цялата почивка.  Sad
Жалко..

дано има поне автобуси от Варна  Praynig Някой знае ли?
Виж целия пост
# 372
някой да знае или да е срещал в офертите за ранни записвания с полети или с автобус от Варна за юни месец..  Simple Smile

Полети септември http://www.teztour.bg/bg/menu/spoProgramsById?spoProgramId=101
Ако резервирате рано може да вземете и полети от Варна до София и обратно.

За автобусните - местни агенции не може да нямат.
Виж целия пост
# 373
някой да знае или да е срещал в офертите за ранни записвания с полети или с автобус от Варна за юни месец..  Simple Smile

Само за Бодрум, Мармарис, Фетие, Дидим и Кушадасъ съм срещала автобусни програми Peace
http://www.emeraldbg.com/
Виж целия пост
# 374
Трета поредна година ще почивам в район Лара и за Т,рция пясъкът си е супер. Не е фин като нашия, но е пясък. За мен откъм плажове Лара е добре.
Галактик добре си запомнила за моите комари Laughing Но вярно Тез тур ни донесоха спрей, а и явно имаше много коментари от почиващи и усилено пръскаха.

Olive честито Grinning Надявам се да останете доволни, защото малко се притеснявам да не би нещо да не ви хареса, а аз толкова да го хваля хотела Simple Smile.

Ха-ха, лично ще ви държа отговорни с Галактик, ако не ни хареса! Laughing
Шегувам се, предполагам, ще ми хареса, аз също харесвам зеленина и море като теб, затова и го избрах.  Grinning

Внасяш успокоение в редиците - зеленина и море там има в изобилие.  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия