На море в Турция - тема 17

  • 134 231
  • 751
# 645
anito1232, подкрепям думите на gori70  Peace. Ние също с децата сме се придвижвали с кола и навигационна система.
Виж целия пост
# 646
Anito, имам усещането, че от агенцията просто не искат да ти направят отстъпка за пътуването със собствен транспорт. До сега не съм чула малко дете да се чувства по-добре в автобус, пълнен с непознати, отколкото в среда, с която е свикнало. Освен това автобусът спира н всеки два часа и детето няма да се успокои и да се наспи. И не бих казала, че никой не говори английски.
Виж целия пост
# 647
Anito, имам усещането, че от агенцията просто не искат да ти направят отстъпка за пътуването със собствен транспорт. До сега не съм чула малко дете да се чувства по-добре в автобус, пълнен с непознати, отколкото в среда, с която е свикнало. Освен това автобусът спира н всеки два часа и детето няма да се успокои и да се наспи. И не бих казала, че никой не говори английски.

 Peace и не толкова отстъпката, колкото искат да си напълнят автобуса....
Виж целия пост
# 648
И на мен ми се стори малко подозрително,ама пусто като не съм пътувала с детето досега.... Rolling Eyesи затова реших да се допитам до вас - много ви благодаря  Hug - ще си останем на варианта с колата... Между другото да ви питам все пак, някой от вас ползвлал ли е услугите на  Профи турс,че няма много отзиви за тази агенция? Вчера една приятелка ми спомена за тях и условията които ни предлагат са добри.....
Виж целия пост
# 649
И на мен ми се стори малко подозрително,ама пусто като не съм пътувала с детето досега.... Rolling Eyesи затова реших да се допитам до вас - много ви благодаря  Hug - ще си останем на варианта с колата... Между другото да ви питам все пак, някой от вас ползвлал ли е услугите на  Профи турс,че няма много отзиви за тази агенция? Вчера една приятелка ми спомена за тях и условията които ни предлагат са добри.....


Като фирма са ок. Ако агентката е ваши човек  Peace
Виж целия пост
# 650
Много изгодно за Мармарис,но с автобус.
http://www.procent.bg/%D1%80%D0%B0%D0%B7%D0%B3%D0%BB%D0%B5%D0%B4 … %D0%BB%D0%B2.html

Виж целия пост
# 651

Ох, аз явно съм старомодна, но ме е шубе да купувам почивки от сайтове за колективно пазаруване.
Виж целия пост
# 652
Praynig Praynig Praynig
Разполагаме с 1000 лв за почивка май месец-за Кусадасъ разбрах че е студено още и затова гледам по-надолу:) Peace
Moже ли да ми препоръчате хотел Praynigс автобус ол инкл.за края на май-към 1000лв за двама без деца Party

Проверете VISTA HILL - сега ремонтиран, TUSAN BEACH, Richmond Ephesus /може да излезе малко над 1000 лв./
Виж целия пост
# 653
Предлагат ни Гранд Белиш/Кушадъсъ/ за м.септември.Ако някой е бил там,моля за мнение,за което предварително благодаря.
Виж целия пост
# 654
Момичета, моля ви за помощ. Не съм ходила никога в Турция на море. Тази оферта ми се вижда прилична за края на май - http://eha.bg/dKid. Имате ли отзиви за туристическа агенция Лъки Холидей и за хотел Кадикале Резорт в Бодрум? Ще се радвам на всякаква информация по въпроса.
Виж целия пост
# 655
Момичета, моля ви за помощ. Не съм ходила никога в Турция на море. Тази оферта ми се вижда прилична за края на май - http://eha.bg/dKid. Имате ли отзиви за туристическа агенция Лъки Холидей и за хотел Кадикале Резорт в Бодрум? Ще се радвам на всякаква информация по въпроса.
Тук може да прочетеш отзиви, и да видиш малко снимки на хотела.
http://tr.otzyv.ru/hotel.php?id=16224
Виж целия пост
# 656
Предлагат ни Гранд Белиш/Кушадъсъ/ за м.септември.Ако някой е бил там,моля за мнение,за което предварително благодаря.

И ние сме се насочили към този хотел, но и аз нямам информация за него от първа ръка Sad Днес пуснах запитване до ТА, предполагам ще ми се обадят до ден-два и ще си задам всички въпроси, после ще споделя Simple Smile
Виж целия пост
# 657
Здравейте, записвам се да следя темите за Турция, ние си запазихме места за 07.09 за Клуб Мерсин, Кушадасъ с автобус. Не срещнах мнения за този хотел, моля , ако някой знае нещо да пише. Благодаря.
Виж целия пост
# 658
И ние си резервирахме за Гранд Белиш Simple Smile Колебаехме се между Виста Хил и този хотел, но от ТА ни препоръчаха Гранд Белиш, заради плажа, тъй като другият хотел има изкуствена пясъчна платформа. Другото водещо нещо при избора ни беше факта, че Гранд Белиш е новопостроен (2009 г.), а Виста Хил е реновиран наскоро, но все пак доста стар Simple Smile
Виж целия пост
# 659
Опит да върна темата на първа страница.Някой почивал ли е Гюре в Adrina de lux. Не е далеч от границата-около 300 км.
Дано има отзовали се.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия