90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 168

  • 32 650
  • 727
# 150
Аз пък преяждам от банани и затова ги избягвам.  Laughing Ям по някой банан само преди воден, че да преплувам.  Laughing
Виж целия пост
# 151
Хайде и аз да се преместя в новата тема.  chef
Момичета имам оризово брашно Panino, какво мога да приготвя от него? newsm78
Виж целия пост
# 152
Здравейте!Днес ми е бобов ден: З-ябълка, О-варена царевица,В-????нямам идея!
Виж целия пост
# 153
Привет момичета! Нова съм и спазвам диетата от цели 3 дни Grinning. Чух много добри отзиви за нея. Целта ми е да сваля 5-10кг. Регистрирах се във форума, защото ангелчето ми е малко слабичко и лесно се изкушава, но се надявам да получавам кураж от вас.

Хубав и безизкусителен ден на всички
Виж целия пост
# 154
Здравейте  Hug
Рано, рано започнах да ви чета, но чак сега намерих време да ви пиша Simple Smile
Тинки, Нану, Лоренка, Lorraine In The Rain  Hug много ви благодаря за подкрепата  bouquet
Нану, и на мен ми се доплака от радост първия път, когато хапнах зеле с месо, ориз с гъби...истинска манджаа. За всички вас може да ви се струва прекалено нормално, но за мен беше истинско чудо.
Coolmummy, и аз си мислех, че ще има отрицателни реакции, че съм бивша Дюканка, но за моя голяма радост нямаше нищо такова. Напротив дори точно момичетата тук ме накараха да се замисля и да се реша на тази промяна Hug Hug Hug
Колкото до ориза е много индивидуално за всеки. Аз от него почти винаги имам минус на другия ден, но пък от картофите май качвам newsm78 и това напълно съответства с храненето според кръвната група. Доста неща, които пише там, че са непрепоръчителни наистина не ми действат добре и имам плюсче от тях на другия ден.
Желая ви хубав и усмихнат ден на всички Heart Eyes
Виж целия пост
# 155
Диване-тя Нану много отдавна го е обяснила точно това. Peace
Аз гледам да не се вглеждам толкова.Важен е крайния резултат. Този път обаче не ми се получава. Тази сутрин съм в изходна позиция.Притеснявам се малко. Че съм и изключително стресирана напоследък. Дано само не си докарам някой хормонален проблем(не от диетата,а от стреса).
Продължавам с диетата. Няма отказване.

Лейди ,аз за 14 дни съм -1кг ooooh!
амЪ ще карам до край няма отказване Grinning
пък и ти май имаш малко да сваляш нали newsm78
Аз имам да махам поне 10кг,за да стана 65кг.
Но се надявам на 11.Април да се похваля с поне -5-6кг Peace

blackisback разсмя ме  Hug




Аз също не съм мръднала от началото на диетата (16.01) но поне и не  казчам за което се радвам и продължавам без да се тормозя много  Grinning
Виж целия пост
# 156
Здравеите малки сладки фиданки Rolling Eyes Rolling Eyes

да се похваля и аз ,днес ми е ден 9 белтъчини и все още удържам фронта

вчера бях на плодове,но към 9 4аса прегреших с около 20 грама слънчоглед....фатално ли е много или слънчогледа може да е към ядките Crossing Arms Crossing Arms а това че е било след 20:00 часа си е грешка #2gunfire #2gunfire трябва да се застрелям :ППП

иначе менуто за днес:

з.ябълка
о.спанак с пилешко
в.отново спанак с пилешко

незнам за вас,но аз от вс ден мисля както ще ям на др ден и дори на по-следващия

  chef успех на всички
Виж целия пост
# 157
Хора записвам се в новата тема. Нещо да ви кажа напоследък ми е много лошо последните два дни. Не знам от какво е, днес си бях добре докато в 11ч не изядох един банан, е казвам ви толкова лошо ми стана. Направо незнам. Хубавото е че и след вчерашния бобов успях да удържа кантара на 56кг.  Laughing Да не би да ми пада кръвната захар  newsm78
Виж целия пост
# 158
Момичета, а ако човек си постигне желания резултат за по-малко от 90 дни?! Прекратяваш с диетата предполагам...  newsm78
Виж целия пост
# 159
Кара си до край.
Виж целия пост
# 160
Здравейте и от мен  Hug
аз след вчерашния белтъчен се върнах на изходна позиция преди плодовия, надявам се да е от мЦ  Whistling
днес варива:
з- ябълки с канела  Mr. Green
о- картофки "Нана"
в- леща
сутринта не можах да си направя тренировката  Crossing Arms, малката беше решила, че се е наспала рано-рано  Naughty дано имам сила довечера, ако не здраве да е  Wink
аз почнах да правя така, като не знам някоя храна за кой ден е, просто не я ям  Joy
хайде лека от мен  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 161
ехее пак ви догонвах сума време Simple Smile

При мен нещата са бааавно и славно, но пък надолу. Нещо май зациклих с водата, а знам че тя много "отпушва" свалянето.

Днес З: портокал, кафе
о: рибка на фурна (ама това замразено филе колко вода пуска и нищо не остава от него накрая)
В: пилешки пържолки на оребрения тиган + салатка някаква лека

Мъжо и той стриктно спазва (е, поне вкъщи- на работа не го знам, казва че не прегрешавал) ама не се се теглил. Неговата цел е сваляне на кръвното и по-здравословен начин на хранене. Щото аз като казвам, че с дюнери и хамбургери не се живее той реве че му било вкусно и един живот имал.
Виж целия пост
# 162
Момичета, а ако човек си постигне желания резултат за по-малко от 90 дни?! Прекратяваш с диетата предполагам...  newsm78

Продължаваш до края,като може да си позволиш смесване на белтъци;
по-големи порции;на ВХ да си подсладиш щедро душата Wink
И така до ден 91 Peace
После се придържаш към правилата за Почивката и дай Боже да не се засичаме в такива теми Mr. Green
 
Виж целия пост
# 163
сега се сетих нещо да ви питам. ние вкъщи сме големи фенове на маслиновата паста и си мислех дали ще е по-полезно да си подсолявам ястията като си хапвам по малко паста с порцията, вместо да ръся сол... в смисъл аз и без това готвя или без сол или в ограничени количества и не ям много солено, но пък покрай диетата съвсем бесолно ми стана менюто и малко ми е безвкусно.
Виж целия пост
# 164
Пфууу, много ми е студено!
Знам, че е често срещано през плодов ден, ама само така - да си кажа, пък може и да ми олекне.  Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия