90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 168

  • 32 650
  • 727
# 120
Леле, момичета, не се шегувате с писането!
Вчера ми беше втория плодов ден и вечерта се престраших да се претегля. За моя изненада бях минус 2кг., а предната вечер във въглехидратен бях яла съвсем прилична порция пица! Явно диетата е много добра наистина! Харесва ми! Сякаш посвикнах и не се чувствам така гладна като първата четворка. Между другото откак съм на диета много ми се развинти кулирнарното въображение и ми хрумват рецепти, които никога не биха ми дошли на акъла.  Crazy Пък и така забелязвам, че човек някак повече я усеща храната и й се наслаждава. Иначе не можем да я оценим.  Naughty Кога друг път ще ни се случи да си мечтаем по 2-3 дена за определено ястие?! От сега ги сънувам картофите на фурна, които съм запланувала за утре.  Embarassed

Успех на всички!
Виж целия пост
# 121
Момичета, а кафето може ли да се подслажда със Стевия? Извинете, ако вече е обсъждано.
Хубав ден!
Виж целия пост
# 122
Нану, давам авокадо на децата, понеже е много полезно, а каквото остане е за мен -  четвъртика, или нещо подобно.

 Аз засега минавам на салати в белтъчен ден, че не мога да измисля какво да ям. Rolling Eyes
Днес съм на плодове -  лешници и банан  за стар, а после мисля да съм на ябълки или мандарини .

И да се похваля с още едно малко минусче от 200 грама.

 Сън-чи, ти как си? Hug
Виж целия пост
# 123
Момичета, а кафето може ли да се подслажда със Стевия? Извинете, ако вече е обсъждано.
Хубав ден!



Може Wink
Виж целия пост
# 124
Момичета да се похваля и аз днес ми е 17- ти ден белтъчен и кантра отчете -  4кг от началото на режима при първоначални 66.5/156 сега-  62.5 .Въпреки че много от момичетата ще ме нахокат но аз без следобедна закуска  съм била само 1 ден,винаги ям следобед към 4 нещо режимно порцийката ми на големина е като  обедната.Плодовия ден вчера го спазих стриктно като ядох перз 2 часа плод,сушен плод или ядки.Успешен ден на всички!
Виж целия пост
# 125
Диване-тя Нану много отдавна го е обяснила точно това. Peace
Аз гледам да не се вглеждам толкова.Важен е крайния резултат. Този път обаче не ми се получава. Тази сутрин съм в изходна позиция.Притеснявам се малко. Че съм и изключително стресирана напоследък. Дано само не си докарам някой хормонален проблем(не от диетата,а от стреса).
Продължавам с диетата. Няма отказване.
Виж целия пост
# 126
Аз засега минавам на салати в белтъчен ден, че не мога да измисля какво да ям. Rolling Eyes
Не можеш да измислиш нещо за белтъчен? Възмутително!  Naughty  Mr. Green
Аз съм толкова месоядна, че пържолата ми е задължителна. Също обичам яйца, сирене, кашкавал... От четирите редуващи се дни този ми доставя истинско удоволствие.
Виж целия пост
# 127
Добро утро, момичета!

Аз след въглехидратния съм си пак 66,7.  Tired Много ми се иска до водния да съм 65 и нещо и съм решила днес изключително строг ябълков ден с много чай, утре съм цял ден в университета и за обяд айрянчета, вечеря може някакво кашкавалче и със салата. Ще стана до 30ти 65 и нещо, ако ще турско да стане. Като стана въпрос за турско, поздрав с тази песен:



Изчетох ви преди да пиша и следих с интерес дискусията за ориза. Аз не съм забелязала да качвам от него, но аз като цяло след този ден свалям. Мен ме спира това, че ориза запича и ми се вижда достатъчно обстоятелство, за да го озбягвам. Някой каза, че азиатките не напълняват от него: ами ген, майка на приятеля ми е рускиня( не е от жълтурковците) и до менопауза е била 50 килограма, а е висока жена- с баскетбол се е занимавала доста, ако това ви насочва  Laughing После БУМ! Менопауза и се позакръглила. Като гледам сестра му сега и с нея е същата работа. А яде като за трима.

За да илюстрирам по- добре написаното,



Дългичко стана, ама имам да чета 1500+ страници за изпит и гледам да се размотавам  Mr. Green

Отслабващ ден!
Виж целия пост
# 128
След вчерашните варива +300 Crossing Arms Ах, тези картофи.. smile3514
Виж целия пост
# 129
Диване-тя Нану много отдавна го е обяснила точно това. Peace
Аз гледам да не се вглеждам толкова.Важен е крайния резултат. Този път обаче не ми се получава. Тази сутрин съм в изходна позиция.Притеснявам се малко. Че съм и изключително стресирана напоследък. Дано само не си докарам някой хормонален проблем(не от диетата,а от стреса).
Продължавам с диетата. Няма отказване.

Лейди ,аз за 14 дни съм -1кг ooooh!
амЪ ще карам до край няма отказване Grinning
пък и ти май имаш малко да сваляш нали newsm78
Аз имам да махам поне 10кг,за да стана 65кг.
Но се надявам на 11.Април да се похваля с поне -5-6кг Peace

blackisback разсмя ме  Hug

Виж целия пост
# 130
Oх, с тоя зелен боб Crazy.
Има разлика между узрял боб и зелен боб. Едното е богато на скорбяла, другото е на вода и влакна!!!

Зелен боб, самоцитирам се отново Crazy.
Стойности за 100 грама :            белтъчини, мазнини, въглехидрати, баластни вещества.
                               Зелен боб :         2,4;               0,2;           3,1;                 3,2.
                               Зрял боб :           21,3;             1,6;           39,82;             17. / Ориентир за вариво  Wink/
                               Зеле :                 1,4;                0,2;           4,4;                 3,1.
                               Бамя :                 1,87;              0,21;         4,51;               2,5.
Денят за варива е всъщност ден за бавни въглехидрати, не за баласти и вода. Това е в логиката на диетата. От сравнението се вижда много ясно кое какво е.
Съдържа главно целулоза и чиста витаминозна и минералозна водица в зеления си вид. Малкото скорбяла - нишесте, което е в зърната, ако изобщо се е образувало, не го прави пълноценен боб за бобовия ден!

Хари, дадена е манджа зелен боб И картофи Wink!
Също като ориз със зеле, ориз с домати, ориз с праз, картофи с домати, картофи с други зеленчуци...
Само дето никой не решава, че празът, доматите, патладжаните, тиквичките са варива! Бърка ви думата, хора Peace!

Диване newsm10  202uu. За това става въпрос  bouquet.

В моята книга има рецепта манджа с булгур в бобов! И книгата е от 2010.
Виж целия пост
# 131
Момичета, вие ме притеснихте с ориза и картофите. Аз най-много на тях наблягам. Но за следващия път (утре) твърдо съм решила да си направя боб чорба, че отдавна ми се яде такова чудо (никога не съм правила). Сега ще потърся рецепта в нета, че не знам какво се слага в нея.
Виж целия пост
# 132
Момичета, вие ме притеснихте с ориза и картофите. Аз най-много на тях наблягам. Но за следващия път (утре) твърдо съм решила да си направя боб чорба, че отдавна ми се яде такова чудо (никога не съм правила). Сега ще потърся рецепта в нета, че не знам какво се слага в нея.

Какво точно те притесни?
Оризът, картофите, бобът, лещата, на всеки му понасят различно. Има хора, които качват от леща, други, които качват от ориз. Следи след коя манджа имаш плюс и я избягвай.  Peace Ако сваляш след ориз и картофи, нищо притеснително няма.  Laughing
Виж целия пост
# 133
Момичета, вие ме притеснихте с ориза и картофите. Аз най-много на тях наблягам. Но за следващия път (утре) твърдо съм решила да си направя боб чорба, че отдавна ми се яде такова чудо (никога не съм правила). Сега ще потърся рецепта в нета, че не знам какво се слага в нея.

Ти пък за какво се притесняваш?
Обработването на различните храни е различно за всеки организъм.
Това че аз качвам от картофи какво отношение има към твоето тяло?
Виж целия пост
# 134
Nedialka_81 -така е.Имам малко за сваляне. Но тези 2-3 кг са качени точно в последния месец и половина,когато ми се струпа наистина много. Та за тях се притеснявам .Ох,то че няма отказване,няма,само се надявам да се запазя психически ,а от там и здравословно,че стреса си е наистина опасен. Но да не ви занимавам с моите проблеми Hug
Нану-още веднъж-адмирации за търпението да обясняваш всеки път едно и също  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия