Каква е вината на Фатмагюл ?(Fatmagül'ün Suçu Ne ?)~ 72

  • 60 579
  • 749
# 495
Привет отново, момичетаа!!! newsm18 newsm18 newsm18
Благодаря ви за реакциите!!!
Чакам още доматчета или...  
Аз като написах, че мразя Яшаронови, вие пък го приехте буквално. Много добре играят и в прав и в преносен смисъл!!!
Даже Селим направи едно добро - има точка. Ердоан и той събира точки, но се притеснявам на Решат бижутера да не направи пак някой гаф.
Ама сега други бръмбари има в главата
Ctuela може да е на бар и аз да използвам положението

         
Скрит текст:
İsim           ALPER
     
Soyad    KUT
     
Eğitim       - Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü - AB Gençlik Forumu    bünyesindeki gençlere tiyatro eğitimi 2008
     
Doğum Tarihi    -      25/10/1962
     
Boy                -       1.81
     
Beden         -     40
Saç                 -     Gri
     
Göz                 -     Siyah
     
Dil    
     
Tiyatro         -      Bakırköy Belediye Tiyatroları
     
Televizyon       -       Kırmızı Işık, Behzat Ç, Kalbim seni seçti, Fatmagülün suçu ne
     
Sinema    
     
Reklam    
     
Yetenek          -      Perküsyon, Piyano, Halk Oyunları, Tango, Vals, At Binmek, Basketbol, Bilardo, Hentbol,        Futbol, Yüzme, Dart, Seslendirme






   
[/b]
Виж целия пост
# 496
Ей, с брада не го бях виждала вашия любим. Чудесни снимки, Дива! Радост за окото, дори на отбор Керим.  Wink Hug

 Яшаранови хич не ги мисли - всички ги мразим, но се наслаждаваме на богатите образи.

Аз домати няма да ти пращам, пък и не видях някой да го прави, но те черпя с вкусна салата.

Буйрун!  Hug  Heart Eyes

Виж целия пост
# 497
все още не мога да ви догоня на 51ва съм....Колко епизода са ,знае ли някой?
Виж целия пост
# 498
все още не мога да ви догоня на 51ва съм....Колко епизода са ,знае ли някой?

Тъй като сериалът се снима в момента, можем само да предполагаме, че ще стигнат до 78-80, съдейки по първи сезон, който беше 39.
Виж целия пост
# 499
ох момичета да не ми се обидите ,но весело да става та така ето ги и нашите любимци ФГ,Керим  и дете то им както и Кадир и Мерием
Виж целия пост
# 500

кликни върху надписа

Eто 58 епизод на български. Превод от английски: bonobo, colorblind, gphilipova, Sofi_q, riviera. Приятно гледане. Серията е активна и от 1 стр.



Благодаря Ви от сърце За съжаление няма да мога да гледам тези дни,че имам много да уча,но ще си наваксам скоро !  Hug

За вас:
Скрит текст:
Виж целия пост
# 501
Здравейте момичета. Извинявайте, че така нахлувам в темата, но ме заплени филма с излъчването от 1 еп по Бтв. Та за 3 дни изгледах сериите до 58 включително.Искам да попитам има ли някъде 59 с превод, защото на 1стр не е преведен. И да попитам дали това е финалния му епизод или все още се излъчва в Турция!
Благодаря ви предваттелно
Виж целия пост
# 502
Това направо не е истина, часове наред опитвам да гледам 58-ма и успях да се уредя едва с 15 минути, постоянно ми дава някаква грешка. Маля ви, като го качите в у-туб пишете, че сън не ме лови.
Благодаря предварително   bouquet     bouquet     bouquet
Виж целия пост
# 503
Здравейте момичета. Извинявайте, че така нахлувам в темата, но ме заплени филма с излъчването от 1 еп по Бтв. Та за 3 дни изгледах сериите до 58 включително.Искам да попитам има ли някъде 59 с превод, защото на 1стр не е преведен. И да попитам дали това е финалния му епизод или все още се излъчва в Турция!
Благодаря ви предваттелно
59-та излезе преди два дни, чакай превода след около седмица, че е доста трудоемко. Сериала продължава да се снима, вероятно до юни, приблизително около 20-тина серии очакваме още.
Виж целия пост
# 504
kurkuma,
Благодаря за салатката!!!
Ей, сега ще свирна на милото да ми сипе и една малка от нашенската.
juji_kiko,Заслужаваш и ти една салатка с доматчета.  
Виж целия пост
# 505
59 я няма с превод,момичетата работят когато имат време ще го направят.Не е финалният все още се снима филма,би трябвало да приключи през юни 2012
Виж целия пост
# 506
БЛагодаря на момичетата, които ми отговориха. Както и на тези които превеждат епизодите...  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 507
 Hug Hug Hug
Здравейте,сладурки!Благодаря ви за всичко!И да знаете,че много ви обичам!
Виж целия пост
# 508
Здравейте момичета. Извинявайте, че така нахлувам в темата, но ме заплени филма с излъчването от 1 еп по Бтв. Та за 3 дни изгледах сериите до 58 включително.Искам да попитам има ли някъде 59 с превод, защото на 1стр не е преведен. И да попитам дали това е финалния му епизод или все още се излъчва в Турция!
Благодаря ви предваттелно

 Hug
 ooooh!, имало и други луди като мен (надявам се, че никой няма да се засегне). Разбрах, че не съм единствена, но нямам такъв успех. Все още съм доста назад с попиването на епизодите.
Виж целия пост
# 509
Благодаря Ви мили момичета!!! Поклон за труда Ви!!!  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия