Каква е вината на Фатмагюл ?(Fatmagül'ün Suçu Ne ?)~ 72

  • 60 576
  • 749
# 525
http://www.ozgurdurum.net/Medya-fatmagul-un-sucu-ne--komsuda-bir … a-oldu-40038.html
Виж целия пост
# 526
Виж целия пост
# 527


Касандричка
- къде се губиш, нощна птичке  bouquet  bouquet  bouquet- тръпки ме побиха от тази музика.
Виж целия пост
# 528
Ох  Whistling Стигнах до 50 епизод сега си дадох малко почивка  Laughing
Ама тоя Керим все повече ми харесва има такова хубаво излъчване.Все си мисля ако Фатма. имаше визията на Бихтер от ЗП каква красива двоика щяха да са ехххх размечтах се  Laughing Embarassed
Виж целия пост
# 529
Дива, защо го криеш Алпер Кът, бе мила- та той си е от сериала. Аз, не съм на тази опашка, (много ми е благ, като изражение), но си е пич човека, като му гледам хобитата само- що чудо, що нещо: народни танци, конна езда, плуване, пиано ,перкусии, танго, футбол, плуване, хандбал и др. Направо свят ми се зави. Laughing Laughing Laughing
Браво на Круела  Peace- добър избор - право в десятката Peace PeaceКоя друга беше у този списък......... newsm78 newsm78 newsm78 newsm78
sincerita, крия го от Круела, От хобитата си допадаме по конната езда, пианото, тангото, футбола и народните танци. Другите са за Круела. И снимките дето си сложила са за нея. Аз малко с мустаците не съм свикнала
Браво, Goni! Ашколсун сана!!! Забрави ми името!!!
В този списък съм само аз тази вечер!!!  Круела е на бар.
Виж целия пост
# 530
Hug Hug Hug
Здравейте,сладурки!Благодаря ви за всичко!И да знаете,че много ви обичам!
Детелинка,
Надявам се да си добре! И аз много те обичкам!!!
Скрит текст:
[/b]
Виж целия пост
# 531
Имам един въпрос с повишена трудност. В 45-та серия, когато моята любимка Муки, преравя багажа на Керим и шкафовете на Фатмагюл и прочита писмата им един към друг, накрая очите й се насълзяват.
Та се чудя, за себе си ли плаче, от умиление ли е, или пак е бременна и са я нападнали хормоните???
Виж целия пост
# 532
И аз го забелязах този момент как и се насълзиха очите на Мукадес .Мисля,че е от съжаление за самата нея-тя никога не е получавала любовни писма,никога не е изживявала такава любов,каквато се развива пред очите и между Керим и Фатмагюл.Може и да завижда малко или много,че Керим обича Фатмагюл толкова всеотдайно и  безрезервно,готов на всичко за любимата си,доказва го много пъти,а  тя милата има само обичта на Рахми.Коя жена не е мечтала за такава силна любов ?!
И на мен ми е слабост Мукито Laughing,мн.се кефя на забележките и относно всички и всичко.Аз сега гледах 58еп.и ми стана много забавно от нейните коментари,че къщата се е препълнила,че няма въздух и т.н. също и много точни преценки дава в повечето ситуации,макар че дразни околните  Simple SmileВъпреки това е забавна -щипка чер пипер 
Виж целия пост
# 533

kassandra810107,
Клипа е много хубав!!!
Благодаря!!!
Виж целия пост
# 534
Ех как ми хареса 58-ми епизод Heart Eyes

Много благодаря на момичетата, които си играят да превеждат и вграждат субтитри за нас Hug  bouquet

Толкова ми хареса епизода, особено вълненията около Кадир и аблата.Много милички и сладки и двамата.Кадир как тренираше пред огледалото и после вика на Керим, че тренирал за съда Joy
После Мукито като ги чу и хукна по стълбите да каже на аблата, ама в последния момент се спря да си изстреля новините Laughing
И накрая как бяха налепени всички по прозорците да дебнат какво става Joy

Я кажете, вярно ли мама Халиде щяла да почине, в 59еп. ли става това или не?
Виж целия пост
# 535
Сцената, в която Керим сънува как са го простреляли -

Ф - Успокой се.
Кошмар ли сънува?
Боли ли те?
Доктора каза, че ще може да станеш довечера.
Каза също, че имунната ти система е много силна и ще се оправиш бързо.
Ке - Ако ми държиш все така ръката не искам да оздравявам.
Пръстена ми? Къде ми е пръстена?
Ф - В мен е. Дадоха ми го преди операцията, заедно с портфейла ти и разни други неща. Всичко е в чантата ми.
Полицаите са тук. Говориха с лекаря и може да дадеш показания.
Ке - Нямам какво да кажа на полицията.
Ф - Ако се позамислиш, може и да си спомниш.
Ке - Когато погледнах видях огъня от изстрела на пушката.
После почувствах огъня вътре в мен.
Имах чувството, че ще спра да дишам.
Почувствах топлина, топлина по цялото тяло.
Ужасно беше.
Беше много тъмно, причерня ми и паднах на земята.
Ф - Добре, не се напрягай.
Все пак трябва да говориш с полицията, затова си почивай. сега.


/навън, телефона на Кадир звъни/
Ка - Ало. Наистина? Наистина?
/към Мерием/ Намерили са колата.
М - Наистина?
Ка - Къде е?
В гората. Добре, благодаря ви.
Разбрах. Ще дойда да разбера подробностите. Благодаря ви много, отново.
До чуване.
Ф - Къде се открили колата?
Ка - В гората. Близо до магистралата.
Оставена е там. А човека го няма.
Няма пръстови отпечатъци на волана или вратата.
М - Полицаите идват.


/Фатмагюл влиза при Керим/
Ф - полицията идва.
Мюмтаз бей е тук, също.
Дойде снощи, заедно с батко Кадир ходиха до къщата в гората.
Беше с нас цяла нощ.
Ка - Керим, синко.
Лекарите разрешиха полицията да говори с теб.
Искат да ти вземат показанията.
Ке - Добре, бате. Може да говорят с мен.
Ка - Добре.

Мюмтаз - Бързо оздравяване, Керим.
Ке - Не си се обаждал на баща ми, нали?
Мю - Не исках да го безпокоя в началото, но сега като знам, че ще се оправиш, може би трябва да му кажа.
Ке - Моля те, не прави това.
Мерием - Сине, ти за малко не умря, той трябва да знае.
Ке - Како, не съм тръгнал да умирам, моля те.
Ме - Какви са тези приказки. Да те прости Бог.
Какво ще си помисли той? После щ е ни се разсърди на нас, че не сме му казали.
Ке - Не искам хората да се притесняват за нищо, моля те.
Ф - Аз знаех, че Керим няма да иска да му се обадим.
Каквото и да му кажем, той няма да повярва.
Ще се притесни и ще дойде тук.
Но ако ти му се обадиш, ако чуе твоя глас, то той ще повярва, че си добре.



Сцената с мед.сестрата сменяща банката на Керим /да не пропуснем и бедъра на Фатмагюл Wink/
МЕд.сестра - Да, хайде сега да сменим тази банка.
Ф - Спрях тази когато свърши течността.
М.С. - Браво.
Ке - Трябва ли да продължаваме с това?
М.С. - Да, трябва.
Ке - Оффффф
Ф - Трябва да си търпелив.
М.С. - Ти ли си Фатмагюл?
Ф - Да.
М.С. - Когато излизаше от упойка, постоянно повтаряше името ти, Фатмагюл.
Младоженци ли сте?
Ф - Да.
М.С. - Имате ли бебе?
Ке - Не мислим за това за сега. Може би по-нататък.
М.С. - Прави сте, всичко с времето си.
Трябва първо да се насладите на брака си, нали така?
Ке - Да.
М.С. - Вие сте такава хубава двойка. Дано Бог даде да сте винаги заедно.
Ке - Амин.
М.С. - Оправяй се бързо.
Ф - Благодаря.
Удобно ли ти е?
Ке - Йозге, как е?
Ф - Забравих за нея.
Дори не и се обадих.
Тя много се уплаши снощи.
Ние излязохме от къщи толкова паникьосани, че за нищо неможех да мисля.
Ке - Ти си тук цял ден. Какво прави тя?
Ф - Сигурно си е вкъщи. Промених си приоритетите сега.
Ке - Искам да съм ти приоритет през цялото време /винаги/ /ред.бел. тва най-вероятно го каза под влиянието на баджака Wink / .
Ф - То и без това си е така. Уф, Керим, не ме карай да говоря такива неща.
Ке - Давай говори, говори. Гласа ти е като лекарство.
Виж целия пост
# 536
Гери, благодаря за целуФката ти за лека нощ.   bouquet  Чудесен превод. Докато го четях сцените веднага се появяваха в главата ми.
Виж целия пост
# 537
Гери, благодаря, лягам си спокойна след тези диалози, особено с мед. сестрата Grinning Пак ще ни стоварят проблеми в следващия епизод, но поне малки глътки радост да има и за сладурите, и за нас. Благодаря отново за преводите и лека нощ!
Виж целия пост
# 538

Гери, имаш ли сърце бе мац, в този късен час- на теб или на Керим да благодаря   bouquet  bouquet  bouquet






К: - Ало Гери, скачай бързо, че Фатма докато се назлъндиса.....
     -А аз, вече чувствам огъня вътре в мен.
     -"Искам да съм ти приоритет през цялото време, Давай говори, говори. Гласа ти е     
       като лекарство."
Виж целия пост
# 539
Е, девъчки, нема само на мен да ми лопа сърцето по нощите, затва реших да споделя с вас - за да се разлопаме дружно. Crazy
Много палав тоя нашия Керим, а какъв гласец казва - Искам да съм ти приоритет..... и Говори, говори..., без да знаеш ко си говорят и ти минават неприлични картинки в главицата. Blush Blush Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия