Каква е вината на Фатмагюл ?(Fatmagül'ün Suçu Ne ?)~ 72

  • 60 579
  • 749
# 510
Hug Hug Hug
Здравейте,сладурки!Благодаря ви за всичко!И да знаете,че много ви обичам!

Детелинка Hug  bouquet  love001 радвам се ,че сме заедно! Стискам палци!  PraynigБъди здрава! Peace
Виж целия пост
# 511
Сърдечни благодарности и от мен на екипа направил субтитрите на 58 епизод
Виж целия пост
# 512
Доста по лек епизод -заслужихме си глътка свеж въздух-много щастливи нашите герои /сега другите са на ред ,да им е МРЪСНО../
Виж целия пост
# 513

кликни върху надписа

Eто 58 епизод на български. Превод от английски: bonobo, colorblind, gphilipova, Sofi_q, riviera. Приятно гледане. Серията е активна и от 1 стр.
СТРАХОТЕН ЕКИП smile3501 smile3501smile3501

Думите ми не достигат : ПРЕКРАСНИ СТЕ, ВЪЛШЕБНИЦИ! БЪДЕТЕ ЗДРАВИ  И МНОГО ЩАСТЛИВИ~

  love001  love001  love001  love001  love001  love001
Виж целия пост
# 514
Виж целия пост
# 515
Виж целия пост
# 516
Извинявам се,но искам да попитам какво стана с класацията в която гласувахме за Енгин-на кое място е имате ли информация?
Виж целия пост
# 517
Виж целия пост
# 518
Извинявам се,но искам да попитам какво стана с класацията в която гласувахме за Енгин-на кое място е имате ли информация?


http://www.ayakligazete.com.tr/sayfa/ANKET.asp
Виж целия пост
# 519
Пак с гуменетки момчето ни....
А коя ли е тази русата до/зад него..... А сега да си признаят всички от списъка, които са руси....../ или леко поизрусени /newsm78 newsm78 newsm78
Виж целия пост
# 520
Благодаря ти Goni. Ееее браво-значи и Енгин и Берен са на 1-во място   в класацията,най-вероятно за актьор и актриса  за 2011г,а сериала ще да е най-гледан ,така си ги обясних нещата дали е вярно незнам Embarassed
Виж целия пост
# 521
Оооо, ДИДЕ, -  



Дива, защо го криеш Алпер Кът, бе мила- та той си е от сериала. Аз, не съм на тази опашка, (много ми е благ, като изражение), но си е пич човека, като му гледам хобитата само- що чудо, що нещо: народни танци, конна езда, плуване, пиано ,перкусии, танго, футбол, плуване, хандбал и др. Направо свят ми се зави. Laughing Laughing Laughing

 
Виж целия пост
# 522
Оооо, ДИДЕ, -  



Дива, защо го криеш Алпер Кът, бе мила- та той си е от сериала. Аз, не съм на тази опашка, (много ми е благ, като изражение), но си е пич човека, като му гледам хобитата само- що чудо, що нещо: народни танци, конна езда, плуване, пиано ,перкусии, танго, футбол, плуване, хандбал и др. Направо свят ми се зави. Laughing Laughing Laughing

 


Браво на Круела  Peace- добър избор - право в десятката Peace PeaceКоя друга беше у този списък......... newsm78 newsm78 newsm78 newsm78
Виж целия пост
# 523


http://youtu.be/1bErN4D3Tw8
Виж целия пост
# 524


Невероятно излъчване има това момче! Peace Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия