

Чакаме и това

надявам се разсънването Ви пред монитора да е било приятно!

.
в момента съм отперила на тази вълна и спирка няма
А да видите и аз като не спах седмица и половина докато Ви настигна - какво ми беше.......


!Със сигурност ли разбраха от полицията,че гаргата е стрелял,или само го извикаха за разпит
.Питам,защото от подсказките разбрах,че губи майка си и става още по-опасен.....май пак обвинява другите за своите грешки
-както досега-все някой му е виновен.Крюелка е права-този плужек ще вземе да отвлече Фатма

Първото ти място е бетон! Само се чудя другите защо се редят въобще?!
Какво ли ще остане от Керим след теб?!
И си обрала почти всички хобита на Алпер бей. За мене само - плуване и хандбал. 
Препоръчани теми