Каква е вината на Фатмагюл ?(Fatmagül'ün Suçu Ne ?)~ 72

  • 60 576
  • 749
# 555

Виж целия пост
# 556

Виж целия пост
# 557
Hug Hug HugHug HugЧакаме и това Peace Peace
Момиченца- надявам се разсънването Ви пред монитора да е било приятно!  Kissing Heart
Виж целия пост
# 558
Гони, имай милост! Аз тепърва ще лягам, а ти...  Hug

Тъкмо си изгледах 58-ми епизод, благодарение на нашите работливи и щедри преводачи  Hug.
Предложението на Кадир бей и суетнята около този момент е безспорно най-сладурската и щастлива сцена за мен досега! Толкова бяха сладки всички, толкова щастливи, а покрай тях и ние. Разкош!
Скрит текст:
Дано не си платим скъпо за тези хубави емоции.
Виж целия пост
# 559



Куркуметка  Hug Hug    bouquet  bouquet в момента съм отперила на тази вълна и спирка няма Joy hahaha Joy  А да видите и аз като не спах седмица и половина докато Ви настигна - какво ми беше....... Embarassed Rolling Eyes #Crazy #Crazy
Виж целия пост
# 560


Добро утро и от мен. Нека имаме една прекрасна неделя.
Виж целия пост
# 561
Виж целия пост
# 562
Виж целия пост
# 563
Виж целия пост
# 564
Виж целия пост
# 565
Добро утро на всички! Goni, веднага отговарям на въпроса ти - събуждането пред монитора беше разтърсващо! Снимки, клипове, диалози - почнах да се питам тук наблизо освен счетоводителки, дали има и лекарки???
Виж целия пост
# 566
Добро утроо   bouquet
di...va много си мила благодаря за хубавите думи и отговра значи ми остава да го чакам момента  Hug
Виж целия пост
# 567
Здравейте,момичета, за първи път ви пиша, тъй като чак сега успях да изгледам всички серии(цяла седмица не съм спала)!!!Исках да ви питам кога се очакват другите серии? Благодаря предварително и поздравления за темата Heart Eyes Peace
Виж целия пост
# 568
Здравейте и от мен!Бъдете ми живи и здрави! Hug Hug Hug
Сладурки,моля за помощ Praynig!Със сигурност ли разбраха от полицията,че гаргата е стрелял,или само го извикаха за разпит newsm78.Питам,защото от подсказките разбрах,че губи майка си и става още по-опасен.....май пак обвинява другите за своите грешки ooooh!-както досега-все някой му е виновен.Крюелка е права-този плужек ще вземе да отвлече Фатма #Cussing out #2gunfire #2gunfire
А пък аз си чакам да видя как ще отпразнуват 14.02. Heart Eyes
Виж целия пост
# 569
gery_dobreva, страхотен среднощен подарък!  Hug Първото ти място е бетон! Само се чудя другите защо се редят въобще?!  Thinking Какво ли ще остане от Керим след теб?!
di...va, използвала си отсъствието ми пълноценно. Правилно не си сложила снимките с мустаци. Ние мустакати мъже не харесваме.  Wink И си обрала почти всички хобита на Алпер бей. За мене само - плуване и хандбал. . Плуването - чудесно, но това хандбал какво е?!  Wink
Като сме ги подкарали мъжете от филма, как не се намери фенка за Кадир бей?! Голям сладур! Особено като се усмихне.  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия