Каква е вината на Фатмагюл ?(Fatmagül'ün Suçu Ne ?)~ 72

  • 60 575
  • 749
# 585
Лили@ благодарим и на теб!
Момичета, кашлицата за какво може да е признак, щом не е заради дъжда? Някой може ли да предположи? Явно не е пневмония, както си мислехме.
Виж целия пост
# 586
Хайде сега предположения?! От какво е болен Керим?  Thinking ooooh! И то с опасност за живота?!  Praynig
Виж целия пост
# 587
Лили@ благодарим и на теб!
Момичета, кашлицата за какво може да е признак, щом не е заради дъжда? Някой може ли да предположи? Явно не е пневмония, както си мислехме.
Извинявам се ,че се намесвам , но много работи може да са , като и сърдечна недостатъчност  Mr. Green
Виж целия пост
# 588
Хайде сега предположения?! От какво е болен Керим?  Thinking ooooh!

Тумор в белия дроб,блуждаещ куршум в тялото,пневмония,кръвоизлив в белия дроб.... newsm78
Виж целия пост
# 589
То аз се сринах, па незнам за Фатмето. Кви са тея рабти, бе?  Cry Cry
Аз си мислех за пневмония и аз, но пък така е написано, че вече незнам дали не е нещо още по-лошо. Сетих се за Мечтатели и Ефе.  Cry
Виж целия пост
# 590
Сетих се за Мечтатели и Ефе.

И какво му имаше на този Ефе?
Виж целия пост
# 591
Ще се оправи Керим, погледнах в кристалното си кълбо. Трудно ще е, но ще мине. Ще се сближат още повече и дано Фатмагюл по-скоро се реши на сватба.
Пък и няма как да не с опрви, представяте ли си колко положителна енергия ще се излее към него от малкия екран.
Виж целия пост
# 592
В други форуми вече са се консултирали с хирург.  #Crazy Неговото предположение е, че такава кашлица след операция може да говори за вътрешни съсиреци, което налага нова операция. Sad
Виж целия пост
# 593
Ами феновете живи ще разкъсат Едже и Мелек. Времето е лошо за снимки навън и сега се чудят каква гадория да измислят. Лошият сън с прострелването на Фатма - не е случаен. Да не би тя да го спаси по някакъв начин....Разни сценарии от други сериали ми се въртят...Може и семейството - Фахретин и сестра да помогнат....Но за св. Валентин - трябва всичко да се е оправило.

Cruela, дано е по-малкото лошо.
Виж целия пост
# 594

АНКЕТА

Да гласуваме за Енгин.
Виж целия пост
# 595
Cruela, дано е по-малкото лошо.[/b]

Ами то това не е никак безобидно. Запушването на кръвоносен съд...  Praynig

Еееееее, йетер бе! Каква е вината на Фатмагюл? Колко още ще я наказват?  ooooh!
Виж целия пост
# 596
Цитат
В други форуми вече са се консултирали с хирург.
За втори път днес отбелязвам, че в нашия форум имаме нужда от доктори!!!
mariana51, нали сценарият е отдавна готов, значи не измислят болести заради лошото време навън!? Но...Свети Валентин наближава и ще помогне на влюбените! Дано и на нас помогне!
Виж целия пост
# 597
Сетих се за Мечтатели и Ефе.

И какво му имаше на този Ефе?
Тумор в Мозъка и накрая умря /но това беше, защото актьора искаше да напусне сериала/
Виж целия пост
# 598
Цитат
В други форуми вече са се консултирали с хирург.
За втори път днес отбелязвам, че в нашия форум имаме нужда от доктори!!!
mariana51, нали сценарият е отдавна готов, значи не измислят болести заради лошото време навън!? Но...Свети Валентин наближава и ще помогне на влюбените! Дано и на нас помогне!

В едно писмо до феновете, сценаристките бяха написали, че филма е за 2 години от живота на двамата. Но предполагам и се надявам, че промени /без да се нарушава основното/  се правят заради рейтинги и заради луди фенове. Ако пада рейтинга /става въпрос за много пари - реклами и т.н./ ще го променят разбира се. Но 20 серии още имаме - сигурно пълни с радости и тъга.

Допълвам: В една подсказка пишеше, че в болницата ще бъдат снимани 2 серии....едната мина.
Виж целия пост
# 599
Намерих това.   

От д-р Лиса Къди.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия